Turniej dla graczy Klubowej Ligi Squasha kat. C! - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Buchman PiotrPotwierdzony Kraków 1
1 Czopek ArturPotwierdzony Kraków 2
4 Kowalski TomaszPotwierdzony Kraków/Radomsko 3
3 Kiernicki MichałPotwierdzony Kraków 4
15 Rezek ShadiPotwierdzony Kraków 5
9 Rożen TomaszPotwierdzony Kraków 6
12 Bieniasz MarcinPotwierdzony Kraków 7
8 Adamiszyn JanuszPotwierdzony Kraków 8
14 Piwowarczyk PiotrPotwierdzony Kraków 9
6 Brydak MarcinPotwierdzony Kraków 10
16 Wojas SebastianBrak informacji Kraków 11
11 Panek BartoszPotwierdzony Kraków 12
13 Słaby MichałPotwierdzony Kraków 13
7 Michalik MichałPotwierdzony Kraków 14
5 Kurzydło AndrzejPotwierdzony Kraków 15
10 Szewczyk MaciejPotwierdzony Kraków 16




Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Czopek Artur
3
  11:8  11:8  11:5
Wojas Sebastian
0
Słaby Michał
0
  8:11  6:11  7:11
Rezek Shadi
3
Adamiszyn Janusz
3
  9:11  11:7  11:4  11:2
Kurzydło Andrzej
1
Piwowarczyk Piotr
0
  9:11  5:11  5:11
Kowalski Tomasz
3
Kiernicki Michał
3
  11:7  11:4  11:4
Szewczyk Maciej
0
Brydak Marcin
1
  6:11  8:11  11:8  3:11
Bieniasz Marcin
3
Michalik Michał
0
  8:11  6:11  9:11
Rożen Tomasz
3
Panek Bartosz
1
  11:13  11:9  9:11  11:13
Buchman Piotr
3
Czopek Artur
3
  11:9  11:7  11:4
Rezek Shadi
0
Adamiszyn Janusz
0
  4:11  6:11  3:11
Kowalski Tomasz
3
Kiernicki Michał
3
  11:4  11:2  11:9
Bieniasz Marcin
0
Rożen Tomasz
0
  6:11  6:11  5:11
Buchman Piotr
3
Czopek Artur
3
  11:6  14:12  14:12
Kowalski Tomasz
0
Kiernicki Michał
0
  7:11  7:11  1:11
Buchman Piotr
3
Czopek Artur
0
  9:11
Buchman Piotr
1
Buchman Piotr
Miejsca 3 - 4
Kowalski Tomasz
3
  11:4  11:13  11:8  11:5
Kiernicki Michał
1
Kowalski Tomasz
Miejsca 5 - 8
Rezek Shadi
3
  11:2  11:3  11:9
Adamiszyn Janusz
0
Bieniasz Marcin
2
  5:11  11:7  12:10  1:11  6:11
Rożen Tomasz
3
Rezek Shadi
3
  11:5  11:9  11:6
Rożen Tomasz
0
Rezek Shadi
Miejsca 7 - 8
Adamiszyn Janusz
1
  12:14  10:12  11:7  4:11
Bieniasz Marcin
3
Bieniasz Marcin
Miejsca 9 - 16
Wojas Sebastian
3
  11:8  11:7  11:7
Słaby Michał
0
Kurzydło Andrzej
1
  12:10  1:11  8:11  1:11
Piwowarczyk Piotr
3
Szewczyk Maciej
0
  4:11  6:11  6:11
Brydak Marcin
3
Michalik Michał
2
  6:11  11:5  11:7  7:11  7:11
Panek Bartosz
3
Wojas Sebastian
0
  9:11  2:11  7:11
Piwowarczyk Piotr
3
Brydak Marcin
3
  9:11  10:12  11:5  13:11  11:9
Panek Bartosz
2
Piwowarczyk Piotr
3
  8:11  11:8  11:4  11:7
Brydak Marcin
1
Piwowarczyk Piotr
Miejsca 11 - 12
Wojas Sebastian
3
  18:16  3:11  11:8  11:8
Panek Bartosz
1
Wojas Sebastian
Miejsca 13 - 16
Słaby Michał
3
  11:7  11:4  14:12
Kurzydło Andrzej
0
Szewczyk Maciej
1
  10:12  11:5  9:11  9:11
Michalik Michał
3
Słaby Michał
3
  11:5  11:5  11:7
Michalik Michał
0
Słaby Michał
Miejsca 15 - 16
Kurzydło Andrzej
3
  11:9  11:5  11:8
Szewczyk Maciej
0
Kurzydło Andrzej
Stan na: 16:57:23 17-12-2017