1. Biała Szuflada Hugonacademy vs. Ostateczna Zniewaga
13:00 26-02-2022, Kort: 2
Stachurski Jakub
30111111  
000  
Somoza-Suarez Ruben
Wójcik Grzegorz
30111111  
256  
Furmańczyk Tomasz
Wróblewski Łukasz
30111211  
3107  
Bucholc Marcin
Kmieć Michał
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Bram-Stal Team vs. Squash Bastards
13:00 26-02-2022, Kort: 4
Matus Michał
1311780 
9111111 
Habrat Łukasz
Smalera Norbert
321411111011
1676127
Zawadzki Patryk
Sikorski Grzegorz
311111611 
95119 
Szostak Daniel
Sot Łukasz
0310112  
121311  
Przyłuski Dariusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Dzikie Śledzie vs. Panda Squash Team Szczecin
11:00 26-02-2022, Kort: 2
Ochociński Krzysztof
30111111  
458  
Wysocki Marcin
Stępczyk Michał
03566  
111111  
Górecki Wojciech
Szymanowicz Łukasz
03764  
111111  
Moszyński Patryk
Ładosz Szymon
03758  
111111  
Etynkowski Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Babolat Squash Zone Team vs. Ostateczna Zniewaga
11:00 26-02-2022, Kort: 1
Osojca Mateusz
30111111  
000  
Somoza-Suarez Ruben
Kuliński Wojciech
30111111  
562  
Furmańczyk Tomasz
Pańczyk Arkadiusz
30111111  
333  
Bucholc Marcin
Klimowicz Dawid
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Biała Szuflada Hugonacademy vs. Panda Squash Team Szczecin
9:00 26-02-2022, Kort: 2
Stachurski Jakub
32101111611
1223112
Roguski Jakub
Wójcik Grzegorz
311111711 
12117 
Wysocki Marcin
Lużyńczyk Krzysztof
031076  
121111  
Górecki Wojciech
Smuniewski Marcin
03559  
111111  
Moszyński Patryk
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Bram-Stal Team vs. Dzikie Śledzie
9:00 26-02-2022, Kort: 4
Matus Michał
038104  
111211  
Ochociński Krzysztof
Smalera Norbert
30111111  
964  
Stępczyk Michał
Sikorski Grzegorz
30111111  
935  
Szymanowicz Łukasz
Sot Łukasz
3241431111
11121175
Ładosz Szymon
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Squash Bastards vs. Babolat Squash Zone Team
15:00 26-02-2022, Kort: 1
Habrat Łukasz
1311445 
4111111 
Osojca Mateusz
Zawadzki Patryk
03120  
111111  
Kuliński Wojciech
Szostak Daniel
03318  
111111  
Pańczyk Arkadiusz
Przyłuski Dariusz
03353  
111111  
Klimowicz Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. Ostateczna Zniewaga vs. Panda Squash Team Szczecin
15:00 25-02-2022, Kort: 2
Somoza-Suarez Ruben
03000  
111111  
Roguski Jakub
Furmańczyk Tomasz
13115610 
4111112 
Wysocki Marcin
Bucholc Marcin
039119  
111311  
Górecki Wojciech
WALKOVER
03000  
111111  
Etynkowski Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
9. Biała Szuflada Hugonacademy vs. Bram-Stal Team
11:00 25-02-2022, Kort: 4
Stachurski Jakub
313111111 
11768 
Matus Michał
Wójcik Grzegorz
30111111  
574  
Smalera Norbert
Lużyńczyk Krzysztof
3214611614
121161112
Sikorski Grzegorz
Wróblewski Łukasz
32104111111
1211492
Sot Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. Babolat Squash Zone Team vs. Panda Squash Team Szczecin
13:00 25-02-2022, Kort: 1
Osojca Mateusz
30111111  
765  
Roguski Jakub
Kuliński Wojciech
30111111  
676  
Wysocki Marcin
Pańczyk Arkadiusz
03489  
111111  
Górecki Wojciech
Klimowicz Dawid
30111111  
619  
Etynkowski Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: