Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
54"13'Przybysz Grzegorz2
Khan Kaleemullah3
44"20'Peukert Tomasz1
Maciejewski Adam3
39"06'Szkuta Łukasz2
Fulneczek Adrian3
38"34'Kawalec Ireneusz2
Siemaszko Michał3
34"46'Przybysz Grzegorz2
Grabowski Marcin3
32"18'Wąsowski Paweł1
Podgórski Bartłomiej3
31"44'Szymczak Michał1
Grabowski Marcin3
28"22'Nabzdyk Tomasz2
Grabowski Marcin3
26"41'Janiszewski Paweł1
Wąsowski Paweł3
26"23'Wójcik Marcin2
Janiszewski Paweł3
44"52'Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
35"37'Wasilewska Kinga2
Stasik-Makowska Ewelina3
30"26'Owcarz Katarzyna1
Zawartka Anna3
25"59'Świtoń Aleksandra1
Wasilewska Kinga3
25"48'Rohunová Denisa3
Kornowska Małgorzata0
21"26'Kornowska Małgorzata3
Sielska Paulina0
20"29'Zarówna Klaudyna3
Rohunová Denisa0
20"27'Rohunová Denisa3
Zawartka Anna0
17"54'Owcarz Katarzyna0
Zarówna Klaudyna3
16"24'Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Przybysz Grzegorz132"30'
Grabowski Marcin118"52'
Khan Kaleemullah117"07'
Maciejewski Adam103"25'
Kawalec Ireneusz100"58'
Podgórski Bartłomiej100"09'
Fulneczek Adrian91"46'
Bąkowski Rafał90"59'
Kozłowski Łukasz86"07'
Siemaszko Michał85"19'
Owcarz Katarzyna91"33'
Rohunová Denisa69"59'
Wasilewska Kinga68"27'
Sielska Paulina64"49'
Zawartka Anna55"43'
Kornowska Małgorzata48"49'
Stasik-Makowska Ewelina47"20'
Zarówna Klaudyna41"52'
Sawicka Agnieszka25"11'
Tomaszewska Sylwia24"08'

Czas setów: 26 godz. 49 min 43 s

OPENDAMSKA

1330 min 45 s

14"19'
3 set
Przybysz Grzegorz2
Khan Kaleemullah3
13"00'
5 set
Przybysz Grzegorz2
Khan Kaleemullah3
12"42'
2 set
Peukert Tomasz1
Maciejewski Adam3
12"38'
5 set
Przybysz Grzegorz2
Grabowski Marcin3
11"23'
2 set
Fulneczek Adrian2
Kozłowski Łukasz0
10"46'
2 set
Wąsowski Paweł1
Fulneczek Adrian2
10"12'
1 set
Bąkowski Rafał2
Zierkiewicz Piotr1
10"10'
4 set
Peukert Tomasz1
Maciejewski Adam3
8"57'
2 set
Maciejewski Adam1
Podgórski Bartłomiej2
8"45'
3 set
Wąsowski Paweł1
Podgórski Bartłomiej3

278 min 58 s

11"32'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
8"51'
2 set
Rohunová Denisa3
Kornowska Małgorzata0
8"39'
1 set
Świtoń Aleksandra1
Wasilewska Kinga3
8"08'
4 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2
8"00'
1 set
Rohunová Denisa3
Kornowska Małgorzata0
7"37'
1 set
Kornowska Małgorzata3
Sielska Paulina0
7"27'
5 set
Wasilewska Kinga2
Stasik-Makowska Ewelina3
7"22'
2 set
Owcarz Katarzyna1
Zawartka Anna3
7"08'
4 set
Owcarz Katarzyna1
Zawartka Anna3
6"58'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2

Małych punktów: 5341

OPENDAMSKA

4453

Grabowski Marcin183
Przybysz Grzegorz176
Kawalec Ireneusz174
Khan Kaleemullah173
Wojnarski Marek165
Janiszewski Paweł165
Podgórski Bartłomiej164
Kamińska Magda161
Szkuta Łukasz160
Szymczak Michał148

888

Owcarz Katarzyna132
Rohunová Denisa117
Wasilewska Kinga116
Zarówna Klaudyna99
Zawartka Anna89
Sielska Paulina80
Kornowska Małgorzata77
Stasik-Makowska Ewelina71
Tomaszewska Sylwia44
Sawicka Agnieszka38

Wszystkich rozegranych setów: 307

OPENDAMSKA

255

52


Wszystkich rozegranych meczów: 104

OPENDAMSKA

88

16


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Janiszewski Paweł2
Zierkiewicz Piotr1
0.73'
3 set
Janiszewski Paweł2
Zierkiewicz Piotr1
0.91'
1 set
Fulneczek Adrian2
Kozłowski Łukasz0
0.92'
1 set
Janiszewski Paweł2
Zierkiewicz Piotr1
12.55'
1 set
Chlebowicz Piotr2
Szczepka Marcin0
13.00'
1 set
Bernat Bartłomiej2
Wójcik Marcin1
15.00'
2 set
Szczepka Marcin0
Płaczek Maciej3
15.36'
1 set
Bernat Bartłomiej2
Firfas Rafał0
15.36'
2 set
Adamczyk Zbigniew2
Zierkiewicz Piotr0
15.45'
1 set
Mikrut Daniel1
Bąkowski Rafał3
13.36'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Zarówna Klaudyna3
17.91'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Rohunová Denisa3
18.09'
2 set
Świtoń Aleksandra1
Wasilewska Kinga3
18.82'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Sawicka Agnieszka0
19.09'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia2
19.73'
2 set
Owcarz Katarzyna0
Zarówna Klaudyna3
19.82'
1 set
Wasilewska Kinga0
Zawartka Anna3
20.45'
3 set
Wasilewska Kinga2
Stasik-Makowska Ewelina3
20.64'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Zarówna Klaudyna3
21.18'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Rohunová Denisa3

Decyzji sędziowskich: 16 (0.3%)

Stroke 2
12.5%
Let 14
87.5%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 7.5%
0-4-0
Kozłowski Łukasz0
Nabzdyk Tomasz3
2 2.7%
0-2-0
Podgórski Bartłomiej1
Khan Kaleemullah3
2 2.7%
0-2-0
Peukert Tomasz1
Maciejewski Adam3
1 2%
0-1-0
Maciejewski Adam0
Przybysz Grzegorz3
1 1.9%
1-0-0
Rabcewicz Tomasz2
Bąkowski Rafał1
1 2.3%
0-1-0
Szczepka Marcin0
Płaczek Maciej3
1 1.9%
1-0-0
Kozłowski Łukasz1
Siemaszko Michał2
1 1.7%
0-1-0
Witkowski Rafał1
Bronikowski Krzysztof2
3 3.4%
0-3-0
Owcarz Katarzyna3
Sielska Paulina2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0