Pointfore PFS kat B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Zjawin JakubBrak informacji Zielona Góra 132 1
2 Przygocki PrzemysławBrak informacji Zielona Góra 174 2
14 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 857 3
9 Robert PiotrBrak informacji Zielona Góra 459 4
4 Ripa AdamBrak informacji Świebodzin 182 5
3 Bulczyński RafałBrak informacji Zielone Góra 179 6
7 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 431 7
10 Narkun RobertBrak informacji Stary Raduszec 524 8
12 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 546 9
5 Sobków SzymonBrak informacji Zielona Góra 244 10
13 Mastalski MarcinPotwierdzony Bolesławiec 760 11
8 Łuczak MichałBrak informacji Zielona Góra 446 12
11 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 533 13
15 Wołoszyn AndrzejBrak informacji 951 14
6 Krysiak JerzyBrak informacji Zielona Góra 429 15
16 Wnęk DorotaBrak informacji Zielona Góra 1307 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 12-02-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Zjawin Jakub
2
  11:9  11:9
Łuczak Michał
0
Wołoszyn Andrzej
0
  8:11  8:11
Narkun Robert
2
Stolicki Norbert
2
  4:11  11:5  11:1
Wnęk Dorota
1
Sobków Szymon
0
  5:11  5:11
Bulczyński Rafał
2
Ripa Adam
2
  11:8  11:6
Krysiak Jerzy
0
Mastalski Marcin
0
  6:11  6:11
Robert Piotr
2
Piergies Krzysztof
2
  11:9  9:11  11:9
Bogdanowicz Katarzyna
1
Parpura Michał
0
  9:11  9:11
Przygocki Przemysław
2
Zjawin Jakub
2
  11:7  11:7
Narkun Robert
0
Stolicki Norbert
2
  11:9  11:9
Bulczyński Rafał
0
Ripa Adam
1
  11:9  9:11  9:11
Robert Piotr
2
Piergies Krzysztof
0
  9:11  9:11
Przygocki Przemysław
2
Zjawin Jakub
2
  11:9  9:11  11:9
Stolicki Norbert
1
Robert Piotr
1
  11:9  9:11  9:11
Przygocki Przemysław
2
Zjawin Jakub
2
  11:9  11:9
Przygocki Przemysław
0
Zjawin Jakub
Miejsca 3 - 4
Stolicki Norbert
2
  11:9  9:11  11:9
Robert Piotr
1
Stolicki Norbert
Miejsca 5 - 8
Narkun Robert
0
  8:11  5:11
Bulczyński Rafał
2
Ripa Adam
2
  11:9  11:9
Piergies Krzysztof
0
Bulczyński Rafał
0
  9:11  9:11
Ripa Adam
2
Ripa Adam
Miejsca 7 - 8
Narkun Robert
0
  9:11  4:11
Piergies Krzysztof
2
Piergies Krzysztof
Miejsca 9 - 16
Łuczak Michał
2
  11:9  11:9
Wołoszyn Andrzej
0
Wnęk Dorota
0
  7:11  4:11
Sobków Szymon
2
Krysiak Jerzy
0
  9:11  9:11
Mastalski Marcin
2
Bogdanowicz Katarzyna
0
  9:11  9:11
Parpura Michał
2
Łuczak Michał
0
  9:11  9:11
Sobków Szymon
2
Mastalski Marcin
0
  9:11  9:11
Parpura Michał
2
Sobków Szymon
0
  9:11  9:11
Parpura Michał
2
Parpura Michał
Miejsca 11 - 12
Łuczak Michał
0
  9:11  9:11
Mastalski Marcin
2
Mastalski Marcin
Miejsca 13 - 16
Wołoszyn Andrzej
2
  11:9  11:9
Wnęk Dorota
0
Krysiak Jerzy
0
  9:11  9:11
Bogdanowicz Katarzyna
2
Wołoszyn Andrzej
0
  9:11  9:11
Bogdanowicz Katarzyna
2
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 15 - 16
Wnęk Dorota
0
  9:11  9:11
Krysiak Jerzy
2
Krysiak Jerzy
Stan na: 07:38:24 25-02-2018