Czwartkowa Liga Wakacyjna - Squash na Rampie  

Zgłoszenia do rozgrywek można dokonywać drogą telefoniczną pod numerem telefonu 693-102-102, za pośrednictwem Facebooka, bądź w recepcji klubu. Wpisowe wynosi 45 zł.

Regulamin

 1. Liga Wakacyjna trwa 14 kolejek (co tydzień), w każdy czwartek.
 2. Zapisu dokonać można maksymalnie do godz.16:00 w dniu odbywania się Ligi.
 3. Do klasyfikacji ogólnej liczy się 8 najlepszych kolejek rozegranych przez zawodnika.
 4. Zawodnicy grają systemem ’każdy z każdym’, ‘best of 3’, 'best of 2' sety do 11 punktów lub ‘best of 3’ set do 15 punktów. Organizator ma prawo zmiany systemu rozgrywek podczas każdej kolejki ligowej (w zależności od liczby uczestników).
 5. Zawodnicy zostaną podzieleni na grupy pod względem zaawansowania, w pierwszej kolejce będzie to ranking SSA, w kolejnych uwzględniane będą wyniki poprzednich spotkań.
 6. Gracze sędziują między sobą.
 7. Rozgrywki przewidziane są dla 2 lub więcej grup w zależności od ilości uczestników.
 8. W przypadku jednakowej liczby zwycięstw u dwóch zawodników, o kolejności końcowej decyduje wynik meczu bezpośredniego, jeżeli w setach jest 1:1, decyduje łączna suma zdobytych punktów we wszystkich meczach.
 9. W przypadku jednakowej liczby zwycięstw u trzech ( lub więcej ) zawodników, o kolejności końcowej decyduje stosunek zwycięstw pomiędzy tymi zawodnikami, wyniki meczów bezpośrednich w małej tabeli, a następnie bilans wszystkich punktów.
 10. Awans do grupy wyżej uzyskuje najlepszy zawodnik z każdej grupy, najsłabszy zawodnik z grupy ‘spada’ do niższej grupy.
 11. W przypadku tej samej liczby punktów w klasyfikacji ogólnej, brane pod uwagę są kolejno zdobyte miejsca we wszystkich kolejkach, a następnie liczba zwycięstw, bilans setów i małych punktów w pojedynkach bezpośrednich.
 12. Organizator zobowiązuje się do nagrodzenia zawodników. Trzech najlepszych zawodników otrzymuje puchary. 
 13. Za każde zajęte miejsce w poszczególnej kolejce zawodnikom przyznawane są punkty do klasyfikacji generalnej na podstawie której wyłaniani są najlepsi zawodnicy Ligi.
 14. Punktacja kolejki: 150, 140, 130, 120, 110, 100, 95, 90, 85, 80, 75, 70, 65, 60, 55 itd. (-5).

Osoba zgłaszająca się do udziału w lidze wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz ich publikację na stronach internetowych SSA (Szczeciński Squash Amatorski), w związku z prezentacją wyników rozgrywek i rankingu zawodników.

 

Strona internetowa klubu Squash na Rampie