Zapraszamy do Klubu Pop Gym Radom przy ulicy Witolda 7 II piętro gdzie zostanie rozegrany Turniej Mikołajkowy kat. C. OPEN pod patronatem PZSQ 

Start 8 grudnia od godziny 12:00 ( nie przewidujemy spóźnień!)
Przewidywalny czas trwania turnieju - ok. 4-5h 

Zasady ogólne: 
Żeby zagrać wymagana jest licencja PZSQ (osoby bez licencji nie będą miały możliwości gry), licencję można bezpłatnie wyrobić pod linkiem: https://polskisquash.pl/rozgrywki/licencje/  lub w dniu turnieju w klubie.

Mecze rozgrywane będą Best of 3 lub Best of 5 w zależności od liczby zapisanych osób. Jeżeli udział w turnieju weźmie liczba osób powyżej 24 turniej zostanie rozegrany na zasadach Best of 3, natomiast jeżeli udział w turnieju weźmie liczba osób poniżej 24 turniej zostanie rozegrany na zasadach Best of 5. Półfinały i finały w turnieju zostaną rozegrane na zasadach Best of 5.

UWAGA – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez sędziego głównego.
Mecze rozgrywamy systemem pucharowym( drabinka). Mimo to każdy zagra minimum 3 mecze, gramy o każde miejsce. Mecze rozgrywamy na 3 kortach. 

Piłka turnieju: Dunlop.  Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.

Nagrody:
Dla uczestników przewidziane są nagrody oraz catering dla wszystkich uczestników, który przygotuje firma FitEat.com. Organizatorzy przygotowali pakiety startowe dla Wszystkich uczestników, które zapewniają sponsorzy.

Za zajęcie I, II, III miejsca sponsorzy przygotowali puchary oraz nagrody ufundowane przez sponsorów. Dla reszty zawodników organizatorzy przygotowali dyplomy za uczestnictwo w turnieju.

Wpisowe:
Opłata wpisowa do turnieju wynosi: 55zł* 
Zapisanie się nie gwarantuje startu w turnieju, opłacisz wpisowe masz potwierdzony udział, dotyczy Wszystkich zawodników. Osoby, które nie opłacą wpisowego przeniesione zostaną na listę rezerwową(nie gwarantujemy gry). 

Ranking nie ma wpływu na udział w turnieju, grają osoby, które wcześniej opłacą wpisowe. 
Zgłoszenia przyjmujemy do 07.12.2018 r.

Prosimy o dokonywanie wpłat na podany numer konta : 97 1910 1048 2787 5176 8047 0001
W tytule przelewu prosimy podać hasło "wpisowe turnieju", a także swoje imię i nazwisko oraz nr licencji PZSQ. Płatności można dokonać również w dniu turnieju na recepcji, ale nie gwarantujemy udziału w turnieju jeżeli liczba zawodników będzie większa niż liczba miejsc.

Ilość uczestników 32 max.
Po wpłacie 32 zawodników zapisy zostaną zamknięte. W przypadku nie zebrania minimum 8 zawodników turniej zostanie przeniesiony na inny termin.
Proszę również zapoznać się z regulaminem poniżej. 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę https://bo5.pl/popgym, zapisać się do turnieju można także przez aplikację mobilną Best of Five.
Potwierdzenie dokonania wpłaty oraz potwierdzenie udziału prosimy wysyłać na squash@popgym.pl 

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:
- imię, nazwisko, miasto, telefon kontaktowy,
- nr licencji PZSQ,

W razie pytań, prosimy o kontakt: 
e-mail:squash@popgym.pl
Tel. 886-294-119 (Dawid) 

Turniej Mikołajkowy kat. C OPEN pod patronatem PZSQ 8 grudnia 2018 r.

REGULAMIN

 1. Organizatorem turnieju jest klub fitness Pop Gym Sport & Health Premium Club
 2. Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne  z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
 3. Wszelkie informacje dotyczące turnieju są dostępne w aplikacji mobilnej Best of Five lub na stronie www.bo5.pl. a także na oficjalnym fanpage klubu fitness Pop Gym oraz Pop Gym Squash Radom.
 4. Turniej rozpocznie się 08.12.2018 r o godzinie 12:00. na kortach Pop Gym Sport Sport & Health Premium Club w Radomiu przy ulicy Witolda 7 na II piętrze.
 5. Liczba graczy jest ograniczona - minimalna ilość graczy to 8 osób, maksymalna ilość graczy to 32 osoby.
 6. W przypadku, gdy kwota wpisowego zostanie wpłacona przez uczestnika turnieju nie podlega ona zwrotowi jeżeli gracz nie zjawi się na turnieju.
 7. Zgłoszenia przyjmujemy do 07.12.2018 r. poprzez stronę internetową https://bo5.pl/popgym lub aplikację mobilną, którą można pobrać na stronie www.bo5.pl .
 8. Opłata wpisowa wynosi 55 zł (w tym 10 zł do PFS), która powinna zostać wpłacona do 07.12.2018 r.
 9. Opłata wpisowego po jej uiszczeniu nie podlega zwrotowi jeżeli gracz nie weźmie udziału w turnieju niezależnie od wynikłej sytuacji.
 10. 08.12.2018 r. zostanie przeprowadzone losowanie.
 11. Zawodnik jest dopuszczony do rozgrywek po uiszczeniu opłaty oraz podpisaniu deklaracji uczestnictwa w turnieju.
 12. Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność.
 13. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko.
 14. Mecze rozgrywane są do 2 lub 3 wygranych setów w zalezności od ustalonych wcześniej zasad.
 15. Gracze będą podzieleni według z wygenerowanej automatycznie drabinki turniejowej.
 16. Nie można odmówić rozegrania meczu ( w takim przypadku jest to walkower ). Czas oczekiwania na zawodnika wynosi 5 min. Zawodnik, który nie stawi się na czas przegrywa swój mecz walkowerem.
 17. Mecze rozgrywane będą bez udziału sędziego, prowadzone wg. zasady „fair – play”
 18. Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squasha opublikowane na stronie www.polskisquash.pl 
 19. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.
 20. Drabinkę rozgrywek określimy na podstawie ilości zgłoszonych uczestników.
 21. Dla graczy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca organizator ufundował nagrody.
 22. Wszelkie sprawy sporne należy zgłaszać do organizatora rozgrywek – Pop Gym Sport & Health Premium Club przy ulicy Witolda 7.
 23. Organizator zapewnia pakiet startowy dla uczestników, na który składają się:
  1. napój
  2. sprzęt do gry dla osób nie posiadających własnego sprzętu.
  3. piłką turniejową jest Pointfore (dwie żółte kropki) którą zapewnia organizator.