3. Aby zapisać się do rozgrywek należy zrobić to przez aplikację mobilną BO5 lub telefonicznie u organizatora (797396879)
  4. Rozgrywki rozpoczynają się od 25.05.2020
  5. Przystąpienie do Ligi jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Rozgrywek.

Terminy rozgrywek

1. Datę meczu ustalają sami zawodnicy i rozgrywają mecze na samodzielnie zarezerwowanych w tym celu kortach lub na własnych stałych rezerwacjach. Nie ma określonej odgórnie godziny rozgrywania meczów ligowych. Koszt wynajmu kortu zawodnicy rozliczają pomiędzy sobą indywidualnie.
  2. Umawianie meczy może być dokonane za pomocą systemu bo5 (wyzywanie zawodników na mecz), drogą mailową lub telefoniczną
  3. Klub nie bierze odpowiedzialności za brak rezerwacji kortu na mecze ligowe.

Rozgrywki i punktacja

1. Każdy zawodnik w danym miesiącu może rozegrać nieograniczoną liczbę meczy.
  2. Mecze odbywają się poprzez wyzwanie innych zawodników.
  3. W danym miesiącu można zagrać mecz z tym samym przeciwnikiem maksymalnie dwa razy.
  4. Mecze rozgrywane są w systemie best of 7 (zawodnicy grają między sobą 7 setów bez względu na wynik).
  5. W zamian za wygranie meczu ligowego, zwycięzca zdobywa maksymalnie 10pkt (1pkt za każdy wygrany set + 3 za wygrany mecz).
  6. Osoba przegrywająca, także zdobywa punkty, sumując liczbę wygranych setów równoważnych liczbie otrzymanych punktów (przykładowo za wynik 4:3, osoba która przegrała spotkanie otrzymuje 3 pkt).
  7. W przypadku kiedy gracze nie zdążą rozegrać wszystkich 7 setów, pozostałe sety należy dograć przy kolejnym najbliższym spotkaniu, tak aby właściwy wynik mógł zostać wprowadzony do systemu.
  8. Po rozegranym meczu, gracze sami wpisują wynik w aplikacji BO5 lub na tablecie w recepcji klubu
  9. Jeżeli zawodnik umówi mecz ligowy i nie pojawi się, jego przeciwnik wygrywa mecz walkowerem.
  10. Z każdym nowym miesiącem punkty zdobyte przez zawodników będą automatycznie przepisywane do kolejnego miesiąca.
  11. O pozycji w rankingu decyduje kolejno: liczba uzyskanych punktów (suma wygranych setów + bonusy za wygranie meczu), liczba zdobytych małych punktów, bezpośredni wynik spotkania (w przypadku takiej samej ilości dużych i małych punktów)