Regulamin ligi 2018/2019 styczeń

  1. Liga squasha z 3 miesięcznych cykli gry,listopad-grudzień- styczeń.  Każdy uczestnik ligi zobowiązany  jest do rozegrania wszystkich meczy każdego miesiąca.

 

  1. Zgłoszenie do ligi squasha jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu, mecze rozegrane muszą być na kortach klubu No Limit Fitness w Chełmży

 

  1. Zgłoszenia do ligi można dokonywać pod numerem telefonu 663496243, mailem squash.chelmza@gmail.com  osobiście lub przez aplikację BO5

 

  1. Cena wynajęcia kortu na mecz lub mecze ligowe wynosi 25 PLN - za godzinę gry/ Może się umówić kilku zawodników i cena za godzinę kortu jest niezmienna.

       Przyjmujemy karty partnerskie Multisport(Benefit),. Karta Partnerska upoważnia do zniżki -12zł od ceny korty lub wielokrotność.

Za każdy rozegrany w ramach ligi trzeba uiścić zapłatę w wysokości 5PLN (2.50 od zawodnika). Płatność bezpośrednio u organizatora(cała zebrana kasa - 5PLN za mecz - przeznaczona będzie na nagrody w każdej rundzie.

Co będzie nagrodą ukkaże się do 5 dnia miesiąca trwania danej ligi.

 

  1. Przy 10 zawodnikach gramy 1 ligę. Przy większej ilości graczy organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia dwóch grup. Jeżeli lig będzie więcej to obowiązuje poniższe

      - Występ w poprzedniej kolejce ligi squasha dwa pierwsze miejsca mają zapewniony awans, dwa ostatnie miejsca spadają do niższej ligi.

      - Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania „Dzikiej karty” zawodnikowi, co daje awans do wyższej grupy.

 

     6. Każda grupa liczy 10 zawodników, organizator zastrzega sobie prawo w

      wyjątkowych, i uzasadnionych przypadkach zwiększyć liczbę graczy w danej grupie.

 

    7.    Punktacja za mecz:

    3:0 – 5 punktów

    3:1 – 4 punkty

    3:2 – 3 punkty

    2:3 – 2 punkty

    1:3 – 1 punkt

    0:3 – 0 punktów

    Za każdy nie rozegrany mecz zawodnik otrzymuje -1 punkt.

 

    8. W przypadku nierozegrania przynajmniej 50 % meczy w danym miesiącu następuje automatyczny spadek do niższej grupy i nie wliczenie punktów z danego miesiąca do klasyfikacji miesięcznej oraz końcowej.

 

    9. W przypadku remisu dwóch zawodników, w którejś z grup o miejscu decyduje bezpośredni wynik meczu z danego miesiąca.

 

   10. W przypadku gdy występuje remis 3 lub więcej osób liczona jest ilość wygranych meczy natomiast później ilość rozegranych meczy.

 

   11. W przypadku miejsc na podium, gdy w klasyfikacji końcowej nastąpi remis decyduje wynik ostatniego meczu rozegranego przez obydwu zawodników między sobą.

 

    12. Po każdym miesiącu będzie tworzony ranking na podstawie dotychczasowych wyników.

 

     13. Zawodnicy biorący udział w lidze squasha wyrażają zgodę na robienie zdjęć, oraz nagrywanie filmów z ich udziałem oraz zamieszczenie zdjęć i filmów w Internecie przez organizatora.

 

     14. Squash Club Wałbrzych nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zawodnicy biorą udział w         lidze na własną odpowiedzialność.

 

    15. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej  , na profilu na facebooku https://www.facebook.com/Liga-No-Limit-Squash-Che%C5%82m%C5%BCa-252423405442776/?modal=admin_todo_tour  oraz na stronie                  https://bo5.pl/squashchelmza/Liga+No+Limit+Squash+Che%C5%82m%C5%BCa+-Listopad,5339.html#players

 

 

    16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany tego regulaminu.