1. Astor Squash Team vs. Led-Labs Squash Team
Kosiński Zdzisław
30111111  
962  
Chojnacki Piotr
Widomski Sławomir
311161111 
51147 
Drzewiecki Rafał
Dziewolski Bartosz
30111211  
7102  
Bruzda Wojciech
Rycerz Bartosz
231161198
71181111
Styczeń Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Atlantic Squash Team 2 vs. MSA 68x
Marczewski Tomasz
231111265
79111111
Suchocki Dominik
Głowicki Szymon
03577  
111111  
Bąk Krzysztof
Chojnacki Sebastian
03369  
111111  
Szychowski Michał
WALKOVER
03000  
111111  
Bała Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Masters of Disaster vs. Ultras Zabierzów Squash Team
Godula Maciej
2310111156
12691111
Kubic Michał
Chmiel Krzysztof
32111213511
91411116
Więcław Paweł
Brożek Grzegorz
1346119 
1111611 
Rumiński Maciej
WALKOVER
03000  
111111  
Batko Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Astor Squash Team vs. Open Brokers Aktywnie Kielce
Leżuch Grzegorz
30111111  
336  
Chojnacki Piotr
Giemza Mikołaj
30111111  
894  
Drzewiecki Rafał
Obara Adam
311181211 
211104 
Bruzda Wojciech
Pędzik Grzegorz
13125105 
10111211 
Styczeń Artur
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Atlantic Squash Team 2 vs. Masters of Disaster
Godula Maciej
0310211  
121113  
Marczewski Tomasz
Chmiel Krzysztof
318111111 
11597 
Głowicki Szymon
Brożek Grzegorz
30111111  
589  
Chojnacki Sebastian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Led-Labs Squash Team vs. MSA 68x
Kosiński Zdzisław
035108  
111211  
Suchocki Dominik
Widomski Sławomir
3111111013 
461211 
Dużynski Miłosz
Dziewolski Bartosz
034610  
111112  
Bąk Krzysztof
Rycerz Bartosz
1391106 
1191111 
Szychowski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Atlantic Squash Team 2 vs. Ultras Zabierzów Squash Team
Marczewski Tomasz
0311106  
131211  
Więcław Paweł
Głowicki Szymon
2371217117
111019711
Rumiński Maciej
Chojnacki Sebastian
03447  
111111  
Batko Adrian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Led-Labs Squash Team vs. Masters of Disaster
Godula Maciej
238121188
111071111
Kosiński Zdzisław
Chmiel Krzysztof
1361196 
1121111 
Widomski Sławomir
Brożek Grzegorz
231111377
26111111
Dziewolski Bartosz
WALKOVER
03000  
111111  
Rycerz Bartosz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. MSA 68x vs. Open Brokers Aktywnie Kielce
Suchocki Dominik
32311101111
1171276
Leżuch Grzegorz
Dużynski Miłosz
13111148 
1381112 
Giemza Mikołaj
Bąk Krzysztof
30111411  
7129  
Kowal Michał
Szychowski Michał
231178118
71111511
Pędzik Grzegorz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Astor Squash Team vs. MSA 68x
Chojnacki Piotr
03000  
111111  
Bąk Krzysztof
Drzewiecki Rafał
1331126 
1181111 
Szychowski Michał
Bruzda Wojciech
03316  
111111  
Curzytek Przemysław
Styczeń Artur
30111111  
659  
Bała Paweł
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: