Hanzo - Puchar Dolnego Śląska - Ranking

Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Wilas Dawid4248.912758170.281140118511856190.683237.512303270.912301365127511854248.9123013152.243819.4
2Żak Marcin5231.762228.183237.52153.54187.532265.5211853270.92265.522302.862190.843270.93204.12153.53270.93170.716133.413722.62
3Sanojca Maciej10175.355174.615146.045117.475203.192190.8411852153.513152.244187.53282.979184.362190.842153.512159.392456.83
4Szkuta Łukasz12159.391796.342116.161667.622153.52153.511002153.55146.0410175.35110010175.355146.0411167.061909.87
5Szyjka Mateusz13152.247154.5713133.476163.872388.067205.1616133.413170.77205.162228.1831753272.481782.31
6Podgórski Bartłomiej2302.8613203204.19161.634218.2113658194.221766.02
7Więcław Bartłomiej23100.44110019103.1910110.53103.9111002155.053137.312570.1316116.961667.6217127.876137.057103.997129.282689.681652.98
8Jagiełowicz Sylwester20113.036163.8711146.472460.91993.444126.1511125.877129.284126.1512120.0920113.039116.174126.151560.62
9Piergies Krzysztof4351.341988.68374.22970.71756.211057.652743.82898.444141.011243.673068.087103.992291.541877.281587.781473.781184.681570.62883.371491.72898.441557
10Krzemień Szymon4187.534156.8414109.6716133.416190.684156.844156.8414145.566163.8714145.561546.8
11Choma Damian8194.2212304218.218194.228194.222302.863272.482496.671502.89
12Przerada Mariusz9184.368146.332291.548170.2815139.35203.199184.365174.6112159.391453.35
13Zgodziński Robert5438.5814109.671553.43767.45898.441377.16756.211280.791491.728122.39898.441473.782667.57898.4410110.56110.242883.371438.17
14Wilas Paweł I.4548.53756.212765.13756.212754.471252.41280.791959.663943.551048.042265.83957.81877.28993.443077.662862.812155.052786.452265.81207.08
15Sprycha Arkadiusz2496.6712139.748122.3915122.1213152.2411146.4722104.4216133.4115139.31156.75
16Rowba Sergiusz11167.066137.052228.182153.57205.163137.3122104.421132.69
17Kokoszka Marcin282.971892.415122.12683.427103.996110.2414127.61282.973137.3111167.061110.1
18Spoljar Domagoj13652302.8613203077.661065.51
19Czech Paweł21108.619138.9112013133.4712159.3918122.6421108.6118122.641014.25
20Gotówko Damian14145.5614127.613137.315117.4711854156.8415139.31009.08
21Iwan Wojciech17127.8710153.73588.893138.021667.6210153.735146.046217.5993.4
22Leś Damian5042.52659.593156.51659.59659.59671.511473.787103.99659.591473.781684.071570.61280.791280.79976.67
23Wasilewski Jan7205.166190.689138.95231.767205.16971.67
24Kujawa Piotr9161.6310175.356217.56217.510175.35947.33
25Jasiński Artur4252.8515104.95874.51154.931570.61959.661587.781491.721184.681377.16659.591862.165141.47922.03
26Brochocki Grzegorz19117.710153.7312159.3912159.397154.5713152.24897.02
27Stępień Przemysław3272.481395.934252.8518122.648146.333137.3117127.8718122.64878.04
28Lontkowski Marcin1780.572667.572689.687179.871145.77110015104.957103.99282.97855.38
29Młyński Oskar4056.0810132.12898.445117.472472.8318107.5214145.566110.24840.25
30Banasiewicz Oskar2786.455117.473137.318122.395117.476137.0519117.7835.83
31Gierłachowski Jakub2980.4422104.422484.75563.520113.0313114.78194.22374.22829.28
32Matuszak Piotr317513114.7495.47389.061473.78950.5110110.5468.198122.39799.6
33Menżyk Krzysztof19117.77103.9910132.122195.2218122.6417112.11796.34780.1
34Palczyński Piotr3352.791974.17778.691377.161764.811088.882960.611377.167103.991088.88767.14
35Pozlewicz Anna2581.612980.442593.0915139.311125.8719117.720113.03751.04
36Dudek Piotr13651365730
37Jakubiec Marcin2570.13282.971358.39576.191764.81563.512100.441395.93563.55042.52718.39
38Mienkus Paweł6217.515139.311167.068194.22718.08
39Mirończuk Jacek11125.871067.263039.361280.79374.226110.2411105.27853.213957.8714.02
40Hyżyk Mikołaj7179.878170.283170.711167.06687.91
41Szkudlarek Michał4218.212190.843237.5646.56
42Mazurek Konrad2678.631587.781651.172181.8314127.61659.5916100.51853.21640.33
43Woźniak Bartosz2883.372195.221184.681959.661988.682291.5413133.47636.61
44Krowiranda Jędrzej2168.44481.831341.713761.513761.511892.4244916133.411145.77635.58
45Stepanov Vladyslav4943.623245.6719103.1921108.6119103.191974.172883.372570.13631.95
46Wawrzyniak Mariusz3077.662862.811261.136110.241439.8810110.512100.44756.21618.87
47Łukasik Patryk2593.0917112.111105.2714145.569161.63617.65
48Śliwa Jakub5240.472375.683068.081088.881545.82057.291538.162970.533068.084056.08609.03
49Kapelski Michał4647.221350.051184.682678.63898.444647.222496.6722104.42607.32
50Cytryna Paweł2970.531684.071570.61570.623100.441048.042593.093761.51598.88
51Kołodziej Rafał374.22993.44282.972460.9119117.7374.222593.09596.56
52Teuchner Dan12751320595
53Wilas Kamila1164.081643.861862.163655.671395.931088.881473.7812100.44584.79
54Palka Barbara3957.82265.824492883.372970.532129.763467.781538.163058.514351.34572.04
55Milczarski Łukasz10175.353263.5413152.243272.482496.67560.28
56Bujalski Dawid3761.511145.772852.543467.78317531751395.93563.5537.03
57Wilas Paweł1088.881764.819116.176137.055117.47524.38
58Kiełkowski Dawid5736.052099.093272.4822104.421988.683565.59466.3
59Kawalec Ireneusz3137.311892.45117.475117.47464.64
60Wyszyński Kamil1491.7213114.712139.741100446.16
61Frankowski Dariusz3165.762057.293254.612786.452195.221439.881439.88439.08
62Florczyk Paweł7205.165231.76436.92
63Dąbrowski Damian16100.51563.5468.191145.771280.791377.16435.92
64Pyziołek Michał1048.041862.162775.791184.682581.611280.79433.07
65Czajczyński Daniel3370.0717112.14248.9431.07
66Harendarz Konrad3647.841048.041538.162547.18853.211684.071048.044056.08422.63
67Radłowski Tomasz4745.963254.611455.831447.851636.552265.81439.881974.17420.65
68Żarnotal Artur3852.272689.681636.551570.62472.831439.884844.76406.58
69Andres Dariusz2667.57468.19853.212350.912168.441341.714449.91399.94
70Matraszek Aleksandra3852.272950.691377.161862.164154.433761.515240.47398.68
71Woźniak Jacek4154.432484.754056.0823100.4423100.44396.13
72Pietrań Bartłomiej5141.472099.0920113.032496.674943.62393.88
73Palec Przemysław2960.613557.53950.683565.592363.293859.611636.55393.83
74Gorczycki Wojciech5203.199184.36387.54
75Iwaniec Marcin2765.132581.613761.512775.791538.16659.59381.8
76Tłuszcz Jacek22104.422388.069116.171570.6379.25
77Sypniewski Maksymilian2085.1611006110.241780.57375.97
78Nowicki Bartosz11167.062593.0921108.61368.76
79Lohmann Szymon1365365
80Kowalewski Konrad7179.879184.36364.23
81Filipkowska Alicja2484.75993.441088.88993.44360.51
82Lenkov Andrej7129.28110017127.87357.15
83Bartosz Daniel21108.6123100.442980.443859.61349.11
84Chlebowicz Piotr3170.75174.61345.32
85Startek Kamila3048.933451.063753.932980.4414109.67344.04
86Draus Alan4126.15993.446110.24329.84
87Zarówna Klaudyna3459.42468.19563.5950.512786.45328.06
88Łakomy Michał6033.821145.771439.883263.542030.972558.662252.92325.56
89Danielak Jarosław4154.431764.812883.372765.13756.21323.95
90Korpalski Filip3467.78950.512278.673263.542363.29323.79
91Sadowski Krzysztof853.211341.711377.161243.671570.65736.05322.4
92Burdziuk Aleksandra5934.533859.612873.09853.211341.713254.61316.77
93Dulko Paulina5636.861439.881243.672940.774042.252252.922057.29313.64
94Kostevich Aleksandr1796.3411146.473165.76308.56
95Konieczny Paweł12100.44282.973058.513565.59307.51
96Kazek Adrian18122.649184.36307
97Krzyżaniak Mikołaj2302.86302.86
97Lohmann Mateusz2302.86302.86
99Khan Yasir9138.9993.443370.07302.41
100Zarwański Piotr15139.32278.673077.66295.62
101Misiński Maciej4126.152375.68993.44295.27
102Zieliński Paweł2071.221243.671145.772375.683957.8294.14
103Lubryka Dawid16100.5118107.52282.97291.01
104Wróblewski Michał10132.1214145.56277.67
105Polakowski Jan3270.9270.9
105Michniewicz Franciszek3270.9270.9
107Waniak Igor12139.747129.28269.02
108Pilarczyk Marcin2873.093156.513272.483663.5265.58
109Moncznik Mikołaj2265.52265.52
110Borg Michał374.22374.226110.24258.68
111Wysoczański Marcin374.221184.68898.44257.34
112Słaboszewski Bartłomiej4248.9248.9
112Rybarczyk Kamil4248.9248.9
112Stolecki Filip4248.9248.9
115Wasylkowski Łukasz2980.441833.63517.973467.781048.04247.83
116Świeca Bartosz7154.572593.09247.66
117Musialik Przemysław2689.6823100.444154.43244.55
118Sołtysiak Jakub5537.73361.432656.512388.06243.7
119Lisowski Jacek2873.093957.84154.434548.53233.85
120Grochulska Sandra3844.923663.53077.664745.96232.04
121Krzyżaniak Tomasz5231.76231.76
121Stawarski Michał5231.76231.76
121Mozer Dominik5231.76231.76
124Zieliński Maciej4126.157103.99230.14
125Rudnik Sylwester16116.9620113.03229.99
126Janik Konrad1735.033156.514126.15217.7
127Majcher Jakub6217.5217.5
127Zimecki Jakub6217.5217.5
129Olkuski Sławomir2099.091048.04468.19215.33
130Szczepański Krzysztof2689.6812120.09209.77
131Braciszewicz Michał15122.122786.45208.57
132Łobos Mirosław19117.72786.45204.15
133Dyczkowski Jakub3204.1204.1
134Mróz Jacek16116.962085.16202.12
135Piotrowski Mariusz2181.839116.17198
136Wycykał Monika3950.684449.914056.085438.58195.24
137Krężel Mateusz2472.831667.62950.51190.96
138Osojca Mateusz1185185
138Gausmann Stephan1185185
140Szlensog Patryk950.51950.511377.16178.18
141Kopeć Mateusz3058.5124492363.29170.8
142Sztajnic Artur468.192547.182155.05170.42
143Juszczyk Grzegorz2645.462350.911667.62163.98
144Głowacki Marcin4252.853663.54647.22163.57
145Orawiec Hubert5835.27863.852155.05154.18
146Banasiewicz Maciej1667.621780.57148.19
147Stramski Krzysztof3077.663370.07147.73
148Przybysz Grzegorz8146.33146.33
149Michalski Łukasz3370.073370.07140.14
150Holz Maciej3137.31137.31
151Maciejewski Adam16133.41133.41
152Cienciała Bartłomiej2775.79756.21132
153Kozik Aleksander17127.87127.87
153Krzywina Karol17127.87127.87
155Tymczak Jakub3647.842678.63126.47
156Konieczny Kamil4126.15126.15
157Wymysłowski Daniel2547.181877.28124.46
158Gajewski Grzegorz12120.09120.09
159Sadurski Emil1145.771473.78119.55
160Banasiewicz Szymon2057.291862.16119.45
161Inforowicz Tomasz3859.61659.59119.2
162Czepełło Andrzej3165.764252.85118.61
163Klin Jarosław2071.221145.77117
164Wilińska Joanna2862.814252.85115.66
165Wójcik Michał21108.61108.61
166Łukaszuk Przemysław18107.52107.52
167Paluch Adrian4548.532057.29105.82
168Romanowski Paweł4449.913655.67105.58
169Mikrut Daniel11105.27105.27
169Karliński Grzegorz11105.27105.27
171Wójcik Grzegorz15104.95104.95
172Karwat Katarzyna3859.614844.76104.38
173Hryń Adam853.212350.91104.12
174Ber Artur299.5799.57
175Piotrowski Oliwier1538.161959.6697.82
176Cienciała Szymon3753.931243.6797.6
177Mierzejewski Michał2496.6796.67
178Hryń Adam Jr1243.672252.9296.59
179Zygmuntowicz Maciej4042.254351.3493.59
180Drzazga Robert3451.061341.7192.77
181Wlaźlak Bartosz5339.53352.7992.3
182Szczygieł Piotr2689.6889.68
183Orzechowski Jędrzej1088.8888.88
183Nowak Paweł1088.8888.88
185Łuczak Rafał1587.7887.78
186Grużewski Krzysztof1636.552350.9187.46
187Kozłowski Łukasz2085.1685.16
188Sowa Grzegorz Tiger1184.6884.68
188Miśta Sebastian1184.6884.68
190Gotówko Marcel1684.0784.07
191Piotrowski Jarek1341.712842.2683.97
192Żuchowska Dagmara3663.53319.282.7
193Tudaj Paulina2181.8381.83
194Sanojca Arkadiusz1280.7980.79
195Hyżyk Sławomir1780.5780.57
196Stawecki Adam2980.4480.44
197Trojanowicz Jakub1877.2877.28
198Słowiński Andrzej1833.61243.6777.27
199Skibińska Aleksandra3147.262129.7677.02
200Lohmann Marcin317575
200Zieliński Konrad317575
202Rybacki Adrian1974.1774.17
203Kułakowski Piotr1473.7873.78
204Kędra Michał2071.2271.22
204Załuski Wojciech2071.2271.22
206Domagała Maciej3370.0770.07
207Słota Monika2168.4468.44
207Olfirowicz Anna2168.4468.44
209Szczegielniak Michał468.1968.19
209Zieliński Mateusz468.1968.19
211Savytskyy Marko3467.7867.78
211Wojtunik Bartłomiej3467.7867.78
213Szpatowicz Damian1667.6267.62
213Stolarczyk Kamil1667.6267.62
215Ruksza Katarzyna2228.615537.766.31
216Maczugowski Maciej3565.5965.59
216Stucke Bartosz3565.5965.59
216Szymański Mikołaj3565.5965.59
219Fryzeł Wojciech1764.8164.81
220Kabath Michał3663.563.5
220Gawlik Kamil3663.563.5
222Homa Piotr563.563.5
222Paprotny Kamil563.563.5
224Danilecki Krystian3418.574844.7663.33
225Chojnacki Bartłomiej3361.4361.43
226Boczar Jarosław960.6160.61
227Spychała Grzegorz1959.6659.66
228Gardjas Krzysztof3859.6159.61
229Łopatka Bartłomiej3459.4259.42
230Lipiak Piotr2558.6658.66
231Gulewicz Jakub3957.857.8
232Wenecki Tomasz3557.557.5
233Kowalski Krystian756.2156.21
234Bielecka Joanna4056.0856.08
235Okos Grzegorz853.2153.21
236Iwan Rafał2252.9252.92
237Hajdukiewicz Ada4351.3451.34
238Kierzek Bernard950.5150.51
238Brzózka Paweł950.5150.51
240Struczyk Marcel4449.9149.91
241Witkowska Dominika3549.4249.42
241Harazim Piotr3549.4249.42
243Tomasik Katarzyna244949
244Terka Milena4548.5348.53
245Olejniczak Mariusz1048.0448.04
246Meisel-Budek Alicja4147.7247.72
247Paczkowski Paweł3746.3546.35
247Demczuk Damian3746.3546.35
249Fojt Patryk3844.9244.92
250Przybyło Damian4844.7644.76
250Muzyka Bartosz4844.7644.76
250Wolańczyk Jan4844.7644.76
253Rozestwiński Jacek1243.6743.67
254Wojtanowski Michał3943.5543.55
255Lewicki Robert1341.7141.71
256Kozłowski Robert4141.0141.01
257Stawecki Piotr5339.539.5
258Jankowiak Patryk1538.1638.16
259Baran Łukasz1636.5536.55
260Anioł Oliwia1735.0335.03
260Błądek Marcel1735.0335.03
260Serniak Wojciech1735.0335.03
263Gazur Grzegorz1833.633.6
263Stężowski Przemysław1833.633.6
265Pyszyński Michał6133.1433.14
266Zygmunt Artur6232.4832.48
267Janczyszyn Kewin1932.2532.25
267Zdanovich Weronika1932.2532.25
267Smoła Marcin1932.2532.25
270Bartnik Tomasz6331.8531.85
271Juszkowski Michał6431.2531.25
272Serniak Kacper2030.9730.97
273Paździor Magdalena3319.219.2
274Korta Jakub3418.5718.57
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Pozlewicz Anna2243.3913202249.913202291.642287.711712.64
2Mierzejewska Natalia3245.11320132013651250.1
3Palka Barbara10100.25135.465135.46484.13109.845155.384177.37159.577143.611200.93
4Matraszek Aleksandra4163.66789.933106.79488.313209.565197.428126.24981.93
5Filipkowska Alicja5187.613197.923197.9211851185953.45
6Zarówna Klaudyna2243.392174.946131.13243.81793.23
7Startek Kamila6165.714163.663142.253207.81679.44
8Wilas Karolina2136.452138.151613.762248.929129.73667.01
9Grochulska Sandra1365.25789.93764.647116.394221.241360.9618.35
10Malinowska Martyna3250.831365615.83
11Skibińska Aleksandra9114.136111.23980.8111105.196163.12574.48
12Markiewicz Katarzyna1275.96134.67112.421183.53406.45
13Burdziuk Aleksandra8129.48597.36985.571154.93367.34
14Burak Aleksandra1365365
15Domczak Justyna4179.716177.22356.93
16Wilińska Joanna4117.634211.57329.2
17Dulko Paulina1730.44565.26679.95570.481067.26313.39
18Burak Julia2288.43288.43
19Wycykał Monika870.958100.161567.071541.79279.97
20Witkowska Dominika1230230
21Bień Sara1072.358143.87216.21
22Ślipek Marta1546.43850.9910116.9214.33
23Zimecka Weronika4213.34213.34
24Sidor Jagoda1187.519110.61198.12
25Żuchowska Dagmara895.781096.44192.23
26Jakubiec Anna5185.41185.41
27Tudaj Paulina5152.39152.39
28Wilas Kamila7146.54146.54
29Zdanovich Weronika1638.121294.45132.57
30Meisel-Budek Alicja6111.23111.23
31Terka Milena1160.311845.42105.73
32Brudz Magda1384.5884.58
33Kaja Marcelina1475.4775.47
34Ruksza Katarzyna1271.7271.72
35Trojanowicz Aleksandra870.9570.95
36Hajdukiewicz Ada1659.2959.29
37Stępak Agnieszka1455.4555.45
38Banasiewicz Maja655.1255.12
39Kossińska Nina1752.0952.09
40Banasik Dominika1450.9550.95
41Drabowska Karolina1249.3249.32
42Słota Monika1243.6743.67
43Sadecka Hanna1939.2339.23
44Bielecka Joanna2033.4933.49
45Herod Agnieszka2128.1628.16
46Zelenevskaya Darya2223.223.2
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Niemiec Cyprian1120120
2Iwan Jakub299.5799.57
3Długoszewski Karol389.0689.06
4Majewski Tadeusz481.8381.83
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Zając Patrycja576.191185261.19
2Chwała Katarzyna389.062153.5242.57
3Walczak Wiktor481.834126.15207.99
4Łyda Kaja767.455117.47184.92
5Iwan Jakub3137.31137.31
6Zawada Ksawery1120120
7Bryzek Konrad299.5799.57
8Grzesiak Mateusz671.5171.51
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Długoszewski Karol1120120
2Majewski Tadeusz299.5799.57
3Andruszko Ewelina389.0689.06
4Uziembło Tymon481.8381.83
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Hryń Adam Jr118512301185600
2Banasiewicz Szymon2153.52190.842153.5497.85
3Długosz Mikołaj2153.55117.47270.97
4Savytskyy Marko4126.154126.15252.31
5Muzyka Bartosz1185185
6Piotrowski Oliwier3170.7170.7
7Mierczyński Damian4156.84156.84
8Banasiewicz Maja3137.31137.31
8Struczyk Marcel3137.31137.31
8Gulewicz Jakub3137.31137.31
11Domagała Mateusz4126.15126.15
12Gulewicz Jakub5117.47117.47
13Pomykała Leon6110.24110.24
13Pomykała Leon6110.24110.24
15Fronik Julian7103.99103.99
16Skuba Jan898.4498.44
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Banasiewicz Maja123012301230690
2Furtak Zuzanna2190.843170.7361.54
3Brzezicki Oktawian4156.845146.04302.88
4Mierczyński Damian2190.84190.84
4Zawada Ksawery2190.84190.84
6Wojciechowski Kosma3170.7170.7
6Urbański Antoni3170.7170.7
8Draus Ivo4156.84156.84
8Bryzek Konrad4156.84156.84
10Zabłocki Natan5146.04146.04
10Niemiec Cyprian5146.04146.04
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Niemiec Cyprian1365365
2Iwan Jakub2302.86302.86
3Zgodzinski Szymon3270.9270.9
4Wilas Wiktoria4248.9248.9
5Wojciechowski Kosma1230230
6Furtak Anna2190.84190.84
7Urbański Antoni3170.7170.7
8Draus Ivo4156.84156.84
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Hryń Adam Jr1230230
2Banasiewicz Szymon2190.84190.84
3Zawada Ksawery3170.7170.7
4Zając Patrycja4156.84156.84
5Banasiewicz Maja5146.04146.04
6Furtak Zuzanna6137.05137.05
7Łyda Kaja7129.28129.28
8Grzesiak Mateusz8122.39122.39
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Walczak Wiktor1100100
2Kozioł Piotr282.9782.97
3Długoszewski Karol374.2274.22
4Uziembło Tymon468.1968.19
5Andruszko Ewelina563.563.5
6Andruszko Jarosław659.5959.59
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Hryń Adam Jr1275275
2Banasiewicz Szymon2228.18228.18
3Piotrowski Oliwier3204.1204.1
4Banasiewicz Maja4187.53187.53
5Furtak Zuzanna5174.61174.61
6Urbański Antoni6163.87163.87
7Draus Ivo7154.57154.57
8Mierczyński Damian8146.33146.33
Miejsce Gracz1. Turniej Otwarcia Pucharu Dolnego Śląska w WSC
01-09-2023
2. Gospoda Pod Wieżą - Wałbrzych C
08-09-2023
3. Wracamy po wakacjach - RCS Lubin
16-09-2023
4. Wrzesień w WSC
22-09-2023
5. C w Głogowie
23-09-2023
6. 🎀Urodziny Jupitera
29-09-2023
7. Arena Legnica Squash Cup
07-10-2023
8. 30-tka w Głogowie - C
13-10-2023
9. 30-tka w Głogowie - B+
14-10-2023
10. Urodziny Klubu Squashstacja kat. C+
21-10-2023
11. Olini - 13 Urodziny Squash Club Wałbrzych B+
28-10-2023
12. Listopadowy B+ w Squashtacja
04-11-2023
13.🎀Hanzo Design - Urodziny, FA Strzegomska
10-11-2023
14. Walczymy o punkty - RCS Lubin
18-11-2023
15. Listopad w WSC
24-11-2023
17. Alsan Spedycja i Transport - Wałbrzych B+
16-12-2023
18. Przedświateczne B+ w WSC
22-12-2023
19.🎉Sylwester, FA Strzegomska
29-12-2023
20.👨‍👧‍👦Olini Trzech Króli kat.C, FA Jupiter
05-01-2024
21. Turniej Trzech Króli B+ w Squashstacja
06-01-2024
22. Styczniowe Combo w WSC
26-01-2024
23. Styczniowe Combo - RCS Lubin
27-01-2024
24.🏆Zakończenia Lig FA z turniejem open, FA Jupiter
09-02-2024
25. B+ w Głogowie
10-02-2024
26. Olini B+ - Wałbrzych
23-02-2024
26 i pół
01-03-2024
27.👩‍👦‍👦Powrót Pauliny + uro Mroza i Lontka, FA Strzegomska
08-03-2024
28. Arena Legnica Squash Cup
16-03-2024
29. Trzebnica Cup
23-03-2024
30. Wielkanocne B+ w WSC
29-03-2024
31. Olini B+ - Wałbrzych
05-04-2024
32. Turniej kat.C - FA Strzegomska
19-04-2024
16. B+ w Głogowie
20-04-2024
33. Finał Pucharu Dolnego Śląska w WSC
27-04-2024
Suma
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Banasiewicz Maja1365365
2Sadecka Hanna2265265
3Lisowska Magda3203.17203.17
4Furtak Anna4155.56155.56