DEVELEY OPEN KAT. D, 23.02.18 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
20 Buda TomaszPotwierdzony Poznań 1
7 Rożentalski MarcinPotwierdzony Poznań 2493 2
4 Bartkowiak JakubPotwierdzony 1510 3
19 Puszkiewicz KrzysztofPotwierdzony 4
3 Czyżak PiotrPotwierdzony Poznań 1357 5
1 Schwarz MarekPotwierdzony 1192 6
23 Braun RafałPotwierdzony Poznań 7
13 Wojt MaciejPotwierdzony Poznań 8
11 Rabiej MaciejPotwierdzony Poznań 9
10 Mikołajczak AdamPotwierdzony Poznań 3165 10
14 Sobociński PrzemysławPotwierdzony Poznań 11
15 Sienkiewicz DariaPotwierdzony Poznań 12
2 Jaworski MateuszPotwierdzony Poznań 1232 13
5 Drożyński ArturPotwierdzony Poznań 1561 14
12 Olejnik DagnaPotwierdzony Poznań 15
8 Czarnecki OskarPotwierdzony Poznań 2605 16
17 Szymankiewicz MaciejPotwierdzony Poznań 17
6 Solawa JakubPotwierdzony Poznań 1924 18
9 Czerniak JakubPotwierdzony Poznań 2622 19
28 Szafrański PawełPotwierdzony 20
16 Gallicchio MarcoPotwierdzony Poznań 21
24 Motyl MateuszPotwierdzony 22
22 Łajło FilipPotwierdzony Poznań 23
25 Łyś AnnaPotwierdzony Poznań 24
26 Olejnik SergiuszPotwierdzony Poznań 25
18 Łajło LucjanPotwierdzony Poznań 26
27 Gadzińska MartaPotwierdzony Poznań 27
21 Fajerski PrzemysławPotwierdzony Poznań 29


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Schwarz Marek
Bye
Szymankiewicz Maciej
0
  6:11  8:11
Rabiej Maciej
2
Olejnik Dagna
2
  11:4  13:11
Łyś Anna
0
Bye
Rożentalski Marcin
Drożyński Artur
1
  0:0  11:3
Motyl Mateusz
0
Łajło Lucjan
0
  6:11  10:12
Wojt Maciej
2
Sienkiewicz Daria
2
  11:3  11:8
Fajerski Przemysław
0
Szafrański Paweł
0
  8:11  7:11
Bartkowiak Jakub
2
Czyżak Piotr
Bye
Łajło Filip
0
  8:11  7:11
Sobociński Przemysław
2
Czerniak Jakub
1
  11:8  2:11  8:11
Puszkiewicz Krzysztof
2
Gadzińska Marta
0
  6:11  2:11
Czarnecki Oskar
2
Solawa Jakub
1
  11:6  5:11  5:11
Buda Tomasz
2
Olejnik Sergiusz
0
  4:11  7:11
Mikołajczak Adam
2
Gallicchio Marco
0
  1:11  8:11
Braun Rafał
2
Bye
Jaworski Mateusz
Schwarz Marek
2
  6:11  11:7  11:9
Rabiej Maciej
1
Olejnik Dagna
0
  9:11  4:11
Rożentalski Marcin
2
Drożyński Artur
0
  6:11  3:11
Wojt Maciej
2
Sienkiewicz Daria
0
  5:11  7:11
Bartkowiak Jakub
2
Czyżak Piotr
2
  11:3  11:3
Sobociński Przemysław
0
Puszkiewicz Krzysztof
2
  11:1  11:7
Czarnecki Oskar
0
Buda Tomasz
2
  11:6  11:7
Mikołajczak Adam
0
Braun Rafał
2
  11:5  14:12
Jaworski Mateusz
0
Schwarz Marek
0
  4:11  5:11
Rożentalski Marcin
2
Wojt Maciej
0
  5:11  2:11
Bartkowiak Jakub
2
Czyżak Piotr
1
  10:12  11:9  9:11
Puszkiewicz Krzysztof
2
Buda Tomasz
2
  8:11  11:9  11:2
Braun Rafał
1
Rożentalski Marcin
2
  11:3  11:3
Bartkowiak Jakub
0
Puszkiewicz Krzysztof
0
  7:11  14:16
Buda Tomasz
2
Rożentalski Marcin
1
  11:7  11:13  3:11
Buda Tomasz
2
Buda Tomasz
Miejsca 3 - 4
Bartkowiak Jakub
2
  11:8  11:9
Puszkiewicz Krzysztof
0
Bartkowiak Jakub
Miejsca 5 - 8
Schwarz Marek
2
  7:11  12:10  11:1
Wojt Maciej
1
Czyżak Piotr
2
  11:7  12:10
Braun Rafał
0
Schwarz Marek
0
  6:11  5:11
Czyżak Piotr
2
Czyżak Piotr
Miejsca 7 - 8
Wojt Maciej
0
  6:11  12:14
Braun Rafał
2
Braun Rafał
Miejsca 9 - 16
Rabiej Maciej
2
  11:4  11:5
Olejnik Dagna
0
Drożyński Artur
1
  11:6  7:11  9:11
Sienkiewicz Daria
2
Sobociński Przemysław
2
  13:11  11:9
Czarnecki Oskar
0
Mikołajczak Adam
2
  10:12  11:5  12:10
Jaworski Mateusz
1
Rabiej Maciej
2
  11:3  11:4
Sienkiewicz Daria
0
Sobociński Przemysław
0
  9:11  11:13
Mikołajczak Adam
2
Rabiej Maciej
2
  7:11  11:3  11:2
Mikołajczak Adam
1
Rabiej Maciej
Miejsca 11 - 12
Sienkiewicz Daria
0
  3:11  6:11
Sobociński Przemysław
2
Sobociński Przemysław
Miejsca 13 - 16
Olejnik Dagna
1
  11:13  11:6  10:12
Drożyński Artur
2
Czarnecki Oskar
0
  1:11  1:11
Jaworski Mateusz
2
Drożyński Artur
0
  1:11  4:11
Jaworski Mateusz
2
Jaworski Mateusz
Miejsca 15 - 16
Olejnik Dagna
2
  11:8  11:8
Czarnecki Oskar
0
Olejnik Dagna
Miejsca 17 - 32
Bye
Szymankiewicz Maciej
Łyś Anna
Bye
Motyl Mateusz
2
  11:8  11:9
Łajło Lucjan
0
Fajerski Przemysław
0
  2:11  2:11
Szafrański Paweł
2
Bye
Łajło Filip
Czerniak Jakub
2
  11:4  11:4
Gadzińska Marta
0
Solawa Jakub
2
  9:11  12:10  11:8
Olejnik Sergiusz
1
Gallicchio Marco
Bye
Szymankiewicz Maciej
2
  11:2  11:3
Łyś Anna
0
Motyl Mateusz
1
  9:11  11:8  9:11
Szafrański Paweł
2
Łajło Filip
0
  5:11  3:11
Czerniak Jakub
2
Solawa Jakub
2
  12:10  11:7
Gallicchio Marco
0
Szymankiewicz Maciej
2
  11:6  11:5
Szafrański Paweł
0
Czerniak Jakub
0
  11:13  11:13
Solawa Jakub
2
Szymankiewicz Maciej
2
  11:9  10:12  11:5
Solawa Jakub
1
Szymankiewicz Maciej
Miejsca 19 - 20
Szafrański Paweł
0
  6:11  3:11
Czerniak Jakub
2
Czerniak Jakub
Miejsca 21 - 24
Łyś Anna
0
  4:11  13:15
Motyl Mateusz
2
Łajło Filip
0
  2:11  10:12
Gallicchio Marco
2
Motyl Mateusz
0
  7:11  11:13
Gallicchio Marco
2
Gallicchio Marco
Miejsca 23 - 24
Łyś Anna
0
  12:14  6:11
Łajło Filip
2
Łajło Filip
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Łajło Lucjan
2
  11:1  11:4
Fajerski Przemysław
0
Bye
Gadzińska Marta
Olejnik Sergiusz
Bye
Bye
Łajło Lucjan
Gadzińska Marta
0
  1:11  8:11
Olejnik Sergiusz
2
Łajło Lucjan
1
  11:9  6:11  9:11
Olejnik Sergiusz
2
Olejnik Sergiusz
Miejsca 27 - 28
Bye
Gadzińska Marta
Gadzińska Marta
Miejsca 29 - 32
Bye
Fajerski Przemysław
Bye
Bye
Fajerski Przemysław
Bye
Fajerski Przemysław
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:35:26 25-02-2018