2. Super Truskawki vs. LEJDIS
10:00 4.03.2023, Kort: 1
Zarówna Klaudyna
30111111  
431  
Buczkowska Ewa
Startek Kamila
1311874 
9111111 
Bruk Anna
Owcarz Katarzyna
30111111  
272  
Bogdanowicz Katarzyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squash Club Wałbrzych vs. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff
10:00 4.03.2023, Kort: 2
Kulpowicz Martyna
03784  
111111  
Ryfa Natalia
Matraszek Aleksandra
03133  
111111  
Majewska Kinga
Sidor Jagoda
03376  
111111  
Motyl Małgorzata
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. PGE Hugonacademy vs. LEJDIS
11:30 4.03.2023, Kort: 2
Zrazhevska Sofiia
30111111  
033  
Buczkowska Ewa
Prucnal Kamila
03446  
111111  
Bruk Anna
WALKOVER
03000  
111111  
Bogdanowicz Katarzyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Super Truskawki vs. Squash Club Wałbrzych
11:30 4.03.2023, Kort: 1
Zarówna Klaudyna
319111111 
11987 
Filipkowska Alicja
Startek Kamila
318111111 
11644 
Matraszek Aleksandra
Owcarz Katarzyna
30111111  
588  
Sidor Jagoda
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff vs. PGE Hugonacademy
13:00 4.03.2023, Kort: 1
Ryfa Natalia
03819  
111111  
Zrazhevska Sofiia
Motyl Małgorzata
311191211 
111103 
Prucnal Kamila
Wawrzynowicz Agata
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. LEJDIS vs. Squash Club Wałbrzych
13:00 4.03.2023, Kort: 2
Buczkowska Ewa
0310109  
121211  
Filipkowska Alicja
Bruk Anna
30111111  
584  
Kulpowicz Martyna
Bogdanowicz Katarzyna
03845  
111111  
Matraszek Aleksandra
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. PGE Hugonacademy vs. Squash Club Wałbrzych
14:30 4.03.2023, Kort: 2
Zrazhevska Sofiia
30111111  
516  
Filipkowska Alicja
Prucnal Kamila
1397118 
1111411 
Kulpowicz Martyna
WALKOVER
03000  
111111  
Sidor Jagoda
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
11. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff vs. Super Truskawki
14:30 4.03.2023, Kort: 1
Ryfa Natalia
30111111  
410  
Wilanowska-Misińska Barbara
Majewska Kinga
319111112 
117510 
Owcarz Katarzyna
Motyl Małgorzata
30111111  
565  
Stasik-Makowska Ewelina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13. Super Truskawki vs. PGE Hugonacademy
16:00 4.03.2023, Kort: 1
Wilanowska-Misińska Barbara
03112  
111111  
Zrazhevska Sofiia
Owcarz Katarzyna
30111111  
338  
Prucnal Kamila
Stasik-Makowska Ewelina
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
15. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff vs. LEJDIS
16:00 4.03.2023, Kort: 2
Ryfa Natalia
30111111  
363  
Buczkowska Ewa
Majewska Kinga
30111111  
024  
Bruk Anna
Motyl Małgorzata
30111111  
436  
Bogdanowicz Katarzyna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Atomówki vs. PGE Hugonacademy
20:00 4.03.2023
WALKOVER
03000  
111111  
Zrazhevska Sofiia
WALKOVER
03000  
111111  
Prucnal Kamila
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Atomówki vs. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff
20:00 4.03.2023
WALKOVER
03000  
111111  
Majewska Kinga
WALKOVER
03000  
111111  
Motyl Małgorzata
WALKOVER
03000  
111111  
Hedrych Joanna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
9. Atomówki vs. Super Truskawki
20:00 4.03.2023
WALKOVER
03000  
111111  
Wilanowska-Misińska Barbara
WALKOVER
03000  
111111  
Stasik-Makowska Ewelina
WALKOVER
03000  
111111  
Zaręba Anita
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12. LEJDIS vs. Atomówki
22:00 4.03.2023
Buczkowska Ewa
30111111  
000  
WALKOVER
Bruk Anna
30111111  
000  
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
14. Squash Club Wałbrzych vs. Atomówki
22:00 4.03.2023
Kulpowicz Martyna
30111111  
000  
WALKOVER
Matraszek Aleksandra
30111111  
000  
WALKOVER
Sidor Jagoda
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: