1. Squash Laguna Friends Team vs. Aquapark Kutno
Pardyka Paweł
1311949 
3111111 
Zielak Jarosław
Jankiewicz Rafał
03521  
111111  
Czajczyński Daniel
Wójcik Leszek
1360115 
1111511 
Zyśk Michał
Chorąży Romuald
1330114 
1111911 
Stawicki Andrzej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
10. Squash Laguna Friends Team vs. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 4
Pardyka Paweł
231187139
911111111
WALKOVER
Jankiewicz Rafał
30111111  
000  
WALKOVER
Wójcik Leszek
30111111  
000  
WALKOVER
Chorąży Romuald
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
11. Squash Laguna Pro Team vs. Autosiatki squash squad
WALKOVER
03000  
111111  
Janiszewski Paweł
WALKOVER
03000  
111111  
Gwóźdź Marcin
WALKOVER
03000  
111111  
Przybyłek Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
12. Aquapark Kutno vs. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ
Czajczyński Daniel
239121179
111061111
Krzyżaniak Tomasz
Burda Przemysław
238111176
11471111
Wróblewski Michał
Zyśk Michał
03568  
111111  
Brochocki Grzegorz
Stawicki Andrzej
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
13. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 3 vs. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 4
Łukasiewicz Maciej
30111111  
000  
WALKOVER
Zagajewski Adam
30111111  
000  
WALKOVER
Hibner Maciej
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
14. Autosiatki squash team vs. Squash Laguna Friends Team
WALKOVER
32911111111
1187139
Pardyka Paweł
WALKOVER
03000  
111111  
Jankiewicz Rafał
WALKOVER
03000  
111111  
Wójcik Leszek
WALKOVER
03000  
111111  
Chorąży Romuald
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
15. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ vs. Squash Laguna Pro Team
Florczyk Paweł
30111111  
000  
WALKOVER
Wróblewski Michał
30111111  
000  
WALKOVER
Brochocki Grzegorz
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
16. Aquapark Kutno vs. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 4
Burda Przemysław
30111111  
000  
WALKOVER
Zyśk Michał
30111111  
000  
WALKOVER
Stawicki Andrzej
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
17. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 2 vs. Squash Laguna Friends Team
Salwach Krzysztof
311111711 
47114 
Pardyka Paweł
Winiarski Tomasz
30111111  
386  
Jankiewicz Rafał
Knobloch Zbigniew
315121111 
111087 
Wójcik Leszek
Ciupiński Tymon
3271141111
1131156
Chorąży Romuald
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
18. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 3 vs. Autosiatki squash team
Łukasiewicz Maciej
30111111  
652  
Milczarski Łukasz
Zagajewski Adam
313111111 
11787 
Supeł Tomasz
Hibner Maciej
031161  
131111  
Pawlak Dominik
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 4 vs. Autosiatki squash squad
WALKOVER
03000  
111111  
Janiszewski Paweł
WALKOVER
03000  
111111  
Gwóźdź Marcin
WALKOVER
03000  
111111  
Przybyłek Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squash Laguna Pro Team vs. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 2
WALKOVER
03000  
111111  
Salwach Krzysztof
WALKOVER
03000  
111111  
Winiarski Tomasz
WALKOVER
03000  
111111  
Knobloch Zbigniew
WALKOVER
03000  
111111  
Ciupiński Tymon
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 3 vs. Aquapark Kutno
Łukasiewicz Maciej
031166  
131111  
Zielak Jarosław
Zagajewski Adam
3211811511
9117114
Burda Przemysław
Hibner Maciej
3211128511
61011116
Stawicki Andrzej
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
5. Autosiatki squash team vs. Autosiatki squash squad
Milczarski Łukasz
13135116 
1511411 
Janiszewski Paweł
Supeł Tomasz
311111611 
79116 
Gwóźdź Marcin
Pawlak Dominik
30111111  
316  
Przybyłek Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
6. Squash Laguna Friends Team vs. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ
Pardyka Paweł
03489  
111111  
Florczyk Paweł
Jankiewicz Rafał
035211  
111113  
Krzyżaniak Tomasz
Wójcik Leszek
03853  
111111  
Wróblewski Michał
Chorąży Romuald
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
7. Aquapark Kutno vs. Squash Laguna Pro Team
Zielak Jarosław
30111111  
000  
WALKOVER
Burda Przemysław
30111111  
000  
WALKOVER
Zyśk Michał
30111111  
000  
WALKOVER
Stawicki Andrzej
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
8. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 2 vs. Autosiatki squash squad
Winiarski Tomasz
1313599 
11111111 
Janiszewski Paweł
Knobloch Zbigniew
03656  
111111  
Gwóźdź Marcin
Ciupiński Tymon
30111211  
9102  
Przybyłek Paweł
Florczyk Piotr
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
9. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ 3 vs. SNS FOODS SQUASH BUDOWLANI ŁÓDŹ
Łukasiewicz Maciej
03957  
111111  
Florczyk Paweł
Zagajewski Adam
1311562 
9111111 
Wróblewski Michał
Hibner Maciej
03417  
111111  
Brochocki Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: