1. Squash Bastards vs. Dzikie Śledzie
13:00 28-01-2022, Kort: 4
Unland Jannik
30111111  
819  
Stępczyk Michał
Habrat Łukasz
30111111  
635  
Szymanowicz Łukasz
Piszczek Sebastian
311181111 
61173 
Gaca Mikołaj
Zawadzki Patryk
30131111  
1198  
Ładosz Szymon
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Ostateczna Zniewaga vs. Bram-Stal Team
13:00 28-01-2022, Kort: 2
Somoza-Suarez Ruben
30111111  
675  
Smalera Norbert
Romański Krzysztof
03854  
111111  
Kwiatkowski Mariusz
Furmańczyk Tomasz
2341181110
11911612
Sikorski Grzegorz
Bucholc Marcin
03649  
111111  
Laszuk Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Dzikie Śledzie vs. Babolat Squash Zone Team
9:00 28-01-2022, Kort: 1
Stępczyk Michał
03233  
111111  
Kurek Michał
Szymanowicz Łukasz
03240  
111111  
Kuliński Wojciech
Gaca Mikołaj
1311363 
8111111 
Pańczyk Arkadiusz
Ładosz Szymon
03153  
111111  
Klimowicz Dawid
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Panda Squash Team Szczecin vs. Bram-Stal Team
9:00 28-01-2022, Kort: 4
Roguski Jakub
318111111 
11567 
Smalera Norbert
Wysocki Marcin
03002  
111111  
Kwiatkowski Mariusz
Etynkowski Grzegorz
231154117
91111811
Sikorski Grzegorz
WALKOVER
03000  
111111  
Laszuk Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Squash Bastards vs. Biała Szuflada Hugonacademy
11:00 28-01-2022, Kort: 4
Unland Jannik
231181111
61151111
Galant Wojciech
Habrat Łukasz
03737  
111111  
Stachurski Jakub
Piszczek Sebastian
1311395 
9111111 
Lużyńczyk Krzysztof
Zawadzki Patryk
30111111  
998  
Śmigielski Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Babolat Squash Zone Team vs. Bram-Stal Team
11:00 28-01-2022, Kort: 1
Kurek Michał
30111311  
2119  
Smalera Norbert
Kuliński Wojciech
30111111  
750  
Kwiatkowski Mariusz
Pańczyk Arkadiusz
311181111 
31175 
Sikorski Grzegorz
Klimowicz Dawid
311181111 
61145 
Laszuk Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Dzikie Śledzie vs. Biała Szuflada Hugonacademy
15:00 28-01-2022, Kort: 1
Stępczyk Michał
03436  
111111  
Galant Wojciech
Szymanowicz Łukasz
03848  
111111  
Stachurski Jakub
Gaca Mikołaj
1375115 
1111911 
Lużyńczyk Krzysztof
Ładosz Szymon
03658  
111111  
Śmigielski Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. Squash Bastards vs. Ostateczna Zniewaga
15:00 28-01-2022, Kort: 2
Unland Jannik
30111111  
792  
Somoza-Suarez Ruben
Habrat Łukasz
30111111  
366  
Romański Krzysztof
Piszczek Sebastian
30111314  
91112  
Furmańczyk Tomasz
Zawadzki Patryk
30111111  
937  
Bucholc Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
9. Biała Szuflada Hugonacademy vs. Babolat Squash Zone Team
13:00 28-01-2022, Kort: 1
Galant Wojciech
30111211  
7107  
Kurek Michał
Stachurski Jakub
3211351111
7111197
Osojca Mateusz
Lużyńczyk Krzysztof
03469  
111111  
Kuliński Wojciech
Śmigielski Mateusz
03468  
111111  
Pańczyk Arkadiusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. Dzikie Śledzie vs. Ostateczna Zniewaga
11:00 28-01-2022, Kort: 2
Stępczyk Michał
1351146 
1191111 
Somoza-Suarez Ruben
Szymanowicz Łukasz
03497  
111111  
Romański Krzysztof
Gaca Mikołaj
1377119 
1111511 
Furmańczyk Tomasz
Ładosz Szymon
311111111 
31193 
Bucholc Marcin
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
11. Panda Squash Team Szczecin vs. Squash Bastards
9:00 28-01-2022, Kort: 2
Roguski Jakub
13510129 
11121011 
Unland Jannik
Wysocki Marcin
03763  
111111  
Habrat Łukasz
Etynkowski Grzegorz
238111266
114101111
Zawadzki Patryk
WALKOVER
03000  
111111  
Szostak Daniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: