PROFI SQUASH CUP 100+ TO CYKL TURNIEJOWY KAT. C DLA ZAWODNIKÓW, KTÓRYCH RANKING PFS NA DZIEŃ STARTU CYKLU (6.01.2016) JEST RÓWNY LUB GORSZY NIŻ 100 (101,102 ITD...).

DO KAŻDEGO TURNIEJU CYKLU PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA OD  MAKSYMALNIE 16 ZAWODNIKÓW. PO ZAPEŁNIENIU LISTY STARTOWEJ ZOSTANIE STWORZONA LISTA REZERWOWA.

ZAWODNICY WPISANI DO TURNIEJU MOGĄ ZREZYGNOWAĆ Z GRY MAKSYMALNIE NA DOBĘ PRZED PLANOWANYM TURNIEJEM (NALEŻY ZGŁOSIĆ TO TELEFONICZNIE ORGANIZATOROWI). JEŚLI ZASADA TA ZOSTANIE ZŁAMANA KLUB ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ODMOWY WPISANIA NA LISTĘ STARTOWĄ DO KOLEJNEGO TURNIEJU.

KAŻDY POSZCZEGÓLNY TURNIEJ ROZGRYWANY BĘDZIE DRABINKĄ LUB SYSTEMEM GRUPOWYM .

ZWYCIĘZCĄ CAŁEGO CYKLU ZOSTANIE ZAWODNIK KTÓRY JAKO PIERWSZY PRZEKROCZY LICZBĘ 500 PKT. ( ZGODNIE Z PUNKTACJĄ PFS ) LUB GRACZ Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ UZBIERANYCH PUNKTÓW W CYKLU, NA DZIEŃ KIEDY ZOSTANIE PRZEKROCZONA LICZBA 500 PKT RANKINGOWYCH.

POSZCZEGÓLNE MECZE ROZGRYWANE BĘDĄ NA 2 KORTACH (W MIARĘ DOSTĘPNOŚCI MOŻE ZOSTAĆ WŁĄCZONY DO GRY KORT NR 3)

WPISOWE DO POSZCZEGÓLNYCH TURNIEJÓW CYKLU WYNOSI 70 ZŁ. 

PIERWSZY TURNIEJ PLANOWANY JEST NA 6.01.2016 O GODZINIE 10:00. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO DNIA 4.01.2016 DO GODZINY 20-TEJ.

TERMIN KOLEJNEGO TURNIEJU ZOSTANIE PODANY W DNIU ROZGRYWANIA AKTUALNEGO TURNIEJU CYKLU, MOŻE ON JEDNAK ULEC ZMIANIE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA. 

NAGRODY W POSZCZEGÓLNYCH TURNIEJACH:

WSZYSTKIE NAGRODY W POJEDYŃCZYCH TURNIEJACH BĘDĄ LOSOWANE A UPRAWNIENI DO LOSOWANIA BĘDĄ ZAWODNICY KTÓRZY WPISZĄ SIE DO TURNIEJU DO DATY PODANEJ PRZEZ PROFI SQUASH.

DATA GRANICZNA DLA 1 TURNIEJU CYKLU TO 3.01.2015 GODZINA 23:59

NAGRODY CYKLU :

1 MIEJSCE - WHISKY JIM BEAM 1,5 L. + DUŻY RĘCZNIK KLUBOWY + KOSZULKA Z LOGO KLUBU

2 MIEJSCE - KOSZULKA Z LOGO KLUBU + MAŁY RĘCZNIK KLUBOWY + VOUCHER CINEMA CITY

3 MIEJSCE - BON PREZENTOWY O WARTOŚCI 50 ZŁ. + MAŁY RĘCZNIK KLUBOWY

WYŁĄCZNYM SPONSOREM WSZYSTKICH NAGRÓD CYKLU JEST PROFI SQUASH&FITNESS.

ZGŁOSZENIA DO TURNIEJÓW POD NUMEREM 502 329 090 LUB ADRESEM mistrzdefensywy@interia.pl