Dzień Niepodległości - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 8 1
3 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 23 2
4 Świąder MichałPotwierdzony Wrocław 35 3
5 Grabowski MarcinPotwierdzony Wrocław 37 4
7 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 56 5
2 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 21 6
8 Sowa Grzegorz TigerPotwierdzony Zielona Góra 82 7
6 Szczęsny SzymonPotwierdzony Wrocław 53 8
24 Kostevich AleksandrPotwierdzony Wrocław 179 9
15 Czajczyński DanielPotwierdzony Fabianów 118 10
14 Szkudlarek MichałPotwierdzony Wrocław 110 11
11 Maciejewski AdamPotwierdzony Wrocław 90 12
13 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 99 13
16 Muszer TomaszPotwierdzony Łaziska Górne 140 14
9 Wilas DawidWalkover Bolesławiec 84 16
10 Wąsowski PawełWalkover Wrocław 87 16
12 Laszuk MarcinPotwierdzony Bytom 98 17
17 Zalewski JakubPotwierdzony Wrocław 145 18
27 Wojciechowski GrzegorzPotwierdzony Wałbrzych 216 19
28 Draus AlanPotwierdzony Wałbrzych 223 20
34 Kleczyński MarcinPotwierdzony Lubin 339 21
22 Kowalewski JacekPotwierdzony Wrocław 168 22
23 Lisiewicz ŁukaszWalkover Bolesławiec 173 24
20 Dudek KamilWalkover Katowice 161 24
29 Wasilewski JanPotwierdzony Wrocław 234 25
26 Cieślik RafałPotwierdzony Lublin 187 26
43 Mazurczak DominikPotwierdzony Wrocław 591 27
19 Żak MarcinPotwierdzony Wrocław 151 28
45 Bober BartoszPotwierdzony 686 29
18 Adamczyk ZbigniewWalkover Wrocław 146 32
32 Chlebowicz PiotrWalkover Gorzów Wielkopolski 265 32
30 Bellinger MarkWalkover Tarnowskie Góry 243 32
44 Rowba SergiuszPotwierdzony Wschowa 646 33
33 Bobra JacekPotwierdzony Wrocław 282 34
36 Więcław BartłomiejPotwierdzony 393 35
25 Czajczyński KrzysztofPotwierdzony Fabianów 182 36
52 Mierzejewski MichałPotwierdzony Wrocław 1720 37
48 Pietrzak AleksanderWalkover Wrocław 997 38
35 Płaczek MaciejPotwierdzony 386 39
47 Dziewanowski MarekWalkover Wrocław 727 40
40 Kozłowski RomanPotwierdzony Wrocław 463 41
38 Shumarov TashePotwierdzony Wrocław 452 42
53 Trojanowicz JakubPotwierdzony Wrocław 1993 43
41 Watral JakubPotwierdzony Legnica 464 44
49 Lubryka DawidPotwierdzony Wysoka 1297 45
42 Przybyłek PawełWalkover Łódź 584 46
54 Konopka MaciejWalkover Wrocław 2114 48
31 Misiński MaciejWalkover Wrocław 244 48
46 Kałędkiewicz TomaszPotwierdzony Wrocław 707 49
39 Młyński OskarPotwierdzony Wrocław 460 50
51 Gierłachowski JakubPotwierdzony Legnica 1664 51
50 Woziwodzki JakubPotwierdzony Warszawa 1437 52
21 Szubert JacekWalkover Wrocław 167 56
37 Łukaszewicz CezaryWalkover Wrocław 396 64


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 07-11-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Rykowski Rafał
Bye
Rowba Sergiusz
0
  10:12  12:14
Bellinger Mark
2
Wojciechowski Grzegorz
2
  7:11  11:6  11:6
Trojanowicz Jakub
1
Młyński Oskar
0
  8:11  4:11
Muszer Tomasz
2
Czajczyński Daniel
Bye
Dziewanowski Marek
1
  5:11  11:5  8:11
Lisiewicz Łukasz
2
Wasilewski Jan
2
  11:7  11:4
Konopka Maciej
0
Bye
Rogalski Mikołaj
Sowa Grzegorz Tiger
Bye
Lubryka Dawid
0
  10:12  1:11
Żak Marcin
2
Zalewski Jakub
2
  11:9  9:11  11:4
Woziwodzki Jakub
1
Mierzejewski Michał
0
  3:11  2:11
Maciejewski Adam
2
Wąsowski Paweł
2
WALKOVER
Łukaszewicz Cezary
W
Kozłowski Roman
0
  6:11  9:11
Adamczyk Zbigniew
2
Kowalewski Jacek
2
  15:13  9:11  11:5
Więcław Bartłomiej
1
Bye
Świąder Michał
Gajewski Grzegorz
Bye
Mazurczak Dominik
2
  11:9  9:11  11:4
Misiński Maciej
1
Kostevich Aleksandr
2
  11:1  11:1
Gierłachowski Jakub
0
Płaczek Maciej
0
  5:11  2:11
Laszuk Marcin
2
Podgórski Bartłomiej
Bye
Watral Jakub
0
  10:12  4:11
Chlebowicz Piotr
2
Czajczyński Krzysztof
1
  6:11  11:8  5:11
Kleczyński Marcin
2
Bye
Szczęsny Szymon
Grabowski Marcin
Bye
Bobra Jacek
0
  8:11  4:11
Dudek Kamil
2
Szubert Jacek
1
  11:8  10:12  0:11
Bober Bartosz
2
Przybyłek Paweł
0
  2:11  2:11
Szkudlarek Michał
2
Wilas Dawid
2
  11:6  11:7
Pietrzak Aleksander
0
Kałędkiewicz Tomasz
0
  10:12  7:11
Draus Alan
2
Cieślik Rafał
2
  10:12  11:6  11:7
Shumarov Tashe
1
Bye
Przybysz Grzegorz
Rykowski Rafał
2
  11:4  11:5
Bellinger Mark
0
Wojciechowski Grzegorz
0
  5:11  2:11
Muszer Tomasz
2
Czajczyński Daniel
2
  11:4  8:11  12:10
Lisiewicz Łukasz
1
Wasilewski Jan
0
  3:11  1:11
Rogalski Mikołaj
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:6  9:11  11:3
Żak Marcin
1
Zalewski Jakub
1
  12:10  4:11  5:11
Maciejewski Adam
2
Wąsowski Paweł
2
  8:11  11:9  11:9
Adamczyk Zbigniew
1
Kowalewski Jacek
0
  3:11  2:11
Świąder Michał
2
Gajewski Grzegorz
1
  2:2  11:4
Mazurczak Dominik
0
Kostevich Aleksandr
2
  11:4  11:8
Laszuk Marcin
0
Podgórski Bartłomiej
2
  11:5  12:10
Chlebowicz Piotr
0
Kleczyński Marcin
0
  7:11  9:11
Szczęsny Szymon
2
Grabowski Marcin
2
  11:5  11:9
Dudek Kamil
0
Bober Bartosz
0
  3:11  6:11
Szkudlarek Michał
2
Wilas Dawid
2
  11:9  11:7
Draus Alan
0
Cieślik Rafał
0
  6:11  3:11
Przybysz Grzegorz
2
Rykowski Rafał
2
  11:6  11:3
Muszer Tomasz
0
Czajczyński Daniel
0
  5:11  5:11
Rogalski Mikołaj
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:8  7:11  11:6
Maciejewski Adam
1
Wąsowski Paweł
0
  6:11  2:11
Świąder Michał
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:4  11:7
Kostevich Aleksandr
0
Podgórski Bartłomiej
0
  7:11  1:11
Szczęsny Szymon
2
Grabowski Marcin
2
  11:3  11:5
Szkudlarek Michał
0
Wilas Dawid
1
  4:11  11:6  5:11
Przybysz Grzegorz
2
Rykowski Rafał
3
  11:13  11:4  11:5  11:13  11:3
Rogalski Mikołaj
2
Sowa Grzegorz Tiger
0
  4:11  6:11  7:11
Świąder Michał
3
Gajewski Grzegorz
3
  5:11  11:5  11:2  11:7
Szczęsny Szymon
1
Grabowski Marcin
3
  11:8  12:10  5:11  12:10
Przybysz Grzegorz
1
Rykowski Rafał
3
  11:13  11:4  11:2  11:6
Świąder Michał
1
Gajewski Grzegorz
3
  9:11  11:4  6:11  11:9  11:7
Grabowski Marcin
2
Rykowski Rafał
3
WALKOVER
Gajewski Grzegorz
W
Rykowski Rafał
Miejsca 3 - 4
Świąder Michał
3
WALKOVER
Grabowski Marcin
W
Świąder Michał
Miejsca 5 - 8
Rogalski Mikołaj
1
  1:4  7:11  11:8
Sowa Grzegorz Tiger
1
Szczęsny Szymon
1
  11:8  10:12  9:11
Przybysz Grzegorz
2
Rogalski Mikołaj
2
  11:9  9:11  13:11
Przybysz Grzegorz
1
Rogalski Mikołaj
Miejsca 7 - 8
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:7  7:11  11:6
Szczęsny Szymon
1
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 9 - 16
Muszer Tomasz
1
  7:11  11:9  10:12
Czajczyński Daniel
2
Maciejewski Adam
2
  11:5  11:4
Wąsowski Paweł
0
Kostevich Aleksandr
2
  6:11  11:3  11:5
Podgórski Bartłomiej
1
Szkudlarek Michał
2
  5:11  11:5  11:9
Wilas Dawid
1
Czajczyński Daniel
2
  13:11  4:11  11:6
Maciejewski Adam
1
Kostevich Aleksandr
2
  11:6  11:4
Szkudlarek Michał
0
Czajczyński Daniel
1
  4:11  11:8  8:11
Kostevich Aleksandr
2
Kostevich Aleksandr
Miejsca 11 - 12
Maciejewski Adam
0
  7:11  5:11
Szkudlarek Michał
2
Szkudlarek Michał
Miejsca 13 - 16
Muszer Tomasz
2
WALKOVER
Wąsowski Paweł
W
Podgórski Bartłomiej
2
WALKOVER
Wilas Dawid
W
Muszer Tomasz
0
  11:13  6:11
Podgórski Bartłomiej
2
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Bellinger Mark
0
  3:11  3:11
Wojciechowski Grzegorz
2
Lisiewicz Łukasz
2
  9:11  11:5  11:9
Wasilewski Jan
1
Żak Marcin
1
  8:11  11:6  8:11
Zalewski Jakub
2
Adamczyk Zbigniew
0
  9:11  9:11
Kowalewski Jacek
2
Mazurczak Dominik
0
  7:11  5:11
Laszuk Marcin
2
Chlebowicz Piotr
W
WALKOVER
Kleczyński Marcin
2
Dudek Kamil
2
  11:8  12:10
Bober Bartosz
0
Draus Alan
2
  11:5  11:6
Cieślik Rafał
0
Wojciechowski Grzegorz
2
WALKOVER
Lisiewicz Łukasz
W
Zalewski Jakub
2
  11:9  11:8
Kowalewski Jacek
0
Laszuk Marcin
2
  11:2  11:4
Kleczyński Marcin
0
Dudek Kamil
W
WALKOVER
Draus Alan
2
Wojciechowski Grzegorz
0
  8:11  2:11
Zalewski Jakub
2
Laszuk Marcin
2
  11:4  11:7
Draus Alan
0
Zalewski Jakub
0
  6:11  8:11
Laszuk Marcin
2
Laszuk Marcin
Miejsca 19 - 20
Wojciechowski Grzegorz
2
  5:11  11:9  13:11
Draus Alan
1
Wojciechowski Grzegorz
Miejsca 21 - 24
Bye
Kowalewski Jacek
Kleczyński Marcin
Bye
Kowalewski Jacek
W
WALKOVER
Kleczyński Marcin
2
Kleczyński Marcin
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bellinger Mark
W
WALKOVER
Wasilewski Jan
2
Żak Marcin
2
WALKOVER
Adamczyk Zbigniew
W
Mazurczak Dominik
2
WALKOVER
Chlebowicz Piotr
W
Bober Bartosz
0
  3:11  3:11
Cieślik Rafał
2
Wasilewski Jan
2
  11:9  11:5
Żak Marcin
0
Mazurczak Dominik
1
  6:11  11:9  8:11
Cieślik Rafał
2
Wasilewski Jan
2
WALKOVER
Cieślik Rafał
W
Wasilewski Jan
Miejsca 27 - 28
Żak Marcin
1
  7:11  11:4  8:11
Mazurczak Dominik
2
Mazurczak Dominik
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bober Bartosz
Bye
Bober Bartosz
Bober Bartosz
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Rowba Sergiusz
Trojanowicz Jakub
2
  11:7  3:11  11:9
Młyński Oskar
1
Bye
Dziewanowski Marek
Konopka Maciej
Bye
Bye
Lubryka Dawid
Woziwodzki Jakub
0
  2:11  6:11
Mierzejewski Michał
2
Bye
Kozłowski Roman
Więcław Bartłomiej
Bye
Bye
Misiński Maciej
Gierłachowski Jakub
0
  7:11  7:11
Płaczek Maciej
2
Bye
Watral Jakub
Czajczyński Krzysztof
Bye
Bye
Bobra Jacek
Szubert Jacek
W
WALKOVER
Przybyłek Paweł
2
Pietrzak Aleksander
2
  11:5  11:6
Kałędkiewicz Tomasz
0
Shumarov Tashe
Bye
Rowba Sergiusz
2
  14:12  11:4
Trojanowicz Jakub
0
Dziewanowski Marek
2
  11:3  11:4
Konopka Maciej
0
Lubryka Dawid
1
  12:10  9:11  7:11
Mierzejewski Michał
2
Kozłowski Roman
0
  6:11  7:11
Więcław Bartłomiej
2
Misiński Maciej
W
WALKOVER
Płaczek Maciej
2
Watral Jakub
0
  5:11  9:11
Czajczyński Krzysztof
2
Bobra Jacek
2
  11:8  11:5
Przybyłek Paweł
0
Pietrzak Aleksander
2
  11:6  9:11  11:2
Shumarov Tashe
1
Rowba Sergiusz
2
  11:13  12:10  11:5
Dziewanowski Marek
1
Mierzejewski Michał
1
  11:9  5:11  7:11
Więcław Bartłomiej
2
Płaczek Maciej
1
  5:11  11:6  7:11
Czajczyński Krzysztof
2
Bobra Jacek
2
  12:10  11:5
Pietrzak Aleksander
0
Rowba Sergiusz
2
  16:14  11:8
Więcław Bartłomiej
0
Czajczyński Krzysztof
1
  11:7  9:11  4:11
Bobra Jacek
2
Rowba Sergiusz
2
  5:11  12:10  11:7
Bobra Jacek
1
Rowba Sergiusz
Miejsca 35 - 36
Więcław Bartłomiej
2
  11:8  11:6
Czajczyński Krzysztof
0
Więcław Bartłomiej
Miejsca 37 - 40
Dziewanowski Marek
W
WALKOVER
Mierzejewski Michał
2
Płaczek Maciej
0
  7:11  10:12
Pietrzak Aleksander
2
Mierzejewski Michał
2
WALKOVER
Pietrzak Aleksander
W
Mierzejewski Michał
Miejsca 39 - 40
Bye
Płaczek Maciej
Płaczek Maciej
Miejsca 41 - 48
Trojanowicz Jakub
2
  11:8  11:4
Konopka Maciej
0
Lubryka Dawid
1
  14:12  7:11  5:11
Kozłowski Roman
2
Bye
Watral Jakub
Przybyłek Paweł
1
  14:16  11:6  3:11
Shumarov Tashe
2
Trojanowicz Jakub
1
  8:11  11:6  5:11
Kozłowski Roman
2
Watral Jakub
1
  9:11  13:11  8:11
Shumarov Tashe
2
Kozłowski Roman
2
  11:2  8:11  14:12
Shumarov Tashe
1
Kozłowski Roman
Miejsca 43 - 44
Trojanowicz Jakub
2
WALKOVER
Watral Jakub
W
Trojanowicz Jakub
Miejsca 45 - 48
Konopka Maciej
W
WALKOVER
Lubryka Dawid
2
Bye
Przybyłek Paweł
Lubryka Dawid
2
WALKOVER
Przybyłek Paweł
W
Lubryka Dawid
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Młyński Oskar
Bye
Bye
Bye
Woziwodzki Jakub
Bye
Bye
Bye
Gierłachowski Jakub
Bye
Bye
Bye
Szubert Jacek
Kałędkiewicz Tomasz
Bye
Młyński Oskar
Bye
Woziwodzki Jakub
Bye
Gierłachowski Jakub
Bye
Szubert Jacek
W
WALKOVER
Kałędkiewicz Tomasz
2
Młyński Oskar
2
  11:5  11:7
Woziwodzki Jakub
0
Gierłachowski Jakub
0
  6:11  3:11
Kałędkiewicz Tomasz
2
Młyński Oskar
0
  7:11  9:11
Kałędkiewicz Tomasz
2
Kałędkiewicz Tomasz
Miejsca 51 - 52
Woziwodzki Jakub
W
WALKOVER
Gierłachowski Jakub
2
Gierłachowski Jakub
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 13:54:36 24-02-2018