I Urodziny Milon Squash Club - Turniej C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 199 1
2 Jasiński PawełPotwierdzony Siedlce 210 2
3 Podleś DawidPotwierdzony 326 3
4 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 410 4
7 Kobus WaldekPotwierdzony Warszawa 780 5
5 Głuchowski ArturPotwierdzony Siedlce 620 6
6 Kierylak ArninPotwierdzony Siedlce 643 7
8 Tymoszuk MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 1086 8
9 Sudak RobertPotwierdzony Biała Podlaska 1203 9
11 Piotrowicz PawełPotwierdzony Biała Podlaska 1546 10
12 Miłosz PiotrPotwierdzony Zalesie 1793 11
17 Adamczuk MateuszPotwierdzony Biała Podlaska 2571 12
13 Trochimiuk BartoszPotwierdzony Biała Podlaska 2012 13
15 Miłosz PatrykPotwierdzony Biała Podlaska 2141 14
10 Sawtyruk KrzysztofPotwierdzony Biała Podlaska 1402 15
18 Nosalski StanisławPotwierdzony Biała Podlaska 2791 16
24 Nogal GrzegorzPotwierdzony Biała Podlaska 17
21 Antoniuk MaciejPotwierdzony Biała Podlaska 18
20 Korczak MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 19
16 Oczkowski RyszardPotwierdzony Biała Podlaska 2202 20
14 Krać KatarzynaPotwierdzony Biała Podlaska 2083 21
22 Zieliński GrzegorzPotwierdzony Biała Podlaska 22
19 Dudek ZbigniewPotwierdzony Zalesie 2955 23
23 Wasiluk MarcinWalkover 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Filipek Karol
Bye
Nogal Grzegorz
0
  6:11  4:11
Piotrowicz Paweł
2
Zieliński Grzegorz
1
  1:11  11:3  6:11
Miłosz Patryk
2
Bye
Kobus Waldek
Kierylak Arnin
Bye
Oczkowski Ryszard
0
  3:11  6:11
Adamczuk Mateusz
2
Nosalski Stanisław
2
WALKOVER
Wasiluk Marcin
W
Bye
Podleś Dawid
Papiński Marcin
Bye
Dudek Zbigniew
0
  2:11  2:11
Sawtyruk Krzysztof
2
Miłosz Piotr
2
  11:2  11:3
Korczak Marcin
0
Bye
Tymoszuk Marcin
Głuchowski Artur
Bye
Sudak Robert
2
  11:3  11:4
Krać Katarzyna
0
Trochimiuk Bartosz
2
  9:11  11:9  11:4
Antoniuk Maciej
1
Bye
Jasiński Paweł
Filipek Karol
2
  11:2  11:2
Piotrowicz Paweł
0
Miłosz Patryk
0
  5:11  13:15
Kobus Waldek
2
Kierylak Arnin
2
  11:1  11:1
Adamczuk Mateusz
0
Nosalski Stanisław
0
  0:11  0:11
Podleś Dawid
2
Papiński Marcin
2
  11:6  11:2
Sawtyruk Krzysztof
0
Miłosz Piotr
0
  8:11  9:11
Tymoszuk Marcin
2
Głuchowski Artur
2
  12:10  11:3
Sudak Robert
0
Trochimiuk Bartosz
0
  6:11  1:11
Jasiński Paweł
2
Filipek Karol
2
  8:11  11:9  11:8
Kobus Waldek
1
Kierylak Arnin
1
  9:11  11:7  7:11
Podleś Dawid
2
Papiński Marcin
2
  11:4  11:4
Tymoszuk Marcin
0
Głuchowski Artur
0
  6:11  7:11
Jasiński Paweł
2
Filipek Karol
3
  11:4  11:7  8:11  2:11  11:5
Podleś Dawid
2
Papiński Marcin
0
  6:11  5:11  6:11
Jasiński Paweł
3
Filipek Karol
3
  11:8  11:8  11:6
Jasiński Paweł
0
Filipek Karol
Miejsca 3 - 4
Podleś Dawid
3
  11:5  11:5  9:11  11:6
Papiński Marcin
1
Podleś Dawid
Miejsca 5 - 8
Kobus Waldek
2
  11:5  8:11  13:11
Kierylak Arnin
1
Tymoszuk Marcin
0
  6:11  9:11
Głuchowski Artur
2
Kobus Waldek
2
  11:9  11:6
Głuchowski Artur
0
Kobus Waldek
Miejsca 7 - 8
Kierylak Arnin
2
  11:1  11:7
Tymoszuk Marcin
0
Kierylak Arnin
Miejsca 9 - 16
Piotrowicz Paweł
2
  11:6  11:5
Miłosz Patryk
0
Adamczuk Mateusz
2
  11:3  11:3
Nosalski Stanisław
0
Sawtyruk Krzysztof
0
  12:14  6:11
Miłosz Piotr
2
Sudak Robert
2
  11:1  11:3
Trochimiuk Bartosz
0
Piotrowicz Paweł
2
  11:9  11:2
Adamczuk Mateusz
0
Miłosz Piotr
0
  3:11  6:11
Sudak Robert
2
Piotrowicz Paweł
0
  7:11  6:11
Sudak Robert
2
Sudak Robert
Miejsca 11 - 12
Adamczuk Mateusz
0
  6:11  5:11
Miłosz Piotr
2
Miłosz Piotr
Miejsca 13 - 16
Miłosz Patryk
2
  11:3  11:4
Nosalski Stanisław
0
Sawtyruk Krzysztof
0
  1:11  6:11
Trochimiuk Bartosz
2
Miłosz Patryk
1
  6:11  11:6  10:12
Trochimiuk Bartosz
2
Trochimiuk Bartosz
Miejsca 15 - 16
Nosalski Stanisław
0
  7:11  7:11
Sawtyruk Krzysztof
2
Sawtyruk Krzysztof
Miejsca 17 - 32
Bye
Nogal Grzegorz
Zieliński Grzegorz
Bye
Bye
Oczkowski Ryszard
Bye
Bye
Bye
Dudek Zbigniew
Korczak Marcin
Bye
Bye
Krać Katarzyna
Antoniuk Maciej
Bye
Nogal Grzegorz
2
  11:3  11:3
Zieliński Grzegorz
0
Oczkowski Ryszard
Bye
Dudek Zbigniew
0
  3:11  1:11
Korczak Marcin
2
Krać Katarzyna
0
  5:11  9:11
Antoniuk Maciej
2
Nogal Grzegorz
2
  11:5  11:1
Oczkowski Ryszard
0
Korczak Marcin
0
  8:11  7:11
Antoniuk Maciej
2
Nogal Grzegorz
2
  11:6  11:4
Antoniuk Maciej
0
Nogal Grzegorz
Miejsca 19 - 20
Oczkowski Ryszard
0
  6:11  5:11
Korczak Marcin
2
Korczak Marcin
Miejsca 21 - 24
Zieliński Grzegorz
Bye
Dudek Zbigniew
0
  3:11  2:11
Krać Katarzyna
2
Zieliński Grzegorz
0
  10:12  6:11
Krać Katarzyna
2
Krać Katarzyna
Miejsca 23 - 24
Bye
Dudek Zbigniew
Dudek Zbigniew
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:57:05 25-02-2018