Turniej C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
12 Kowalewski TomaszPotwierdzony Piła 1748 1
14 Szymkowiak MateuszPotwierdzony Poznań 1937 2
1 Ladziński MichałPotwierdzony Bydgoszcz 223 3
9 Wróblewski MichałPotwierdzony Poznań 887 4
7 Michalczak ŁukaszPotwierdzony Bojanowo 769 5
2 Paczesny HubertPotwierdzony Kalisz 368 6
5 Wroński PiotrPotwierdzony Poznań 694 7
6 Henshaw MatthewPotwierdzony 748 8
4 Szymkowiak AleksanderPotwierdzony Poznań 476 9
8 Bok JakubPotwierdzony Boruja Kościelna 779 10
10 Blinstrub MichałPotwierdzony Wałbrzych 937 11
3 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 450 13
11 Słomski FilipBrak informacji Chełmża 1202 14
13 Osiak AndrzejPotwierdzony Poznań 1790 15
15 Szczepaniak GrzegorzWalkover Siekierki Wielkie 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-02-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Ladziński Michał
Bye
Michalczak Łukasz
3
WALKOVER
Szczepaniak Grzegorz
W
Bok Jakub
1
  10:12  6:11  11:8  9:11
Wroński Piotr
3
Szymkowiak Mateusz
3
  11:3  11:4  11:6
Skąpski Bartłomiej
0
Szymkowiak Aleksander
0
  6:11  9:11  7:11
Wróblewski Michał
3
Osiak Andrzej
1
  12:14  11:7  7:11  12:14
Henshaw Matthew
3
Słomski Filip
0
  4:11  6:11  4:11
Kowalewski Tomasz
3
Blinstrub Michał
1
  10:12  7:11  11:3  7:11
Paczesny Hubert
3
Ladziński Michał
3
  11:13  12:10  12:10  7:11  11:4
Michalczak Łukasz
2
Wroński Piotr
1
  11:7  7:11  10:12  9:11
Szymkowiak Mateusz
3
Wróblewski Michał
3
  11:2  9:11  11:5  11:4
Henshaw Matthew
1
Kowalewski Tomasz
3
  11:8  11:8  7:11  11:8
Paczesny Hubert
1
Ladziński Michał
2
  11:7  8:11  6:11  11:4  4:11
Szymkowiak Mateusz
3
Wróblewski Michał
1
  5:11  11:4  6:11  7:11
Kowalewski Tomasz
3
Szymkowiak Mateusz
1
  9:11  11:13  11:1  2:11
Kowalewski Tomasz
3
Kowalewski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Ladziński Michał
3
  9:11  11:8  10:12  13:11  11:1
Wróblewski Michał
2
Ladziński Michał
Miejsca 5 - 8
Michalczak Łukasz
3
  11:5  11:7  11:8
Wroński Piotr
0
Henshaw Matthew
1
  4:11  10:12  12:10  8:11
Paczesny Hubert
3
Michalczak Łukasz
3
  11:6  2:11  11:3  11:6
Paczesny Hubert
1
Michalczak Łukasz
Miejsca 7 - 8
Wroński Piotr
3
  14:12  6:11  11:7  11:7
Henshaw Matthew
1
Wroński Piotr
Miejsca 9 - 16
Bye
Bye
Bok Jakub
3
  10:12  1:11  11:5  11:8  11:5
Skąpski Bartłomiej
2
Szymkowiak Aleksander
3
  11:8  11:5  11:4
Osiak Andrzej
0
Słomski Filip
1
  11:7  5:11  9:11  4:11
Blinstrub Michał
3
Bye
Bok Jakub
Szymkowiak Aleksander
3
  12:10  11:8  11:4
Blinstrub Michał
0
Bok Jakub
0
  3:11  9:11  5:11
Szymkowiak Aleksander
3
Szymkowiak Aleksander
Miejsca 11 - 12
Bye
Blinstrub Michał
Blinstrub Michał
Miejsca 13 - 16
Bye
Skąpski Bartłomiej
Osiak Andrzej
2
  11:8  11:9  4:11  9:11  8:11
Słomski Filip
3
Skąpski Bartłomiej
3
  11:7  11:4  11:13  8:11  11:6
Słomski Filip
2
Skąpski Bartłomiej
Miejsca 15 - 16
Bye
Osiak Andrzej
Osiak Andrzej
Stan na: 01:51:34 25-02-2018