Już 7 maja zapraszamy wszystkich do udziału w charytatywnym turnieju „GRAMY DLA IGORA” kat. B

Igor Sikora ma 11 lat i urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową (wodogłowie, niedowład kończyn dolnych). Od urodzenia wymaga stałej rehabilitacji, porusza się na wózku aktywnym oraz chodzi w ortezach o laskach. Igor trenuje unihokej oraz jeździ na dual-ski.
Igor na Facebooku: www.facebook.com/gramydlaigorasikory

Środki zebrane podczas turnieju, oraz wpisowe zawodników zostaną wpłacone na subkonto Igora w Fundacji Wspólnym Krokiem i wykorzystane na turnus rehabilitacyjny w Centrum Aktywnej Rehabilitacji Ruchowej Dzieci „3 Korony” w Garbiczu www.3korony.pl – koszt turnus to 5500 zł za Pakiet Aktiv – 11 dni zabiegowych – m.in. terapia w kombinezonach TheraSuit + Pakiet ErgoAktiv – zbiór zajęć z ergoterapii, aktywacji i techniki jazdy na wózku (m.in. pokonywanie przeszkód takich jak schody).

 

TURNIEJ:

Wszystkie mecze rozgrywane będą systemem pucharowym, z walką o każde miejsce. (W przypadku przegrania meczu, gramy w turnieju „do tyłu”. Każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi). W zależności od ilości uczestników mecze I rundy rozgrywane będą do 2 lub 3 setów, ( półfinały oraz finał do 3 wygranych setów). Osoba przegrywająca mecz sędziuje następny pojedynek.

-Zgłoszenie zawodnika:
Zawodnicy przyjmowani są na turniej po przesłaniu do Organizatora e-maila zgłoszeniowego oraz po dokonaniu opłaty wpisowej. E-mail zgłoszeniowy powinien zawierać następujące dane:
Imię i nazwisko
Nr licencji (do wyrobienia na stronie www.pfs.com.pl lub w recepcji klubu)
Pozycja w rankingu PFS
Miasto
Telefon kontaktowy

- Zgłoszenia OPEN można przesyłać do 5 maja do godziny 12:00, na adres: squashpoint.sosnowiec@gmail.com w tytule wpisując:
”Zgłoszenie: imię i nazwisko”.

- Opłaty za turniej:
OPEN: 70zł

- Harmonogram turnieju (SZACOWANY):

5.05.2016r. czwartek:

godz. 12:00 – zamknięcie listy zgłoszeń OPEN
godz. 19:00 – losowanie drabinki turniejowej OPEN
godz. 20:00 – publikacja drabinki turniejowej oraz harmonogramu zawodów OPEN

7.05.2016r. sobota:

godz. 9:00 - start turnieju OPEN