1. Atomówki vs. PGE Hugonacademy
12:00 14.01.2023, Kort: 1
Pozlewicz Anna
03133  
111111  
Zrazhevska Sofiia
Burak Aleksandra
03178  
111111  
Otrząsek Tola
WALKOVER
03000  
111111  
Grodzka Wiktoria
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Super Truskawki vs. LEJDIS
12:00 14.01.2023, Kort: 2
Kamińska Magda
30111111  
000  
WALKOVER
Zarówna Klaudyna
30111111  
000  
WALKOVER
Sawicka Agnieszka
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squash Club Wałbrzych vs. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff
12:00 14.01.2023, Kort: 3
Kulpowicz Martyna
03733  
111111  
Szymaniak Kinga
Sidor Jagoda
318121111 
111099 
Wawrzynowicz Agata
Żuchowska Dagmara
30111111  
425  
Hedrych Joanna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. PGE Hugonacademy vs. LEJDIS
12:00 14.01.2023, Kort: 4
Zrazhevska Sofiia
30111111  
000  
WALKOVER
Otrząsek Tola
30111111  
000  
WALKOVER
Grodzka Wiktoria
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Atomówki vs. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff
13:30 14.01.2023, Kort: 1
Pozlewicz Anna
13711510 
1161112 
Szymaniak Kinga
Burak Aleksandra
311191111 
91156 
Dominiak Zuzanna
WALKOVER
03000  
111111  
Hedrych Joanna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Super Truskawki vs. Squash Club Wałbrzych
13:30 14.01.2023, Kort: 2
Zarówna Klaudyna
3289111111
1111897
Filipkowska Alicja
Tudaj Paulina
30111111  
547  
Kulpowicz Martyna
Startek Kamila
30111311  
7113  
Matraszek Aleksandra
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff vs. PGE Hugonacademy
13:30 14.01.2023, Kort: 3
Szymaniak Kinga
03682  
111111  
Zrazhevska Sofiia
Surdziel Aleksandra
03435  
111111  
Otrząsek Tola
Dominiak Zuzanna
3212612611
101110115
Grodzka Wiktoria
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. LEJDIS vs. Squash Club Wałbrzych
13:30 14.01.2023, Kort: 4
WALKOVER
03000  
111111  
Filipkowska Alicja
WALKOVER
03000  
111111  
Kulpowicz Martyna
WALKOVER
03000  
111111  
Żuchowska Dagmara
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
9. Atomówki vs. Super Truskawki
15:00 14.01.2023, Kort: 1
Pozlewicz Anna
03729  
111111  
Kamińska Magda
Burak Aleksandra
30111111  
679  
Tudaj Paulina
WALKOVER
03000  
111111  
Startek Kamila
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. PGE Hugonacademy vs. Squash Club Wałbrzych
15:00 14.01.2023, Kort: 2
Otrząsek Tola
30111111  
102  
Matraszek Aleksandra
Grodzka Wiktoria
30111111  
258  
Sidor Jagoda
Prucnal Kamila
30111111  
828  
Żuchowska Dagmara
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
11. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff vs. Super Truskawki
15:00 14.01.2023, Kort: 3
Wawrzynowicz Agata
03253  
111111  
Kamińska Magda
Surdziel Aleksandra
30111111  
785  
Zarówna Klaudyna
Dominiak Zuzanna
1371188 
1191111 
Tudaj Paulina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13. Super Truskawki vs. PGE Hugonacademy
16:30 14.01.2023, Kort: 1
Kamińska Magda
03753  
111111  
Zrazhevska Sofiia
Zarówna Klaudyna
03449  
111111  
Otrząsek Tola
Tudaj Paulina
3211118611
7911117
Grodzka Wiktoria
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
14. Squash Club Wałbrzych vs. Atomówki
16:30 14.01.2023, Kort: 2
Filipkowska Alicja
132111011 
1141213 
Pozlewicz Anna
Kulpowicz Martyna
13122610 
10111112 
Burak Aleksandra
Matraszek Aleksandra
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
15. 11 PUNKT Girls Crew NordStaff vs. LEJDIS
16:30 14.01.2023, Kort: 3
Wawrzynowicz Agata
30111111  
000  
WALKOVER
Surdziel Aleksandra
30111111  
000  
WALKOVER
Dominiak Zuzanna
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. LEJDIS vs. Atomówki
WALKOVER
03000  
111111  
Pozlewicz Anna
WALKOVER
03000  
111111  
Burak Aleksandra
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: