KOLEJKA FINAŁOWA ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA 16/12. 


MIEJSCE:


Rywalizacja w ramach KOLAGEN PRO - Liga Squasha 17 przebiegać będzie w Prime Fitness Club Bezrzecze przy ulicy Modrej 80 w Szczecinie.

 

Nagrody:

 

Podczas kazdej kolejki każdy otrzyma po jednej próbce KOLAGENU PRO, oraz raz w miesiacu wybrana osoba (na podstawie frekwencji/osiągnięć/głosowania) uzyska spersonalizowane SPODENKI ORAZ KOSZULKĘ marki EYE, także jeden uczestnik raz w miesiącu otrzyma miesięczną kurację KOLAGENEM PRO. 

Podczas finałowej kolejki zostanie jednemu zawodnikowi wręczona RAKIETA marki EYE. 

Oczywiście jak każdego sezonu na GRANDE FINALE nie może zabraknąć upominków dla MVP kolejki oraz koszulek dla najlepszych "frekwencjuszy" oraz dla wyrózniających się zawodników.

KOLAGEN PRO - informacje o produkcie - kliknij

ZASADY:

Liga Squasha 17 to 11 kolejek ligowych, które odbędą się pomiędzy 3 września—03 grudnia 2017. Do ogólnego rankingu brane jest pod uwagę najlepszych 8 z 11 kolejek.

Na ostatniej kolejce finałowej zostaną rozdane nagrody specjalne dla uczestników za osiągnięcia i frekwencje.

 

SYSTEM ROZGRYWEK:

Nowa punktacja:

 

 •  Wprowadzamy nową punktacje. Wygląda ona następująco:

 

- otrzymujemy 1 pkt za każdy wygrany set

- otrzymujemy 1 pkt za wygranie meczu

 

W przypadku wygrania meczu w stosunku 2-1 gracz wygrywający otrzymuję za to spotkanie 3 pkt do tabeli danej kolejki, a gracz przegrywający 1 pkt.

 

Daną kolejkę wygrywa osoba z największą liczbą zdobytych punktów.

 

 • W zależności od liczby zgłoszonych zawodników do danej kolejki, zostaną oni przyporządkowani do grup nazwanych odpowiednio: I liga, II liga, III liga, IV liga itd. Założeniem jest, aby w każdej lidze grało 7-9 zawodników.
 • Rozstawienie zawodników do poszczególnych lig odbywać się będzie wg następujących kryteriów (uszeregowanych wg hierarchii ważności):
 • dzika karta organizatora (przy jej przyznawaniu organizator kierował się będzie głównie rankingiem PFS lub wynikami w rozgrywkach lokalnych, tylko dwie dzikie karty mogą zostać przyznane w ramach jednej ligi
 • Dwóch najlepszych graczy danej grupy ma zagwarantowany awans, (reguła ta działa tylko w następnej kolejce ligowej) 

 

W każdej lidze zawodnicy rozgrywają mecze "każdy z każdym" systemem „Best of 3" (do dwóch wygranych setów) z wyjątkiem grup w których będzie brało więcej niż 9 zawodników (wówczas mecze rozgrywane są do jednego wygranego seta do 15 z przewagami). Po rozegraniu kolejki ligowej zawodnicy otrzymują punkty do rankingu ligowego.

 • Jeśli 2 zawodników po zakończeniu kolejki ma taką samą liczbę punktów, o kolejności zadecyduje ich pojedynek bezpośredni.
 • Jeśli 3 lub więcej zawodników po zakończeniu kolejki ma taką samą liczbę punktów, o kolejności zadecyduje mała tabela pomiędzy zawodnikami z taką samą liczbą pkt, w której decydujący będzie bilans setów, a następnie ilość wszystkich wygranych setów. Przy jednakowym bilansie i ilości wygranych setów, ponownie decyduje wynik bezpośredniego spotkania.

 

Harmonogram:

Grupa 3 - 10:00
Grupa 2 - 17:00
Grupa 1 - 19:00
 

WPISOWE:

Wpisowe za kolejkę ligową wynosi:

 • 50 zł
 • karnet 4 wejścia na ligę - 150 zł (ważny 4 kolejki ligowe)
 • Wpisowe uiszczane jest w recepcji przed rozpoczęciem gier ligowych.

 

ZAPISY:

 

 • W recepcji klubu
 • Telefonicznie (733595514) Jakub Stachurski
 • Facebook Jakub Stachurski

Osoba zgłaszająca się do udziału w lidze wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz ich publikację na stronach internetowych SSA (Szczeciński Squash Amatorski), w związku z prezentacją wyników rozgrywek i rankingu zawodników.