TURNIEJ URODZINOWY SPORTSPARK - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Prokop PiotrPotwierdzony Lublin 91
2 Cieślik RafałPotwierdzony Lublin 128
3 Derecki ŁukaszPotwierdzony Lublin 133
4 Kołodziński MichałPotwierdzony Lublin 138
5 Misiewicz PawełPotwierdzony Lublin 176
6 Martynowski MichałPotwierdzony Lublin 182
7 Górski ArturPotwierdzony Lublin 188
8 Filipek KarolPotwierdzony Biała Podlaska 202
9 Osiniak BartłomiejPotwierdzony Lublin 247
10 Król RafałPotwierdzony Lublin 262
11 Wryk MaciejPotwierdzony 284
12 Dunikowski PawełPotwierdzony Lublin 302
13 Lisowiec TomaszPotwierdzony Lublin 349
14 Korzeniowski TomaszPotwierdzony Mysłowice 358
15 Papiński MarcinPotwierdzony Biała Podlaska 430
16 Nocuń MarcinPotwierdzony Lublin 451
17 Wójcik MichałPotwierdzony Lublin 494
18 Wróbel AdamPotwierdzony Lublin 508
19 Kotowski ZbigniewPotwierdzony Lublin 517
20 Dziewa ErnestPotwierdzony Lublin 592
21 Prokop KarolinaPotwierdzony Lublin 667
22 Padysz MateuszPotwierdzony Siedlce 674
23 Bargenda IwonaPotwierdzony 684
24 Janiszewski PrzemysławPotwierdzony Lublin 687
25 Kozioł MarcinPotwierdzony 779
26 Sobiło JacekPotwierdzony Lublin 923
27 Krzywicki PawełPotwierdzony Lublin 1369
28 Sekuła DanielPotwierdzony Lublin 1510
29 Bernat SławomirPotwierdzony Piekoszów 2385
30 Rękas MichałPotwierdzony
31 Kozłowski PrzemekPotwierdzony Zamosc
32 Kirylak ArminPotwierdzony


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 15-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Prokop Piotr
0
Kort 1, 10:00 20.01.2018
Król Rafał
0
Bernat Sławomir
0
Kort 3, 10:00 20.01.2018
Prokop Karolina
0
Wójcik Michał
0
Kort 2, 12:40 20.01.2018
Nocuń Marcin
0
Kotowski Zbigniew
0
Kort 1, 10:20 20.01.2018
Martynowski Michał
0
Filipek Karol
0
Kort 3, 10:20 20.01.2018
Janiszewski Przemysław
0
Dunikowski Paweł
0
Kort 2, 10:00 20.01.2018
Bargenda Iwona
0
Kozioł Marcin
0
Kort 1, 12:20 20.01.2018
Lisowiec Tomasz
0
Kozłowski Przemek
0
Kort 3, 10:40 20.01.2018
Kołodziński Michał
0
Derecki Łukasz
0
Kort 2, 10:40 20.01.2018
Krzywicki Paweł
0
Dziewa Ernest
0
Kort 1, 10:40 20.01.2018
Sekuła Daniel
0
Wróbel Adam
0
Kort 3, 11:00 20.01.2018
Sobiło Jacek
0
Osiniak Bartłomiej
0
Kort 2, 10:20 20.01.2018
Misiewicz Paweł
0
Górski Artur
0
Kort 1, 11:00 20.01.2018
Wryk Maciej
0
Rękas Michał
0
Kort 3, 11:20 20.01.2018
Papiński Marcin
0
Padysz Mateusz
0
Kort 2, 11:20 20.01.2018
Kirylak Armin
0
Korzeniowski Tomasz
0
Kort 2, 11:00 20.01.2018
Cieślik Rafał
0
Miejsca 3 - 4
Miejsca 5 - 8
Miejsca 7 - 8
Miejsca 9 - 16
Miejsca 11 - 12
Miejsca 13 - 16
Miejsca 15 - 16
Miejsca 17 - 32
Miejsca 19 - 20
Miejsca 21 - 24
Miejsca 23 - 24
Miejsca 25 - 32
Miejsca 27 - 28
Miejsca 29 - 32
Miejsca 31 - 32
Stan na: 04:00:55 20-01-2018