Zimowe Grand Prix vol.3 - OPEN


Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Kazanecki TomaszPotwierdzony Sosnowiec 1
2 Karkoszka KrzysztofPotwierdzony Sosnowiec 2
3 Grzesikowski BartłomiejPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 3
4 Gliwiak RobertPotwierdzony Czeladź 4
16 Lipnicki PiotrPotwierdzony Sosnowiec 5
6 Bajur MarcinPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 6
15 Serafin TomaszPotwierdzony Mysłowice 7
5 Łakomik GrzegorzPotwierdzony 8
7 Otrębski JakubPotwierdzony Katowice 9
8 Wymazała MartaPotwierdzony Gliwice 10
13 Podgórny MichałPotwierdzony Czeladź 11
12 Ledwoń MateuszPotwierdzony 12
9 Pomian HenrykPotwierdzony Dąbrowa Górnicza 13
14 Chudzik MaciejPotwierdzony Sosnowiec 15
10 Kontowicz SebastianPotwierdzony Sosnowiec 16
11 Rusak AgnieszkaPotwierdzony Sosnowiec 18




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Kazanecki Tomasz
2
  11:8  11:8
Kontowicz Sebastian
0
Podgórny Michał
0
  5:11  4:11
Bajur Marcin
2
Otrębski Jakub
0
  7:11  7:11
Serafin Tomasz
2
Chudzik Maciej
0
  6:11  8:11
Grzesikowski Bartłomiej
2
Gliwiak Robert
2
  11:4  11:4
Pomian Henryk
0
Ledwoń Mateusz
0
  6:11  8:11
Łakomik Grzegorz
2
Wymazała Marta
0
  12:14  9:11
Lipnicki Piotr
2
Rusak Agnieszka
0
  4:11  3:11
Karkoszka Krzysztof
2
Kazanecki Tomasz
2
  11:6  11:9
Bajur Marcin
0
Serafin Tomasz
0
  6:11  3:11
Grzesikowski Bartłomiej
2
Gliwiak Robert
2
  11:5  11:6
Łakomik Grzegorz
0
Lipnicki Piotr
0
  1:11  7:11
Karkoszka Krzysztof
2
Kazanecki Tomasz
3
  8:11  11:8  12:10  9:11  11:5
Grzesikowski Bartłomiej
2
Gliwiak Robert
0
  3:11  1:11  9:11
Karkoszka Krzysztof
3
Kazanecki Tomasz
3
  11:5  11:9  11:9
Karkoszka Krzysztof
0
Kazanecki Tomasz
Miejsca 3 - 4
Grzesikowski Bartłomiej
3
  11:5  11:7  11:3
Gliwiak Robert
0
Grzesikowski Bartłomiej
Miejsca 5 - 8
Bajur Marcin
2
  11:3  9:11  15:13
Serafin Tomasz
1
Łakomik Grzegorz
0
  4:11  11:13
Lipnicki Piotr
2
Bajur Marcin
0
  6:11  4:11
Lipnicki Piotr
2
Lipnicki Piotr
Miejsca 7 - 8
Serafin Tomasz
2
  11:7  14:12
Łakomik Grzegorz
0
Serafin Tomasz
Miejsca 9 - 16
Kontowicz Sebastian
1
  11:6  6:11  9:11
Podgórny Michał
2
Otrębski Jakub
2
  11:6  11:3
Chudzik Maciej
0
Pomian Henryk
1
  8:11  11:8  8:11
Ledwoń Mateusz
2
Wymazała Marta
2
  11:5  11:9
Rusak Agnieszka
0
Podgórny Michał
0
  9:11  6:11
Otrębski Jakub
2
Ledwoń Mateusz
0
  5:11  9:11
Wymazała Marta
2
Otrębski Jakub
2
  11:5  6:11  11:5
Wymazała Marta
1
Otrębski Jakub
Miejsca 11 - 12
Podgórny Michał
2
  11:7  11:5
Ledwoń Mateusz
0
Podgórny Michał
Stan na: 16:31:18 23-04-2018

    o miejsce 13 Pomian HenrykChudzik MaciejKontowicz SebastianRusak Agnieszka Miejsce wygrane mecze sety punkty
    z/s z-s z/s z-s
    Pomian HenrykX
         
         
         
         
         
         
    Chudzik Maciej
         
         
    X
         
         
         
         
    Kontowicz Sebastian
         
         
         
         
    X
         
         
    Rusak Agnieszka
         
         
         
         
         
         
    X