Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13
33"06'Daniluk Rafał3
Soszka Stefan2
30"33'Banasiak Tomasz3
Zieliński Marcin1
29"03'Popko Łukasz3
Szymczak Marcin0
28"32'Piekarski Michał1
Banasiak Tomasz3
27"45'Busłowski Leszek0
Szymczak Marcin3
26"03'Olędzki Krzysztof3
Łącki Kamil1
24"54'Piskórz Tomasz1
Daniluk Rafał3
21"07'Zieliński Marcin3
Kukiełka Łukasz0
20"27'Szymczak Marcin3
Soszka Stefan0
20"06'Popko Łukasz3
Daniluk Rafał0
10"38'Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
10"07'Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
9"17'Popko Kinga1
Zdrodowska Małgorzata2
8"03'Duda Magdalena0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
7"56'Królewska Elżbieta2
Zdrodowska Małgorzata0
7"52'Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Królewska Elżbieta0
7"09'Duda Magdalena0
Królewska Elżbieta2
6"15'Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Zdrodowska Małgorzata0
'Duda Magdalena0
Popko Kinga2
'Duda Magdalena0
Zdrodowska Małgorzata2
14"48'Kobus Piotr1
Żak Julia2
12"02'Makarski Igor1
Kobus Piotr2
10"13'Żak Julia0
Popko Hanna2
9"24'Makarski Igor0
Żak Julia2
8"43'Kobus Piotr0
Popko Hanna2
8"12'Makarski Igor0
Popko Hanna2
18"17'Rafał Kułakowski1
Rynkowska Magdalena3
16"38'Rafał Kułakowski1
Janiuk Karol3
14"39'Dawid Krutul1
Rafał Kułakowski3
14"14'Janiuk Karol0
Rynkowska Magdalena2
8"39'Dawid Krutul0
Janiuk Karol2
8"25'Dawid Krutul0
Rynkowska Magdalena2
9"25'Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra0
8"57'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
7"08'Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
'Okruszko Maksymilian0
Kragiel Cyprian Błażej2
'Okruszko Maksymilian0
Popko Aleksandra2
'Jackowski Franciszek2
Okruszko Maksymilian0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13
Daniluk Rafał94"08'
Szymczak Marcin78"28'
Soszka Stefan63"12'
Zieliński Marcin63"01'
Olędzki Krzysztof58"39'
Piekarski Michał57"15'
Łącki Kamil57"01'
Banasiak Tomasz55"05'
Popko Łukasz54"35'
Danilczuk Paweł50"38'
Nideraus-Martyniak Katarzyna31"12'
Królewska Elżbieta30"37'
Popko Kinga25"48'
Zdrodowska Małgorzata20"54'
Duda Magdalena15"01'
Żak Julia32"39'
Kobus Piotr32"16'
Makarski Igor27"29'
Popko Hanna25"32'
Rafał Kułakowski45"15'
Rynkowska Magdalena38"47'
Janiuk Karol36"46'
Dawid Krutul29"00'
Popko Aleksandra17"34'
Kragiel Cyprian Błażej15"30'
Jackowski Franciszek15"30'

Czas setów: 14 godz. 18 min 26 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

638 min 31 s

11"37'
3 set
Busłowski Leszek0
Szymczak Marcin3
11"08'
1 set
Popko Łukasz3
Szymczak Marcin0
10"00'
3 set
Zieliński Marcin3
Kukiełka Łukasz0
9"31'
2 set
Piekarski Michał0
Danilczuk Paweł2
9"22'
3 set
Piskórz Tomasz1
Daniluk Rafał3
9"14'
5 set
Włodarczyk Szymon2
Soszka Stefan3
8"57'
2 set
Purta Dariusz2
Popko Kinga0
8"35'
2 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał0
8"25'
1 set
Piekarski Michał0
Danilczuk Paweł2
8"22'
3 set
Olędzki Krzysztof3
Łącki Kamil1

61 min 46 s

5"20'
1 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
5"16'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
4"28'
2 set
Popko Kinga1
Zdrodowska Małgorzata2
4"12'
1 set
Duda Magdalena0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
4"09'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Popko Kinga0
4"09'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Królewska Elżbieta0
3"55'
1 set
Królewska Elżbieta2
Zdrodowska Małgorzata0
3"48'
2 set
Duda Magdalena0
Królewska Elżbieta2
3"44'
2 set
Duda Magdalena0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
3"31'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Zdrodowska Małgorzata0

58 min 58 s

5"58'
1 set
Żak Julia0
Popko Hanna2
5"22'
2 set
Kobus Piotr1
Żak Julia2
4"50'
1 set
Makarski Igor0
Żak Julia2
4"47'
3 set
Kobus Piotr1
Żak Julia2
4"20'
2 set
Makarski Igor0
Żak Julia2
4"17'
2 set
Makarski Igor0
Popko Hanna2
4"11'
2 set
Kobus Piotr0
Popko Hanna2
3"59'
3 set
Makarski Igor1
Kobus Piotr2
3"49'
1 set
Kobus Piotr0
Popko Hanna2
3"41'
1 set
Kobus Piotr1
Żak Julia2

74 min 54 s

8"09'
1 set
Janiuk Karol0
Rynkowska Magdalena2
6"07'
1 set
Rafał Kułakowski1
Rynkowska Magdalena3
5"48'
1 set
Dawid Krutul0
Rynkowska Magdalena2
5"35'
2 set
Janiuk Karol0
Rynkowska Magdalena2
5"34'
3 set
Rafał Kułakowski1
Janiuk Karol3
5"26'
2 set
Rafał Kułakowski1
Rynkowska Magdalena3
5"10'
3 set
Rafał Kułakowski1
Rynkowska Magdalena3
5"03'
1 set
Rafał Kułakowski1
Janiuk Karol3
4"59'
1 set
Dawid Krutul1
Rafał Kułakowski3
4"36'
2 set
Rafał Kułakowski1
Janiuk Karol3

24 min 17 s

4"51'
2 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra0
4"37'
2 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
4"10'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
3"56'
1 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra0
3"48'
1 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
2"55'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0

Małych punktów: 3996

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

2862

Daniluk Rafał176
Popko Łukasz153
Busłowski Leszek146
Soszka Stefan141
Włodarczyk Szymon140
Michalczuk Paweł132
Banasiak Tomasz131
Zieliński Marcin129
Gawryluk Olaf128
Piskórz Tomasz126

353

Nideraus-Martyniak Katarzyna88
Królewska Elżbieta76
Zdrodowska Małgorzata72
Popko Kinga66
Duda Magdalena51

266

Kobus Piotr73
Żak Julia72
Popko Hanna67
Makarski Igor54

307

Rafał Kułakowski99
Rynkowska Magdalena85
Janiuk Karol75
Dawid Krutul48

208

Jackowski Franciszek66
Popko Aleksandra62
Kragiel Cyprian Błażej46
Okruszko Maksymilian34

Wszystkich rozegranych setów: 234

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

165

21

15

21

12


Wszystkich rozegranych meczów: 87

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

59

10

6

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU15JUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13
0.36'
3 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward0
0.73'
1 set
Daniluk Rafał3
Brzóska Tomasz0
0.73'
1 set
Włodarczyk Szymon3
Sosnowski Kamil0
4.92'
1 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał0
12.91'
3 set
Sosnowski Kamil3
Purta Dariusz0
14.09'
2 set
Zdrodowska Małgorzata0
Piskórz Tomasz3
14.45'
1 set
Danilczuk Paweł2
Królewska Elżbieta0
15.18'
3 set
Zdrodowska Małgorzata1
Brzóska Tomasz2
15.18'
1 set
Łukaszewicz Adam0
Michalczuk Paweł3
16.18'
2 set
Piskórz Tomasz2
Ołtarzewski Jakub0
14.82'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Zdrodowska Małgorzata0
16.91'
3 set
Popko Kinga1
Zdrodowska Małgorzata2
17.36'
2 set
Królewska Elżbieta2
Zdrodowska Małgorzata0
17.91'
1 set
Duda Magdalena0
Królewska Elżbieta2
18.91'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Królewska Elżbieta0
19.00'
2 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
19.18'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
Zdrodowska Małgorzata0
20.36'
2 set
Duda Magdalena0
Nideraus-Martyniak Katarzyna2
20.73'
2 set
Duda Magdalena0
Królewska Elżbieta2
21.36'
1 set
Królewska Elżbieta2
Zdrodowska Małgorzata0
15.45'
2 set
Makarski Igor1
Kobus Piotr2
18.42'
1 set
Kobus Piotr1
Żak Julia2
19.27'
1 set
Makarski Igor0
Popko Hanna2
19.73'
1 set
Makarski Igor1
Kobus Piotr2
20.09'
2 set
Żak Julia0
Popko Hanna2
20.82'
1 set
Kobus Piotr0
Popko Hanna2
21.73'
3 set
Makarski Igor1
Kobus Piotr2
22.82'
2 set
Kobus Piotr0
Popko Hanna2
23.36'
2 set
Makarski Igor0
Popko Hanna2
23.64'
2 set
Makarski Igor0
Żak Julia2
0.36'
4 set
Rafał Kułakowski1
Rynkowska Magdalena3
0.36'
4 set
Dawid Krutul1
Rafał Kułakowski3
0.45'
4 set
Rafał Kułakowski1
Janiuk Karol3
12.73'
2 set
Dawid Krutul0
Rynkowska Magdalena2
19.91'
1 set
Dawid Krutul0
Janiuk Karol2
21.36'
2 set
Dawid Krutul1
Rafał Kułakowski3
21.45'
2 set
Dawid Krutul0
Janiuk Karol2
22.91'
3 set
Dawid Krutul1
Rafał Kułakowski3
24.92'
1 set
Dawid Krutul1
Rafał Kułakowski3
25.09'
2 set
Rafał Kułakowski1
Janiuk Karol3
15.91'
2 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
20.73'
1 set
Jackowski Franciszek2
Kragiel Cyprian Błażej0
21.45'
1 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra0
22.73'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
25.18'
2 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
26.45'
2 set
Jackowski Franciszek2
Popko Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 3 (0.1%)

Stroke 1
33.3%
Let 2
66.7%
Nolet 0
0%

OPEN
1 3.1%
0-1-0
Danilczuk Paweł2
Królewska Elżbieta0
1 5%
1-0-0
Włodarczyk Szymon2
Soszka Stefan3
1 3.2%
0-1-0
Sosnowski Kamil0
Gawryluk Olaf2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0