Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
43"06'Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz1
36"27'Kopeć Michał3
Ciejpa Grzegorz2
33"43'Ciejpa Grzegorz3
Turów Tomasz2
32"15'Głębocki Jakub3
Nabzdyk Tomasz2
31"09'Bober Bartosz3
Zierkiewicz Piotr2
30"53'Łukaszewicz Cezary1
Sztaba Rafał2
30"03'Świąder Michał3
Głębocki Jakub1
25"00'Żak Marcin1
Szubert Jacek2
24"05'Shumarov Tashe1
Bobra Jacek2
23"53'Bobra Jacek1
Wąsowski Paweł2
37"24'Zwartka-Rożek Anna2
Owcarz Katarzyna3
27"42'Wasilewska Kinga1
Skubis Jagoda3
26"56'Zwartka-Rożek Anna3
Wasilewska Kinga1
25"31'Zwartka-Rożek Anna4
Skubis Jagoda0
21"28'Wasilewska Kinga1
Owcarz Katarzyna3
19"13'Skubis Jagoda0
Owcarz Katarzyna3
12"03'Wasilewska Kinga3
Marcyniuk Beata0
11"57'Zwartka-Rożek Anna3
Marcyniuk Beata0
11"10'Owcarz Katarzyna3
Marcyniuk Beata0
10"13'Skubis Jagoda3
Marcyniuk Beata0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Świąder Michał90"04'
Przybysz Grzegorz89"04'
Shumarov Tashe87"31'
Wąsowski Paweł87"30'
Bobra Jacek78"13'
Łukaszewicz Cezary77"22'
Bober Bartosz76"22'
Sztaba Rafał74"08'
Głębocki Jakub73"53'
Nabzdyk Tomasz72"16'
Zwartka-Rożek Anna83"19'
Wasilewska Kinga72"47'
Owcarz Katarzyna71"51'
Skubis Jagoda67"57'
Marcyniuk Beata39"22'

Czas setów: 22 godz. 58 min 7 s

OPENDAMSKI

1210 min 29 s

11"17'
1 set
Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz1
11"10'
1 set
Siciński Michał2
Bober Bartosz1
10"45'
1 set
Sztaba Rafał0
Bobra Jacek2
10"31'
2 set
Żak Marcin1
Szubert Jacek2
10"23'
4 set
Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz1
9"54'
2 set
Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz1
9"54'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Szubert Jacek1
9"49'
1 set
Skubis Radosław0
Ossowski Arkadiusz2
9"42'
3 set
Łukaszewicz Cezary1
Sztaba Rafał2
9"12'
3 set
Łukaszewicz Cezary2
Młyński Oskar1

167 min 38 s

8"08'
4 set
Wasilewska Kinga1
Skubis Jagoda3
8"06'
5 set
Zwartka-Rożek Anna2
Owcarz Katarzyna3
7"05'
3 set
Zwartka-Rożek Anna3
Wasilewska Kinga1
6"42'
1 set
Skubis Jagoda0
Owcarz Katarzyna3
6"41'
4 set
Zwartka-Rożek Anna2
Owcarz Katarzyna3
5"46'
3 set
Zwartka-Rożek Anna4
Skubis Jagoda0
5"45'
4 set
Zwartka-Rożek Anna3
Wasilewska Kinga1
5"34'
1 set
Zwartka-Rożek Anna4
Skubis Jagoda0
5"22'
3 set
Zwartka-Rożek Anna2
Owcarz Katarzyna3
5"18'
3 set
Wasilewska Kinga1
Skubis Jagoda3

Małych punktów: 4942

OPENDAMSKI

4329

Świąder Michał150
Kopeć Michał147
Bober Bartosz143
Głębocki Jakub143
Shumarov Tashe141
Przybysz Grzegorz139
Nabzdyk Tomasz137
Turów Tomasz134
Bobra Jacek134
Ciejpa Grzegorz131

613

Zwartka-Rożek Anna167
Owcarz Katarzyna158
Wasilewska Kinga128
Skubis Jagoda123
Marcyniuk Beata37

Wszystkich rozegranych setów: 280

OPENDAMSKI

244

36


Wszystkich rozegranych meczów: 106

OPENDAMSKI

96

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.91'
1 set
Ostańkowicz Maciej2
Skubis Radosław1
1.09'
2 set
Ostańkowicz Maciej2
Skubis Radosław1
1.09'
2 set
Świąder Michał2
Kleczyński Marcin0
1.55'
3 set
Rzeszotek Grzegorz0
Grzegorzek Mateusz3
1.62'
3 set
Ostańkowicz Maciej2
Skubis Radosław1
1.91'
3 set
Ostańkowicz Maciej2
Skubis Radosław1
11.91'
1 set
Sztaba Rafał2
Mastalski Marcin0
13.18'
1 set
Ostańkowicz Maciej2
Mastalski Marcin0
13.55'
1 set
Gajos Jakub0
Głębocki Jakub2
13.64'
2 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Ciejpa Grzegorz0
13.27'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Marcyniuk Beata0
14.45'
2 set
Skubis Jagoda3
Marcyniuk Beata0
15.09'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Marcyniuk Beata0
16.18'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Marcyniuk Beata0
17.36'
3 set
Skubis Jagoda3
Marcyniuk Beata0
17.73'
1 set
Skubis Jagoda3
Marcyniuk Beata0
17.82'
2 set
Wasilewska Kinga3
Marcyniuk Beata0
18.27'
1 set
Zwartka-Rożek Anna3
Marcyniuk Beata0
19.91'
2 set
Zwartka-Rożek Anna3
Marcyniuk Beata0
20.09'
3 set
Zwartka-Rożek Anna3
Marcyniuk Beata0

Decyzji sędziowskich: 36 (0.8%)

Stroke 15
41.7%
Let 21
58.3%
Nolet 0
0%

OPEN
7 9.7%
4-3-0
Świąder Michał3
Głębocki Jakub1
4 9.5%
0-4-0
Wilas Dawid0
Przybysz Grzegorz2
4 6.7%
1-3-0
Wilas Dawid1
Dziewanowski Marek2
3 4.8%
2-1-0
Żak Marcin1
Szubert Jacek2
3 8.6%
3-0-0
Żak Marcin0
Wasilewski Jan2
2 3.8%
1-1-0
Kopeć Michał3
Bober Bartosz0
2 6.7%
0-2-0
Kałędkiewicz Tomasz0
Górzyński Bartosz2
2 1.9%
2-0-0
Ciejpa Grzegorz3
Turów Tomasz2
2 6.7%
1-1-0
Shumarov Tashe0
Rogalski Mikołaj2
2 5.3%
0-2-0
Sopoliński Piotr0
Ossowski Arkadiusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0