L1_Podlaska Liga Squasha 2016

Pozycja Miejsce GraczKolejka nr 1Kolejka nr 2Kolejka nr 3Kolejka nr 4Kolejka nr 5Kolejka nr 6Kolejka nr 7Kolejka nr 8Kolejka nr 9Kolejka nr 10Suma 8 najlepszych
1Olędzki Krzysztof81.4776.7710084.5795.1495.1490.779087.7384.12727.47
2Piekarski Michał78.8282.5890.2789.7190.2790.2795.388595.9178.82719.39
3Łukaszewicz Adam65.5978.1179.4370.8173.2486.158079.5581.47628.76
4Gawieńczyk Karol60.2973.8775.6871.7180.5475.687072.583.64603.62
5Chojnowski Rafał70.8870.9780.5461.4378.1178.1183.8557.573.41597.3
6Wojtecki Piotr62.9468.0673.2469.1456.2279.237565.2376.18569.02
7Purta Maciej5563.5166.5775.6885.4162.585.6873.53567.88
8Antonowicz Jakub76.1895.1474.2985.4176.9277.577.5562.94
9Ginter Jakub73.5379.6885.419510094.71528.33
10Dębicki Grzegorz53.5570.8168.3880.5481.5467.581.59503.91
11Popko Łukasz100100100100100500
12Kułak Paweł52.3556.4548.9248.5758.6568.3865.386569.32484.45
13Wnorowski Konrad41.7656.2963.5163.5156.154563.1870.88460.28
14Królewska Elżbieta44.4147.7458.654656.2270.8160.775546.8247.06443.07
15Kukiełka Łukasz76.8682.591.8289.41340.59
16Ołtarzewski Jakub57.6562.2674.6267.2760.29322.09
17Ostaszewski Adam46.4941.6258.6549.2352.9568.24317.18
18Gudan Robert51.3551.1448.9253.7842.562.94310.63
19Kozak Agata49.7136.1336.7633.1429.4636.763532.549.71309.71
20Suchowierski Tomasz44.8453.7843.4346.4948.9258.46295.92
21Gawryluk Olaf94.86100100294.86
22Purta Dariusz33.8234.3238.2936.7641.624027.536.47288.78
23Grochocki Tomasz47.0641.9456.2253.7837.548.86285.36
24Kraszewski Bartosz31.181029.4634.3231.8935.3832.544.7744.41283.91
25Popko Kinga28.5319.7330.5727.0329.4633.081530.4539.12237.97
26Gajewski Tomasz46.4963.085059.09218.66
27Redo Michał36.4731.8935.7131.8937.6934.55208.2
28Bycul Michał25.8827.4214.8619.7314.8619.233036.5933.82207.53
29Zdrodowska Małgorzata20.5939.0324.5928.462040.6828.53201.88
30Królewski Edward94.7194.19188.9
31Brzóska Tomasz50.6553.7173.24177.6
32Klim Anna21.6127.0320.2924.5923.8526.3631.18174.91
33Dryl Paweł39.1230.3241.6251.35162.41
34Krutul Paweł47.550.9157.65156.06
35Ciulkin Andrzej51.3542.3160153.66
36Cudowski Radosław61.1465.59126.73
37Purzewski Mateusz52.555107.5
38Ejsmont Norbert53.8552.35106.2
39Danilczuk Paweł100100
40Soszka Stefan89.4189.41
41Busłowski Leszek88.3988.39
42Cholewa Przmysław25.43101014.6214.091084.14
43Daniluk Rafał84.1284.12
44Prekowski Mariusz33.2344.6277.85
45Daniluk Monika15.2915.8124.5919.7375.42
46Gawryluk Monika10101018.1820.5968.77
47Filipczuk Bartosz68.3868.38
48Perkowski Mariusz2834.3262.32
49Kruszelnicki Kamil1022.2725.8858.15
50Skibowski Piotr2528.4153.41
51Szymborski Marcin41.7641.76
52Ejsmond Norbert39.1939.19
53Szejko Rafał15.1414.8630
54Soszka Aleksandra1015.2925.29
55Siemieniuk Paweł1010