Gramy z Sercem - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Chalimoniuk ŁukaszPotwierdzony Piła 355 1
12 Kaja KrzysztofPotwierdzony Piła 1980 2
2 Ochociński KrzysztofPotwierdzony Kołobrzeg 472 3
10 Matus MichałPotwierdzony Trzcianka 1248 4
7 Wojtania MichałPotwierdzony Ujście 1055 5
4 Ślązak MarcinPotwierdzony Biała 611 6
3 Sikorski GrzegorzPotwierdzony Trzcianka 485 7
5 Figurski MariuszPotwierdzony Kaczory 808 8
15 Smalera NorbertPotwierdzony Ostrowiec Świętokrzyski 2772 9
6 Malinowski JakubPotwierdzony Trzcianka 1000 10
11 Janczukowicz MarcinPotwierdzony Piła 1771 11
8 Mrozik TomaszPotwierdzony Trzcianka 1065 12
9 Kościelnik KrystianPotwierdzony Trzcianka 1070 13
20 Burda KrzysztofPotwierdzony Trzcianka 14
14 Sot ŁukaszPotwierdzony Trzcianka 2448 15
13 Sikorski RafałPotwierdzony Piła 2207 16
24 Ładosz SzymonPotwierdzony 17
16 Illmer JakubPotwierdzony Trzcianka 3112 18
18 Wojtania EwaPotwierdzony Piła 19
21 Kościelnik PawełPotwierdzony Trzcianka 20
17 Żubryj DariuszPotwierdzony Trzcianka 21
19 Grzechnik KamilPotwierdzony Trzcianka 22
23 Kompiel MiłoszPotwierdzony Trzcianka 23
22 Laszuk PawełPotwierdzony Trzcianka 24


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Chalimoniuk Łukasz
Bye
Smalera Norbert
2
  11:7  11:3
Żubryj Dariusz
0
Ładosz Szymon
0
  7:11  10:12
Burda Krzysztof
2
Bye
Wojtania Michał
Mrozik Tomasz
Bye
Matus Michał
2
  11:9  11:9
Wojtania Ewa
0
Laszuk Paweł
0
  5:11  6:11
Sot Łukasz
2
Bye
Sikorski Grzegorz
Ślązak Marcin
Bye
Grzechnik Kamil
0
  6:11  7:11
Sikorski Rafał
2
Kaja Krzysztof
2
  11:2  11:4
Illmer Jakub
0
Bye
Malinowski Jakub
Figurski Mariusz
Bye
Janczukowicz Marcin
2
  11:8  11:5
Kompiel Miłosz
0
Kościelnik Paweł
0
  4:11  9:11
Kościelnik Krystian
2
Bye
Ochociński Krzysztof
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:6  11:7
Smalera Norbert
0
Burda Krzysztof
0
  9:11  9:11
Wojtania Michał
2
Mrozik Tomasz
0
  4:11  9:11
Matus Michał
2
Sot Łukasz
1
  11:9  4:11  8:11
Sikorski Grzegorz
2
Ślązak Marcin
2
  11:3  11:2
Sikorski Rafał
0
Kaja Krzysztof
2
  11:2  11:3
Malinowski Jakub
0
Figurski Mariusz
2
  10:12  11:8  11:5
Janczukowicz Marcin
1
Kościelnik Krystian
0
  3:11  4:11
Ochociński Krzysztof
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  12:10  11:9
Wojtania Michał
0
Matus Michał
2
  11:8  11:6
Sikorski Grzegorz
0
Ślązak Marcin
0
  7:11  8:11
Kaja Krzysztof
2
Figurski Mariusz
0
  7:11  8:11
Ochociński Krzysztof
2
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:7  11:9
Matus Michał
0
Kaja Krzysztof
2
  11:9  11:9
Ochociński Krzysztof
0
Chalimoniuk Łukasz
2
  11:7  11:9
Kaja Krzysztof
0
Chalimoniuk Łukasz
Miejsca 3 - 4
Matus Michał
1
  11:4  8:11  9:11
Ochociński Krzysztof
2
Ochociński Krzysztof
Miejsca 5 - 8
Wojtania Michał
2
  11:8  11:1
Sikorski Grzegorz
0
Ślązak Marcin
2
  11:8  8:11  11:8
Figurski Mariusz
1
Wojtania Michał
2
  11:7  11:7
Ślązak Marcin
0
Wojtania Michał
Miejsca 7 - 8
Sikorski Grzegorz
2
  3:11  11:9  17:15
Figurski Mariusz
1
Sikorski Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Smalera Norbert
2
  11:7  11:8
Burda Krzysztof
0
Mrozik Tomasz
2
  11:6  11:6
Sot Łukasz
0
Sikorski Rafał
0
  6:11  8:11
Malinowski Jakub
2
Janczukowicz Marcin
2
  11:2  11:4
Kościelnik Krystian
0
Smalera Norbert
2
  11:6  11:6
Mrozik Tomasz
0
Malinowski Jakub
2
  8:11  11:8  11:8
Janczukowicz Marcin
1
Smalera Norbert
2
  11:7  11:9
Malinowski Jakub
0
Smalera Norbert
Miejsca 11 - 12
Mrozik Tomasz
0
  4:11  6:11
Janczukowicz Marcin
2
Janczukowicz Marcin
Miejsca 13 - 16
Burda Krzysztof
2
  11:6  11:9
Sot Łukasz
0
Sikorski Rafał
0
  8:11  8:11
Kościelnik Krystian
2
Burda Krzysztof
1
  8:11  11:8  8:11
Kościelnik Krystian
2
Kościelnik Krystian
Miejsca 15 - 16
Sot Łukasz
2
  11:6  11:8
Sikorski Rafał
0
Sot Łukasz
Miejsca 17 - 32
Bye
Żubryj Dariusz
Ładosz Szymon
Bye
Bye
Wojtania Ewa
Laszuk Paweł
Bye
Bye
Grzechnik Kamil
Illmer Jakub
Bye
Bye
Kompiel Miłosz
Kościelnik Paweł
Bye
Żubryj Dariusz
1
  11:7  5:11  7:11
Ładosz Szymon
2
Wojtania Ewa
2
  11:4  11:5
Laszuk Paweł
0
Grzechnik Kamil
0
  4:11  7:11
Illmer Jakub
2
Kompiel Miłosz
0
  4:11  2:11
Kościelnik Paweł
2
Ładosz Szymon
2
  11:6  11:7
Wojtania Ewa
0
Illmer Jakub
2
  11:5  11:6
Kościelnik Paweł
0
Ładosz Szymon
2
  12:10  12:10
Illmer Jakub
0
Ładosz Szymon
Miejsca 19 - 20
Wojtania Ewa
2
  11:4  11:5
Kościelnik Paweł
0
Wojtania Ewa
Miejsca 21 - 24
Żubryj Dariusz
2
  11:4  11:3
Laszuk Paweł
0
Grzechnik Kamil
2
  11:6  11:8
Kompiel Miłosz
0
Żubryj Dariusz
2
  11:7  11:3
Grzechnik Kamil
0
Żubryj Dariusz
Miejsca 23 - 24
Laszuk Paweł
0
  6:11  7:11
Kompiel Miłosz
2
Kompiel Miłosz
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 21:00:11 25-02-2018