MLS połówka zimy 2018 – Turniej zamknięty C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 202 1
2 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 416 2
3 Teszner DominikPotwierdzony Suchy Las 854 3
5 Tymoszuk MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 1096 4
6 Sudak RobertPotwierdzony Biała Podlaska 1210 5
4 Wasiluk EmilPotwierdzony Biała Podlaska 977 6
7 Szczerbetka ŁukaszPotwierdzony Biała Podlaska 1274 7
10 Kropiwiec MaciejPotwierdzony Biała Podlaska 2026 8
8 Miłosz PiotrPotwierdzony Zalesie 1814 9
14 Sawtyruk KrzysztofPotwierdzony Biała Podlaska 1406 10
9 Bagłaj MarcinPotwierdzony Konstantynów 1937 11
11 Trochimiuk BartoszPotwierdzony Biała Podlaska 2031 12
12 Miłosz PatrykPotwierdzony Biała Podlaska 2163 13
13 Dudek ZbigniewPotwierdzony Zalesie 2974 14


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 05-02-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Filipek Karol
Bye
Bye
Miłosz Piotr
Kropiwiec Maciej
Bye
Bye
Tymoszuk Marcin
Bye
Bye
Trochimiuk Bartosz
Dudek Zbigniew
Bye
Bye
Wasiluk Emil
Teszner Dominik
Bye
Bye
Sawtyruk Krzysztof
Miłosz Patryk
Bye
Bye
Szczerbetka Łukasz
Sudak Robert
Bye
Bye
Bagłaj Marcin
Bye
Bye
Papiński Marcin
Filipek Karol
2
  11:3  11:8
Miłosz Piotr
0
Kropiwiec Maciej
Bye
Tymoszuk Marcin
2
  11:3  11:2
Trochimiuk Bartosz
0
Dudek Zbigniew
0
  1:11  1:11
Wasiluk Emil
2
Teszner Dominik
2
  11:0  14:12
Sawtyruk Krzysztof
0
Miłosz Patryk
0
  2:11  2:11
Szczerbetka Łukasz
2
Sudak Robert
2
  11:7  11:7
Bagłaj Marcin
0
Bye
Papiński Marcin
Filipek Karol
2
  11:6  11:7
Kropiwiec Maciej
0
Tymoszuk Marcin
2
  11:9  11:2
Wasiluk Emil
0
Teszner Dominik
2
  11:1  11:2
Szczerbetka Łukasz
0
Sudak Robert
0
  2:11  1:11
Papiński Marcin
2
Filipek Karol
3
  11:4  11:4  11:5
Tymoszuk Marcin
0
Teszner Dominik
0
  11:13  7:11  10:12
Papiński Marcin
3
Filipek Karol
3
  13:11  17:15  11:6
Papiński Marcin
0
Filipek Karol
Miejsca 3 - 4
Tymoszuk Marcin
0
  3:11  5:11  4:11
Teszner Dominik
3
Teszner Dominik
Miejsca 5 - 8
Kropiwiec Maciej
0
  6:11  9:11
Wasiluk Emil
2
Szczerbetka Łukasz
0
  5:11  3:11
Sudak Robert
2
Wasiluk Emil
1
  2:11  11:8  5:11
Sudak Robert
2
Sudak Robert
Miejsca 7 - 8
Kropiwiec Maciej
0
  10:12  9:11
Szczerbetka Łukasz
2
Szczerbetka Łukasz
Miejsca 9 - 16
Miłosz Piotr
Bye
Trochimiuk Bartosz
2
  11:3  11:1
Dudek Zbigniew
0
Sawtyruk Krzysztof
2
  11:6  11:5
Miłosz Patryk
0
Bagłaj Marcin
Bye
Miłosz Piotr
2
  12:10  11:6
Trochimiuk Bartosz
0
Sawtyruk Krzysztof
2
  11:5  10:12  11:5
Bagłaj Marcin
1
Miłosz Piotr
2
  11:1  11:3
Sawtyruk Krzysztof
0
Miłosz Piotr
Miejsca 11 - 12
Trochimiuk Bartosz
1
  11:8  9:11  7:11
Bagłaj Marcin
2
Bagłaj Marcin
Miejsca 13 - 16
Bye
Dudek Zbigniew
Miłosz Patryk
Bye
Dudek Zbigniew
0
  7:11  17:19
Miłosz Patryk
2
Miłosz Patryk
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 19 - 20
Bye
Bye
Bye
Miejsca 21 - 24
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 01:07:11 25-02-2018