Turniej open kategorii C pod patronatem PFS. Cykl SQUASHOWE C 300+ połączony z turniejem ligowym Profi Squash.

W rozgrywkach mogą wystąpić zawodnicy, którzy w dniu startu cyklu 300+ ( W40 ) mieli ranking PFS 300 i niższy ( 301,302 itd) oraz zawodnicy ligi Profi Squash, bez względu na ranking.

Termin rozgrywania turnieju to 21 Listopada ( sobota ) 2015. Turniej będzie rozgrywany systemem grupowym lub drabinką, maksymalna liczba uczestników to 16.

Start imprezy o godzinie 9:30

Wpisowe do turnieju wynosi 60 zł z czego 10 zł na PFS. Honorujemy systemy zniżkowe.

W cenie turnieju napój izotoniczny, owoce, przekąski energetyczne.

Zgłoszenie należy przesłać drogą mailową na adres mistrzdefensywy@interia.pl podając: imię , nazwisko, miasto, adres mailowy, numer telefonu, numer licencji PFS.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19.11.2015 do godziny 17-tej.

Losowanie odbędzie się tego samego dnia o godzinie 20:00. Następnie opublikowany zostanie podział na grupy lub drabinka turniejowa.

Rezygnacja z gry po przeprowadzeniu losowania będzie się wiązała z koniecznością zapłaty na rzecz organizatora ( Profi Squash ) połowy stawki za turniej - 30 zł.

Gramy systemem GRUPOWYM ( kiedy liczba uczestników nie przekroczy 10 ) lub DRABINKĄ.

Spotkania rozgrywane będą na 2 kortach . W przypadku większej liczby zgłoszeń do gry zostanie również udostępniony kort nr 3 lub 4 ( w miarę dostępności ).
Spotkania rozgrywane będą systemem PSA czyli do 11 wygranych punktów a przy wyniku po 10 do dwóch punktów przewagi. W turnieju głównym gramy do 2 lub 3  wygranych setów. 
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie licencji PFS, którą bezpłatnie można wyrobić na stronie http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub poprosić o formularz w recepcji klubu.

W cyklu 300+ gramy głównie o punkty PFS oraz nagrodę główną cyklu. Nagrody rzeczowe w poszczególnych turniejach cyklu 300+ zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników danego turnieju.

Dodatkowo punkty wywalczone przez zawodników grających w mini lidze Profi Squash zostaną im doliczone do tabeli ligowej. 

Klub przeznacza 5 zł. od każdego zawodnika w poszczególnych turniejach cyklu 300+ dla zwycięzców całej serii. 

Regulamin cyklu 300+ dostępny w recpepcji klubu lub na prośbę drogą mailową.

GŁÓWNA NAGRODA CYKLU TO RAKIETA KARAKAL SX 100 2015. ( losowana wśród uczestników całego cyklu- 8 turniejów ) a także pula w złotówkach do podziału pomiędzy zwycięzców serii.


Oficjalną piłką turnieju jest Dunlop Pro. 

Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 502 329 090 lub pod adresem mailowym mistrzdefensywy@interia.pl

Serdecznie zapraszamy!!!!