Ale o co chodzi?!

#Hugonwyzywacup są to rozgrywki umawiane, mające na celu zmobilizowanie najlepszych zawodników SSA do częstszej rywalizacji między sobą w formule Bo5. 

Przy pomocy aplikacji mobilnej Bo5 wszystko możemy wprowadzać do sytemu z poziomu aplikacji. Dzięki temu po rozegraniu meczu samodzielnie wprowadzimy jego wynik (by był on wiążący musi zostać zaakceptowany przez obu graczy lub administratora).

O co grane!?

Gramy aby wyłonić najlepszego zawodnika ligowego regionu oraz o przechodni (jeżeli powstaną kolejne edycje) puchar #hugonwyzywacup.

Jak to liczyć?

Ranking:

Na ranking składa się wynik z każdego meczu, który jest punktowany w następujący sposób.

Rozegrany mecz - 1 pkt

Wygrany mecz - 1 pkt

Wygrany set - 1 pkt     

Nierozegrany mecz w terminie - minus dwa pkt dla każdego gracza (w przypadku ewidentnego "wykręcenia" się od zagrania meczu przez jednego z zawodników przyznawany jest walkower, w przypadku walkowera wygrany dostaje 2 pkt, przegranu minus 2 pkt)

Kiedy grać i gdzie?

Rundy i terminy rozgrywania meczów:

Sezon 1: składa się z dwóch rund:

Maj 2019 i Czerwiec 2019 - by wyniki z meczu były zaakceptowane przez administratora muszą być rozegrane do zakończenia miesiąca danej rundy.

Mecze możemy rozegrać w dowolnym klubie (stawki godzinowe za kort zależne od klubu - w Prime Fitness Club proponuje symboliczną opłatę na pokrycie kosztów eksploatacji kortów w wysokości 15 PLN za mecz.

 

Współpraca:

By uatrakcyjnić i podnieść wagę naszych meczów "na szczycie" proponuje rozgrywać mecze z sędziowaniem na tablecie oraz w ramach możliwości streamem wideo. 

 

Jak obsługiwać swoje mecze samodzielnie z aplikacji bo5?

Wszystkie potrzebne podpowiedzi uzyskamy z tego bloga lub ewentualnie u Hugona.

https://blog.bo5.pl/blog/liga-umawiana/