Zapraszam do Klubu Squash w Hotelu Atena przy ul. Przemysłowej w Mielcu na turniej klubowy PFS kat. C. OPEN

Start 16 września od godziny 12.00, dla wszystkich zawodników pyszna pizza oraz wiele nagród do zdobycia.

Zasady ogólne: 

Żeby zagrać wymagana jest licencja PFS( osoby bez licencji nie będą miały możliwości gry), licencję można bezpłatnie wyrobić pod linkiem: https://polskisquash.pl/rozgrywki/licencje/

Mecze rozgrywane są Best of 5 do 3 wygranych setów, do 11 punktów z przewagami. 

Uwaga – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez sędziego głównego.

Mecze rozgrywamy systemem pucharowym( drabinka). Mimo to każdy zagra minimum 3 mecze, gramy o każde miejsce. Mecze rozgrywamy na 3 kortach. Piłka turnieju: Dunlop. 

Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.

Nagrody:

Za zajęcie I, II, III miejsca pamiątkowe medale- od naszego sponsora firmy IMPET - transport międzynarodowy, krajowy i spedycja www.impet.biz

Dla wszystkich uczestników przewidziana pyszna pizza oraz kawa i herbata, którą zapewnia nam sponsor Hotel i Restauracja ATENA www.hotel-atena.pl

Zakwaterowanie:

Dla zawodników przyjezdnych hotel w specjalnej cenie 25% wartości od ceny standartowej Hotel ATENA www.hotel-atena.pl

Wpisowe:

Opłata wpisowa do turnieju wynosi: 55zł + 10zł opłata dodatkowa dla PFS = razem 65zł* Wpisowe zawodnik musi wpłacić minimum 48h przed datą i godz. turnieju i losowaniem( chcesz mieć pewność gry wyślij potwierdzenie przelewu, osoby które nie zapłacą wpisowego- nie grają!) Nie robimy wyjątków, nie ma możliwości opłaty w dniu turnieju. Ranking nie ma wpływu na udział w turnieju. 

Ilość uczestników 16 max. 48h przed losowaniem zapisy zostaną zamknięte. W przypadku nie zebrania minimum 8 zawodników turniej zostanie przeniesiony na inny termin. Proszę również zapoznać się z regulaminem poniżej, szczegółowo opisane.

*Dane do przelewu
Odbiorca: Michał Tor
Numer rachunku: 26 1140 2004 0000 3702 5763 7372

( w tytule wpisz imię i nazwisko/ turniej squasha)

Nazwa banku: mbank
 
Zgłoszenia mailem na adres: michaltor@wp.pl lub przez bo5.pl 

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:
- imię, nazwisko, miasto, telefon, mail kontaktowy,
- nr licencji PFS,
- miejsce w rankingu

W razie pytań, prosimy o kontakt: michaltor@wp.pl lub tel 506 137 117 www.squash.mielec.pl 

Regulamin:

 1. Organizatorem i sędzią głównym turnieju jest Michał Tor.
 2. Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu, a także regulaminu PFS dostępnego na stronie https://polskisquash.pl/regulaminy-i-przepisy/przepisy-gry/przepisy-gry-singlowej-w-squasha/
 3. Zawodnik jest dopuszczony do rozgrywek dopiero po uiszczeniu opłaty wpłaty wpisowej podanej powyżej.
 4. Wpisowe zawodnik musi wpłacić minimum 48h przed datą i godz. turnieju( potwierdzenie przelewu), po tym terminie nie ma gwarancji udziału.
 5. Odwołania najpóżniej na minimum 48h przed turniejem( sms lub mail), po tym terminie wpisowe nie jest zwracane. 
 6. Zapisanie się nie gwarantuje startu w turnieju, opłacisz wpisowe masz potwierdzony udział, dotyczy wszystkich zawodników. Chcesz mieć pewność gry wyślij potwierdzenie przelewu, osoby które nie zapłacą wpisowego- nie grają!. Ranking nie ma wpływu na udział w turnieju.
 7. Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach. Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko. Zaleca się również rozgrzewkę przed rozpoczęciem rozgrywek.
 8. Jeśli zawodnik nie pojawi się na turnieju wpisowe nie zostanie zwrócone a zawodnik zostanie sklasyfikowany na ostatnim miejscu.
 9. Jeśli zawodnik odmawia rozegrania meczu, w takim przypadku oddaje mecz walkowerem.
 10. Osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez sędziego głównego.
 11. Piłką turniejową jest Dunlop (dwie żółte kropki) którą zapewnia organizator.
 12. Podczas turnieju robione są zdjęcia oraz filmy video, jeśli nie życzysz sobie tego zgłoś to przed turniejem organizatorowi( sms lub mail).
 13. Uczestnictwo w turnieju jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 14. Organizator zawsze ma prawo do zmiany regulaminu, nagród oraz przebiegu turnieju.