”Ognicho4You” Turniej PFS kat. C! vol 2 - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Tarach RadosławBrak informacji Kraków 486 1
3 Kruczek TomaszPotwierdzony Kraków 504 2
2 Dukielski GrzegorzPotwierdzony Wieliczka 498 3
5 Bielecki RafałPotwierdzony Kraków 1451 4
6 Kralka WiktorPotwierdzony Kraków 1142 5
4 Rezek ShadiPotwierdzony Kraków 748 6
7 Gurga PiotrBrak informacji Kraków 1223 7
8 Sztynder Przemysław Brak informacji Kraków 1358 8
16 Piela ZygmuntBrak informacji Kraków 9
11 Bovsunivskyi SergiiPotwierdzony Krakow 1624 10
10 Stanowski MaciejPotwierdzony Kraków 1605 11
13 Cielesta SzymonPotwierdzony Kraków 2183 12
12 Panek BartoszPotwierdzony Kraków 2170 13
14 Grądziel KarolBrak informacji Kraków 3038 14
9 Smaga GustawPotwierdzony Kraków 15
15 Polek TomaszBrak informacji Kraków 3128 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 31-07-2017


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Tarach Radosław
3
  11:3  11:2  11:5
Piela Zygmunt
0
Polek Tomasz
0
  7:11  4:11  7:11
Sztynder Przemysław
3
Bielecki Rafał
3
  11:6  12:10  11:8
Grądziel Karol
0
Cielesta Szymon
1
  7:11  4:11  13:11  8:11
Rezek Shadi
3
Kruczek Tomasz
3
  11:3  11:4  11:1
Panek Bartosz
0
Bovsunivskyi Sergii
0
  11:13  7:11  12:14
Gurga Piotr
3
Kralka Wiktor
3
  11:8  11:6  11:6
Stanowski Maciej
0
Smaga Gustaw
0
  2:11  6:11  3:11
Dukielski Grzegorz
3
Tarach Radosław
3
  11:2  11:0  11:1
Sztynder Przemysław
0
Bielecki Rafał
3
  11:9  11:3  11:1
Rezek Shadi
0
Kruczek Tomasz
3
  11:4  11:4  11:7
Gurga Piotr
0
Kralka Wiktor
0
  10:12  8:11  12:14
Dukielski Grzegorz
3
Tarach Radosław
3
  11:6  11:1  11:4
Bielecki Rafał
0
Kruczek Tomasz
3
  8:11  11:1  11:2  11:9
Dukielski Grzegorz
1
Tarach Radosław
3
  11:8  12:10  11:7
Kruczek Tomasz
0
Tarach Radosław
Miejsca 3 - 4
Bielecki Rafał
0
  6:11  5:11  4:11
Dukielski Grzegorz
3
Dukielski Grzegorz
Miejsca 5 - 8
Sztynder Przemysław
0
  4:11  1:11
Rezek Shadi
2
Gurga Piotr
0
  12:14  5:11
Kralka Wiktor
2
Rezek Shadi
1
  17:15  6:11  9:11
Kralka Wiktor
2
Kralka Wiktor
Miejsca 7 - 8
Sztynder Przemysław
0
  5:11  3:11
Gurga Piotr
2
Gurga Piotr
Miejsca 9 - 16
Piela Zygmunt
2
  11:5  11:2
Polek Tomasz
0
Grądziel Karol
1
  11:9  9:11  8:11
Cielesta Szymon
2
Panek Bartosz
1
  8:11  12:10  7:11
Bovsunivskyi Sergii
2
Stanowski Maciej
2
  11:9  12:10
Smaga Gustaw
0
Piela Zygmunt
2
  8:11  11:8  11:5
Cielesta Szymon
1
Bovsunivskyi Sergii
2
  8:11  11:7  11:7
Stanowski Maciej
1
Piela Zygmunt
2
  11:7  11:6
Bovsunivskyi Sergii
0
Piela Zygmunt
Miejsca 11 - 12
Cielesta Szymon
1
  2:11  11:9  8:11
Stanowski Maciej
2
Stanowski Maciej
Miejsca 13 - 16
Polek Tomasz
0
  12:14  8:11
Grądziel Karol
2
Panek Bartosz
2
  11:9  11:3
Smaga Gustaw
0
Grądziel Karol
0
  5:11  12:14
Panek Bartosz
2
Panek Bartosz
Miejsca 15 - 16
Polek Tomasz
0
  4:11  10:12
Smaga Gustaw
2
Smaga Gustaw
Stan na: 04:39:27 25-09-2017