Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
55"31'Khan Kaleemullah2
Kurek Michał3
41"32'Hibner Jacek3
Gajewski Grzegorz2
30"47'Hibner Jacek2
Gajl Jan1
30"16'Bąkowski Rafał2
Suwalski Hubert1
29"19'Rohun Patrick2
Ciszewski Marcin0
28"33'Krzyżaniak Tomasz1
Rohun Patrick2
26"50'Kaźmierczak Kacper2
Wojciechowski Krzysztof1
25"25'Hibner Jacek2
Daniluk Rafał1
25"07'Gajos Jakub2
Dałek Marcin1
25"06'Szymczak Marcin1
Daniluk Rafał2
25"44'Nowak Joanna2
Obukowicz Monika1
17"45'Trendak Olga2
Czerwińska Iwona0
13"35'Owczarek Małgorzata0
Obukowicz Monika2
12"57'Trendak Olga0
Nowak Joanna2
12"57'Trendak Olga2
Owczarek Małgorzata0
11"32'Trendak Olga0
Obukowicz Monika2
11"30'Nowak Joanna0
Owczarek Małgorzata2
9"49'Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
9"43'Czerwińska Iwona0
Nowak Joanna2
9"18'Czerwińska Iwona0
Obukowicz Monika2
'Kolenda Łukasz2
Hibner Hanna0
'Hibner Michał2
Hibner Hanna0
'Przybyłek Jakub3
Kalejaiye Timothy0
'Kolenda Łukasz3
Wojcieszek Wojciech0
'Kalejaiye Timothy1
Wojcieszek Wojciech3
'Jesionowski Kajetan1
Hibner Michał2
'Przybyłek Jakub1
Kolenda Łukasz3
'Ossendowski Bartosz0
Hibner Hanna2
'Jesionowski Kajetan0
Kalejaiye Timothy2
'Hibner Michał0
Wojcieszek Wojciech2
'Jesionowski Kajetan3
Gozdur MaxW
'Ossendowski Jakub1
Hibner Hanna3
'Ossendowski Jakub0
Gozdur Max0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Hibner Jacek111"21'
Khan Kaleemullah106"16'
Kurek Michał105"05'
Szymczak Marcin104"14'
Gajewski Grzegorz97"34'
Rohun Patrick85"58'
Rohun Peter80"59'
Dałek Marcin79"11'
Winiarski Tomasz75"52'
Królewski Edward73"42'
Nowak Joanna51"40'
Obukowicz Monika51"25'
Trendak Olga43"23'
Owczarek Małgorzata40"07'
Czerwińska Iwona37"07'

Czas setów: 23 godz. 22 min 47 s

OPENDAMSKA

1290 min 56 s

23"45'
1 set
Rohun Patrick2
Ciszewski Marcin0
12"26'
5 set
Khan Kaleemullah2
Kurek Michał3
11"54'
1 set
Rohun Peter2
Janiszewski Michał0
11"17'
3 set
Hibner Jacek2
Gajl Jan1
11"07'
3 set
Krzyżaniak Tomasz1
Rohun Patrick2
11"04'
3 set
Bąkowski Rafał2
Suwalski Hubert1
11"04'
1 set
Szymczak Marcin2
Rohun Peter0
11"00'
1 set
Winiarski Tomasz2
Dałek Marcin0
10"56'
1 set
Gajewski Grzegorz2
Krzyżaniak Tomasz0
10"23'
2 set
Florczyk Paweł0
Khan Kaleemullah2

111 min 51 s

13"02'
3 set
Nowak Joanna2
Obukowicz Monika1
7"08'
2 set
Trendak Olga2
Czerwińska Iwona0
6"21'
1 set
Trendak Olga2
Czerwińska Iwona0
6"03'
2 set
Owczarek Małgorzata0
Obukowicz Monika2
5"57'
1 set
Owczarek Małgorzata0
Obukowicz Monika2
5"54'
2 set
Nowak Joanna2
Obukowicz Monika1
5"46'
1 set
Trendak Olga0
Nowak Joanna2
5"24'
2 set
Trendak Olga2
Owczarek Małgorzata0
5"20'
1 set
Trendak Olga2
Owczarek Małgorzata0
5"09'
1 set
Czerwińska Iwona0
Obukowicz Monika2

Małych punktów: 5209

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

4172

Szymczak Marcin165
Kurek Michał164
Hibner Jacek152
Khan Kaleemullah149
Rohun Peter140
Gajewski Grzegorz137
Gajl Jan131
Winiarski Tomasz125
Gajos Jakub125
Daniluk Rafał121

389

Obukowicz Monika103
Nowak Joanna97
Owczarek Małgorzata75
Trendak Olga64
Czerwińska Iwona50

526

Kolenda Łukasz97
Przybyłek Jakub86
Wojcieszek Wojciech80
Kalejaiye Timothy74
Hibner Michał64
Jesionowski Kajetan50
Hibner Hanna40
Ossendowski Bartosz35

122

Hibner Hanna40
Jesionowski Kajetan35
Ossendowski Jakub32
Gozdur Max15

Wszystkich rozegranych setów: 295

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

236

21

31

7


Wszystkich rozegranych meczów: 123

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

99

10

12

2


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.64'
1 set
Kubíček Aleš0
Suwalski Hubert2
0.73'
2 set
Kubíček Aleš0
Suwalski Hubert2
1.09'
1 set
Gwóźdź Marcin2
Sopiński Michał0
1.09'
2 set
Gwóźdź Marcin2
Sopiński Michał0
1.18'
1 set
Sopiński Michał1
Witkowski Rafał2
9.64'
1 set
Wojtunik Bartłomiej2
Mościcki Artur0
10.45'
1 set
Krzyżaniak Tomasz2
Mościcki Artur0
10.47'
1 set
Winiarski Tomasz2
Wojtunik Bartłomiej0
11.71'
1 set
Winiarski Tomasz2
Wojtunik Bartłomiej0
13.09'
2 set
Szota Michał0
Małgorzaciak Paweł2
15.09'
2 set
Czerwińska Iwona0
Obukowicz Monika2
18.00'
1 set
Czerwińska Iwona0
Nowak Joanna2
19.64'
1 set
Trendak Olga0
Obukowicz Monika2
21.09'
1 set
Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
21.18'
2 set
Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
23.27'
1 set
Nowak Joanna2
Obukowicz Monika1
25.45'
2 set
Czerwińska Iwona0
Nowak Joanna2
25.45'
2 set
Nowak Joanna0
Owczarek Małgorzata2
25.64'
2 set
Trendak Olga0
Obukowicz Monika2
27.09'
1 set
Nowak Joanna0
Owczarek Małgorzata2

Decyzji sędziowskich: 44 (1%)

Stroke 17
38.6%
Let 25
56.8%
Nolet 2
4.5%

OPENDAMSKA
8 14.8%
2-5-1
Hibner Jacek0
Khan Kaleemullah3
6 14.3%
3-2-1
Gajewski Grzegorz2
Krzyżaniak Tomasz0
5 11.9%
0-5-0
Winiarski Tomasz2
Dałek Marcin0
4 10.3%
4-0-0
Wojciechowski Krzysztof2
Paszkowski Jan0
3 8.3%
2-1-0
Khan Kaleemullah2
Winiarski Tomasz0
3 8.3%
1-2-0
Florczyk Piotr0
Krzyżaniak Tomasz2
3 6.4%
2-1-0
Kaźmierczak Kacper2
Miśkiewicz Paweł1
2 5.3%
1-1-0
Witkowski Rafał2
Paszkowski Jan0
2 4.9%
0-2-0
Nowak Mariusz0
Sycz Paweł2
2 5.3%
0-2-0
Miśkiewicz Paweł2
Sycz Paweł0
1 2.3%
1-0-0
Trendak Olga2
Czerwińska Iwona0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0