TURNIEJ Z CYKLU "GRAMY O 700" OPEN ORAZ DAMSKI POD PATRONATEM PFS.

UWAGA LIMIT ZAWODNIKÓW DLA TURNIEJU OPEN- 24 ORAZ DLA TURNIEJU DAMSKIEGO- 8.

ZAPISY PRZYJMUJEMY DO DNIA 6.04.2016 DO GODZINY 12-TEJ, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. WIECZOREM TEGO SAMEGO DNIA ZOSTANĄ ROZLOSOWANE DRABINKI DLA OBU KATEGORII TURNIEJOWYCH, NASTEPNIE ZOSTANĄ ONE PODANE DO WIADOMOŚCI GRACZY I OPUBLIKOWANE NA STRONIE TURNIEJOWEJ.
WPISOWE DO TURNIEJU OPEN WYNOSI 75 ZŁ.
WPISOWE DO TURNIEJU DAMSKIEGO 65 ZŁ.
ZAWODY BĘDĄ ROZGRYWANE NA 3 LUB 4 KORTACH ( ZALEŻNIE OD LICZBY ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW ). OFICJALNĄ PIŁKĄ TURNIEJU JEST DUNLOP PRO.
GRAMY SYSTEMEM BEST OF FIVE CZYLI DO 3 WYGRANYCH SETÓW .Wszystkie mecze punktuje się systemem PAR11 (Point-A-Rally) do 11 punktów (przy stanie po 10, do dwóch punktów przewagi). 
SPOTKANIA W DRABINKACH "DO TYŁU" ORAZ W TURNIEJU DAMSKIM BĘDĄ ROZGRYWANE W SYSTEMIE BEST OF THREE.
ZAWODNICY PRZEGRYWAJĄCY SWOJE MECZE SĘDZIUJĄ KOLEJNE SPOTKANIE NA DANYM KORCIE.
NAGRODY DLA TURNIEJU 8.04.2016 W PRZYGOTOWANIU
ZAPISY DO TURNIEJU PRZEZ ADRES : mistrzdefensywy@interia.pl lub Bo5.

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

ZASADY CYKLU "GRAMY O 700"

ZWYCIĘZCĄ CYKLU ZOSTANIE ZAWODNIK, KTÓRY JAKO PIERWSZY PRZEKROCZY LICZBĘ 700 PKT LUB GRACZ Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ UZBIERANYCH PUNKTÓW W CYKLU, NA DZIEŃ KIEDY ZOSTANIE PRZEKROCZONA LICZBA 700 PKT RANKINGOWYCH. ( punkty przydzielane zgodnie z tabelami punktowymi PFS dla kategorii B5 )

PRZEKROCZENIE 700 PKT. PRZEZ KTÓREGOŚ Z ZAWODNIKÓW AUTOMATYCZNIE KOŃCZY CAŁY CYKL.

DLA KATEGORII DAMSKIEJ  DO WEWNĘTRZNEGO RANKINGU CYKLU ( punkty przydzielane zgodnie z tabelami punktowymi PFS dla kategorii C ).

NAGRODY CYKLU DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK ZAJMUJĄCYCH MIEJSCA 1-3 TO DYPLOMY I PUCHARY.

 

NAGRODA DODATKOWA: 

WŚRÓD WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW, KTÓRZY ROZEGRAJĄ MINIMUM 4 TURNIEJE PODCZAS TRWANIA CYKLU "GRAMY O 700" ZOSTANIE ROZLOSOWANA NAGRODA DODATKOWA, PRZY CZYM KAŻDY POJEDYŃCZY ZAGRANY TURNIEJ TO 1 LOS W LOSOWANIU NAGRODY DODATKOWEJ. DODATKOWE LOSY DO LOSOWANIA NAGRODY DODATKOWEJ ZAWODNICY MOGĄ UZYSKAĆ Z REZERWACJI W KLUBIE PROFI SQUASH W OKRESIE TRWANIA CYKLU. KAŻDE 10 WYKUPIONYCH GODZIN GRY W CZASIE TRWANIA CYKLU TO DODATKOWY LOS W LOSOWANIU.

WARTOŚĆ NAGRODY DODATKOWEJ  (LOSOWANEJ ) TO KWOTA OKOŁO 800 DO 1000 ZŁ. ( PLANOWANA NAGRODA TO WEEKENDOWY POBYT DLA DWÓCH OSÓB W HOTELU Z ZAPLECZEM SPA & WELLNESS- HOTEL Z REGIONU ŚLĄSKA) LUB BONY PREZENTOWE .

ROZDANIE NAGRÓD DLA ZWYCIĘZCÓW CYKLU ORAZ LOSOWANIE NAGRODY DODATKOWEJ NASTAPI PODCZAS NAJBLIŹSZEGO TURNIEJU JAKI ZOSTANIE ROZEGRANY W PROFI SQUASH PO ZAKOŃCZENIU CYKLU "GRAMY O 700".

OBECNOŚĆ NA LOSOSWANIU NAGRODY DODATKOWEJ NIE JEST OBOWIĄZKOWA, ZWYCIĘZCA ZOSTANIE POINFORMOWANY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.