TURNIEJ TYLKO DLA GRACZY LIGI/KLUBU!
Zapisy do 28.12 godz 19:00 / Start turnieju 29.12 godz 18:00.
1. Turniej organizowany jest dla graczy ligi Silesia Club/Klubowiczów.
2. Zapisu można dokonać przez bo5, lub bezpośrednio w recepcji klubu, telefonicznie 691493100, mailowo: ligasquasha@silesiaclub.com
3. Opłata za udzial w turnieju to 70 zł. W przypadku rezygnacji po losowaniu drabinek gracz jest zobowiązany do uiszczenia 50% kwoty za turniej.
4. Mecze rozgrywamy w systemie pucharowym: Mecze do przodu bo5, do tyłu bo3. W przypadku małej ilości graczy gramy grupy, od półfinałów system pucharowy.
5. Minimalna ilość graczy: 12. Maksymalna 32.
6. Losowanie drabinek odbędzie się w lobby klubu 29.12 o godzinie 20.
7. Sędzia główny turnieju: Sebastain Weber
8. Sędzią aktualnego meczu, jest przegrany z poprzedniego meczu na danym korcie. Jeśli nie czujesz się z tym pewnie na pewno ktoś Ci pomoże!
9. Nagrody mogą zostać wybranę przez zwycięców pierwszych trzech miejsc. Zwycięzca turnieju wybiera pierwszy, 2-gie miejsce drugi i analogicznie trzecia osoba na podium.
Pula nagród:
XXX
10. Wpisowego nie można rozliczyć kartami multisport!
Nasi sponsorzy:
Ford Auto Mirai: https://www.ford-mirai.pl/
Romi SPA: https://romispa.pl/
YONEX: https://www.yonex.pl/
StyLove: https://www.facebook.com/StyLove.Bytom/
S-Kart: https://s-kart.pl/
Organizotr zatrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, lecz nie później niż w przeddzień losowania drabinek!