Zapraszam na turniej z okazji 3 urodzin klubu.
Przy okazji turnieju odbędzie się również dekoracja oraz zakończenie jesiennej edycji Głogowskiej Ligi Squasha! 

III Turniej o Puchar Fitness & Squash Complex. 

O Pucharze F&S Complex: 

Pierwszy turniej o Puchar F&S Complex odbył się 04.02.2017r. 
Triumfatorem pierwszej edycji okazał się Grzegorz Bobkiewicz i to jego nazwisko pojawiło się na 'PUCHARZE PRZECHODNIM' który dumnie ustawił na swojej półce z trofeami, w swoim domowym pokoju na trofea. Po roku czasu puchar zgodnie z regulaminem rozgrywek wraca z powrotem do F&S Complex, zwycięzcą drugiej edycji która odbyła się 26.01.2018 r. okazał się Bartek Milczarek

Czyje nazwisko tym razem zostanie wygrawerowane na pucharze i otrzyma przywilej zabrania trofeum do swojego domu na najbliższe 12 miesięcy? 
Tego dowiemy się już w piątek 26.01.2018r. 

Cel turnieju: Wyłonienie zwycięzcy oraz zwyciężczyni pucharu F&S Complex oraz dobra zabawa w przyjacielskiej atmosferze. III Turniej o Puchar Fitness & Squash Complex
Piątek 18.01.2018r. 
Start: 18:00
Wpisowe = 40zł 

Zapisy do: 18.01.2018 do 12:00
Losowanie: 18.01.2018 – 15:00

W cenie: 
- udział w turnieju (obsługa systemu wyników, transmisja LIVE)
- przekąski 
- napoje
- mini-impreza na zakończenie turnieju

System rozgrywek: 

1. Kategoria OPEN:
Zapis na turniej jest możliwy dla każdego chętnego sympatyka squasha który uczestniczył w rogrywkach Głogowkiej Ligi Squasha. 
System rozgrywek – pucharowy
Rozstawienia – rozstawienie zawodników będzie odbywało się na podstawie rankingu ogólnego Głogowskiej Ligi Squasha  Ilość zawodników rozstawionych będzie adekwatna od całkowitej liczby zgłoszonych zawodników na turniej. 


UWAGA! JEŚLI JUŻ WIESZ ŻE WYSTĄPISZ W TURNIEJU – ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ – informacje o ilości chętnych graczy znacznie ułatwią mi organizację tego wydarzenia.

Jeśli masz pytania: Maciek/ 794 374 751