1. Enjoy Team 3 vs. S4S Squash For Silesia T4
10:00 30-03-2019, Kort: 2
Jagiełło Tomasz
30111311  
9117  
Sołtys Jarosław
Grzybek Przemysław
30111112  
7610  
Pindur Adam
Rzepiński Wiesław
3111101111 
61299 
Pol Kamil
Godzic Mateusz
13513117 
1115911 
Pol Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. S4S Squash For Silesia T2 vs. S4S Squash For Silesia T3
TRANSMISJA LIVE (strona S4S)
10:00 30-03-2019, Kort: 1
Świeca Bartosz
1388115 
1111811 
Goral Krzysztof
Kastelik Paweł
30111111  
553  
Piasecki Łukasz
Kowalewski Tomasz
1365114 
1111811 
Weber Sebastian
Kossowski Krzysztof
30141111  
1283  
Ratka Łukasz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squash and More Hit Men II vs. Enjoy Squash Team II
10:00 30-03-2019, Kort: 3
Chachołek Andrzej
03467  
111111  
Lipski Kajetan
Cziba Marceli
1311676 
6111111 
Jóźwiak Piotr
Logiewa Łukasz
03546  
111111  
Figura Tomasz
Liszkowicz Krzysztof
03803  
111111  
Domachowski Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Squashok Squad vs. ZEW Sosnowiec Squash Point 1
10:00 30-03-2019, Kort: 4
Waniek Tomasz
30111111  
537  
Adolf Adrian
Janik Adrian
30111311  
6117  
Sikora Adam
Kopeć Michał
30111111  
354  
Bekus Radosław
Prokop Wojciech
3111111311 
52152 
Postawa Kamil
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Kanlux Vitasport Żory vs. Enjoy Squash Team II
12:30 30-03-2019, Kort: 2
Wajda Wojciech
03032  
111111  
Lipski Kajetan
Dobry Marek
1377114 
1111411 
Staszkiewicz Wacław
Nieradzik Marcin
03813  
111111  
Kondziołka Maciej
Szuła Damian
1312752 
10111111 
Hernas Nataniel
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T2 vs. Enjoy Team 3
12:30 30-03-2019, Kort: 4
Świeca Bartosz
32911111013
11531211
Jagiełło Tomasz
Kastelik Paweł
30111111  
666  
Grzybek Przemysław
Kowalewski Tomasz
3291171111
1181184
Rzepiński Wiesław
Kossowski Krzysztof
30111111  
644  
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T3 vs. Squash and More Hit Men II
TRANSMISJA LIVE (strona S4S)
12:30 30-03-2019, Kort: 1
Goral Krzysztof
3281111911
1154118
Chachołek Andrzej
Piasecki Łukasz
311111411 
87118 
Cziba Marceli
Weber Sebastian
30111111  
806  
Logiewa Łukasz
Ratka Łukasz
30141111  
1254  
Liszkowicz Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. S4S Squash For Silesia T4 vs. Squashok Squad
12:30 30-03-2019, Kort: 3
Sołtys Jarosław
03284  
111111  
Waniek Tomasz
Pindur Adam
03375  
111111  
Janik Adrian
Pol Kamil
2371112124
117141011
Kopeć Michał
Pol Jakub
13111159 
1371111 
Prokop Wojciech
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Enjoy Squash Team II vs. S4S Squash For Silesia T3
15:00 30-03-2019, Kort: 2
Lipski Kajetan
314111111 
11683 
Goral Krzysztof
Staszkiewicz Wacław
30111111  
233  
Piasecki Łukasz
Kondziołka Maciej
311111811 
73118 
Ratka Łukasz
Hernas Nataniel
30111111  
855  
Koźlik Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Enjoy Team 3 vs. Squash and More Hit Men II
15:00 30-03-2019, Kort: 3
Jagiełło Tomasz
3111111111 
13985 
Chachołek Andrzej
Grzybek Przemysław
2311461110
51111412
Cziba Marceli
Rzepiński Wiesław
30111111  
997  
Logiewa Łukasz
Godzic Mateusz
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Squashok Squad vs. S4S Squash For Silesia T2
TRANSMISJA LIVE (strona S4S)
15:00 30-03-2019, Kort: 1
Konieczny Kamil
30111111  
948  
Świeca Bartosz
Waniek Tomasz
237611118
11111711
Kastelik Paweł
Kloc Wojciech
1399114 
1111911 
Kowalewski Tomasz
Biernat Mateusz
313111112 
117410 
Kossowski Krzysztof
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. ZEW Sosnowiec Squash Point 1 vs. Kanlux Vitasport Żory
15:00 30-03-2019, Kort: 4
Adolf Adrian
1311754 
5111111 
Wajda Wojciech
Sikora Adam
1385116 
1111611 
Dobry Marek
Postawa Kamil
231278138
1011111111
Nieradzik Marcin
Polanowski Michał
03967  
111111  
Szuła Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. ZEW Sosnowiec Squash Point 1 vs. S4S Squash For Silesia T4
17:00 30-03-2019, Kort: 2
Adolf Adrian
031468  
161111  
Sołtys Jarosław
Sikora Adam
2312114106
109111211
Pindur Adam
Postawa Kamil
13151178 
1761111 
Pol Kamil
Polanowski Michał
231512926
1310111111
Pol Jakub
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Enjoy Squash Team II vs. Enjoy Team 3
17:00 30-03-2019, Kort: 4
Lipski Kajetan
30111111  
254  
Jagiełło Tomasz
Jóźwiak Piotr
317111111 
11507 
Grzybek Przemysław
Figura Tomasz
3111121211 
910149 
Rzepiński Wiesław
Domachowski Damian
30111111  
422  
Godzic Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Kanlux Vitasport Żory vs. S4S Squash For Silesia T3
TRANSMISJA LIVE (strona S4S)
17:00 30-03-2019, Kort: 1
Wajda Wojciech
30111111  
967  
Piasecki Łukasz
Dobry Marek
30121111  
1069  
Ratka Łukasz
Nieradzik Marcin
30111111  
659  
Koźlik Michał
Szuła Damian
30111111  
000  
WALKOVER
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. Squash and More Hit Men II vs. Squashok Squad
17:00 30-03-2019, Kort: 3
Chachołek Andrzej
039107  
111211  
Konieczny Kamil
Cziba Marceli
1362118 
1111811 
Kopeć Michał
Logiewa Łukasz
03399  
111111  
Kloc Wojciech
WALKOVER
03000  
111111  
Biernat Mateusz
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T2 vs. ZEW Sosnowiec Squash Point 1
TRANSMISJA LIVE (strona S4S)
19:30 30-03-2019, Korty: 1, 2
Świeca Bartosz
30111111  
157  
Adolf Adrian
Kastelik Paweł
30111111  
769  
Sikora Adam
Kowalewski Tomasz
30111111  
180  
Postawa Kamil
Kossowski Krzysztof
30111111  
662  
Polanowski Michał
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
4. S4S Squash For Silesia T4 vs. Kanlux Vitasport Żory
19:30 30-03-2019, Korty: 3, 4
Sołtys Jarosław
031486  
161111  
Wajda Wojciech
Pindur Adam
034109  
111211  
Dobry Marek
Pol Kamil
3265111311
11118118
Nieradzik Marcin
Pol Jakub
03000  
111111  
Szuła Damian
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: