II Urodziny Squash Park Wieliczka - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 14 1
2 Rewilak BartoszBrak informacji Kraków 18 2
3 Jachimowicz MichałBrak informacji Kraków 40 3
4 Brzezicki JakubWalkover 44 16
5 Pilch MichałBrak informacji Skawina 45 4
6 Dróżdż Przemysław Brak informacji Sanok 50 5
7 Macałka MateuszWalkover Zabierzów 56 32
8 Kapral DawidBrak informacji Myszków 58 7
9 Giemza MikołajBrak informacji Piekoszów 60 9
10 Krzyżaniak MikołajBrak informacji Kraków 76 17
11 Pietras KrzysztofBrak informacji Kraków 108 8
12 Dużynski MiłoszWalkover Kraków 120 12
13 Głowacki MichałPotwierdzony Staszów 161 19
14 Politański MaciejBrak informacji Kraków 185 6
15 Zimny MarcinPotwierdzony 203 11
16 Kędzierski MichałBrak informacji Bielsko-Biała 243 18
17 Rewera KarolPotwierdzony Kraków 290 10
18 Połeć SławomirBrak informacji Kraków 298 21
19 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 327 26
20 Żuchowicz MaciejPotwierdzony Kraków 596 13
21 Tuleja MichałPotwierdzony Wieliczka 667 22
22 Wojszel PawełPotwierdzony Białystok 699 15
23 Wdaniec MichałBrak informacji Jaworzno 770 14
24 Gulewicz JerzyBrak informacji Białystok 1106 25
25 Madeja RadosławBrak informacji Kraków 1523 23
26 Dzido TymoteuszBrak informacji Wieliczka 2436 24
27 Mikosza MarekBrak informacji 20


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Marszał Adrian
Bye
Dzido Tymoteusz
0
  5:11  6:11
Dużynski Miłosz
2
Wojszel Paweł
2
  9:11  11:9  11:6
Mikosza Marek
1
Bye
Kapral Dawid
Dróżdż Przemysław
2
  11:8  9:11  11:4
Gulewicz Jerzy
1
Żuchowicz Maciej
2
  11:6  11:2
Połeć Sławomir
0
Giemza Mikołaj
2
  11:4  11:6
Kędzierski Michał
0
Bye
Jachimowicz Michał
Brzezicki Jakub
Bye
Głowacki Michał
1
  5:11  11:8  11:13
Politański Maciej
2
Zimny Marcin
2
  11:8  11:5
Madeja Radosław
0
Traczyk Mikołaj
0
  9:11  8:11
Pilch Michał
2
Macałka Mateusz
1
  7:11  11:4  11:13
Wdaniec Michał
2
Krzyżaniak Mikołaj
0
  7:11  5:11
Pietras Krzysztof
2
Rewera Karol
2
  11:8  11:5
Tuleja Michał
0
Bye
Rewilak Bartosz
Marszał Adrian
2
  13:11  11:6
Dużynski Miłosz
0
Wojszel Paweł
0
  7:11  6:11
Kapral Dawid
2
Dróżdż Przemysław
2
  11:5  11:4
Żuchowicz Maciej
0
Giemza Mikołaj
1
  11:8  9:11  3:11
Jachimowicz Michał
2
Brzezicki Jakub
1
  11:9  11:13  5:11
Politański Maciej
2
Zimny Marcin
0
  5:11  2:11
Pilch Michał
2
Wdaniec Michał
0
  4:11  6:11
Pietras Krzysztof
2
Rewera Karol
0
  8:11  5:11
Rewilak Bartosz
2
Marszał Adrian
2
  11:5  11:2
Kapral Dawid
0
Dróżdż Przemysław
1
  12:14  11:7  11:13
Jachimowicz Michał
2
Politański Maciej
0
  7:11  1:11
Pilch Michał
2
Pietras Krzysztof
0
  4:11  10:12
Rewilak Bartosz
2
Marszał Adrian
3
  11:6  11:4  11:2
Jachimowicz Michał
0
Pilch Michał
0
  6:11  7:11  8:11
Rewilak Bartosz
3
Marszał Adrian
3
  11:7  11:1  9:11  13:11
Rewilak Bartosz
1
Marszał Adrian
Miejsca 3 - 4
Jachimowicz Michał
3
  11:4  11:3  6:11  6:11  11:5
Pilch Michał
2
Jachimowicz Michał
Miejsca 5 - 8
Kapral Dawid
1
  11:8  6:11  4:11
Dróżdż Przemysław
2
Politański Maciej
2
  11:7  11:7
Pietras Krzysztof
0
Dróżdż Przemysław
2
  11:2  11:8
Politański Maciej
0
Dróżdż Przemysław
Miejsca 7 - 8
Kapral Dawid
2
  11:8  11:9
Pietras Krzysztof
0
Kapral Dawid
Miejsca 9 - 16
Dużynski Miłosz
2
  11:6  11:9
Wojszel Paweł
0
Żuchowicz Maciej
0
  0:11  10:12
Giemza Mikołaj
2
Brzezicki Jakub
W
WALKOVER
Zimny Marcin
2
Wdaniec Michał
0
  10:12  5:11
Rewera Karol
2
Dużynski Miłosz
W
WALKOVER
Giemza Mikołaj
2
Zimny Marcin
0
  5:11  6:11
Rewera Karol
2
Giemza Mikołaj
2
  11:7  11:8
Rewera Karol
0
Giemza Mikołaj
Miejsca 11 - 12
Bye
Zimny Marcin
Zimny Marcin
Miejsca 13 - 16
Wojszel Paweł
0
  5:11  5:11
Żuchowicz Maciej
2
Bye
Wdaniec Michał
Żuchowicz Maciej
2
  11:6  11:3
Wdaniec Michał
0
Żuchowicz Maciej
Miejsca 15 - 16
Wojszel Paweł
Bye
Wojszel Paweł
Miejsca 17 - 32
Bye
Dzido Tymoteusz
Mikosza Marek
Bye
Gulewicz Jerzy
0
  7:11  3:11
Połeć Sławomir
2
Kędzierski Michał
Bye
Bye
Głowacki Michał
Madeja Radosław
2
  11:8  12:10
Traczyk Mikołaj
0
Macałka Mateusz
W
WALKOVER
Krzyżaniak Mikołaj
2
Tuleja Michał
Bye
Dzido Tymoteusz
0
  5:11  5:11
Mikosza Marek
2
Połeć Sławomir
0
  8:11  9:11
Kędzierski Michał
2
Głowacki Michał
2
  11:6  11:8
Madeja Radosław
0
Krzyżaniak Mikołaj
2
  11:8  11:7
Tuleja Michał
0
Mikosza Marek
0
  5:11  7:11
Kędzierski Michał
2
Głowacki Michał
0
  9:11  11:13
Krzyżaniak Mikołaj
2
Kędzierski Michał
1
  11:9  4:11  7:11
Krzyżaniak Mikołaj
2
Krzyżaniak Mikołaj
Miejsca 19 - 20
Mikosza Marek
0
  2:11  2:11
Głowacki Michał
2
Głowacki Michał
Miejsca 21 - 24
Dzido Tymoteusz
0
  7:11  8:11
Połeć Sławomir
2
Madeja Radosław
1
  9:11  11:4  8:11
Tuleja Michał
2
Połeć Sławomir
2
  11:2  11:7
Tuleja Michał
0
Połeć Sławomir
Miejsca 23 - 24
Dzido Tymoteusz
0
  7:11  6:11
Madeja Radosław
2
Madeja Radosław
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Gulewicz Jerzy
Bye
Bye
Traczyk Mikołaj
Bye
Bye
Bye
Gulewicz Jerzy
Traczyk Mikołaj
Bye
Gulewicz Jerzy
2
  11:5  12:10
Traczyk Mikołaj
0
Gulewicz Jerzy
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 20:51:48 25-02-2018