Najdłuższy mecz

OU 11OU 13OU 15OU 17G 11G 13
27"03'Michalski Mikołaj1
Campbell Bruno3
17"31'Stawarski Michał3
Campbell Bruno0
17"00'Kazanowski Nikodem3
Stawarski Michał0
16"36'Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno0
15"55'Krysiak Karol3
Stawarski Michał0
14"31'Kazanowski Nikodem0
Krysiak Karol3
10"42'Krysiak Karol3
Campbell Bruno0
9"47'Michalski Mikołaj0
Stawarski Michał3
6"54'Michalski Mikołaj0
Kazanowski Nikodem3
6"40'Michalski Mikołaj0
Krysiak Karol3
32"29'Sieradzan Wojciech3
Kazanowski Nikodem2
30"02'Sieradzan Wojciech3
Filipiak Filip2
28"51'Hernas Nataniel3
Fordoński Aleksander1
28"06'Krysiak Karol1
Binasik Antoni3
23"53'Kozik Aleksander1
Wiechecki Mikołaj3
23"49'Hernas Nataniel3
Krysiak Leon1
22"05'Binasik Antoni1
Breczko Bartłomiej3
22"00'Sienkiewicz Michał1
Kuc Krzysztof3
21"24'Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
21"08'Krysiak Leon3
Krysiak Karol1
40"34'Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub2
35"44'Pol Kamil3
Dyczkowski Jakub2
34"36'Janasiewicz Robert3
Krysiak Leon2
29"44'Dyczkowski Jakub3
Pol Jakub1
23"08'Felbór Tytus3
Lipski Kajetan0
21"40'Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
20"46'Janasiewicz Robert0
Felbór Tytus3
20"01'Janasiewicz Robert3
Pol Kamil1
19"21'Pol Jakub3
Dakowska Martyna0
18"00'Felbór Tytus0
Pytlowany Jakub3
45"48'Fordoński Jakub2
Hrycaj Marcin3
19"44'Wróblewski Jakub3
Ostrowski Jakub0
19"42'Wróblewski Jakub0
Giemza Mikołaj3
18"10'Sienkiewicz Piotr3
Dyczkowski Jakub0
17"59'Dyczkowski Jakub0
Wróblewski Jakub3
17"48'Ostrowski Jakub0
Fordoński Jakub3
16"03'Fordoński Jakub3
Sienkiewicz Piotr0
15"41'Sienkiewicz Piotr0
Giemza Mikołaj3
15"30'Hrycaj Marcin0
Giemza Mikołaj3
'Hrycaj Marcin3
Calderon-Sudziński NicolasW
17"44'Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
14"18'Dykcik Nell0
Góra Zuzanna3
13"21'Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
12"07'Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
12"03'Zimecka Weronika3
Dykcik Nell0
12"02'Dykcik Nell0
Ziąbska Melania3
11"56'Tomczyk Aleksandra3
Dykcik Nell0
11"25'Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
10"37'Tomczyk Aleksandra3
Góra Zuzanna0
9"25'Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
32"45'Tomczyk Aleksandra2
Góra Jagoda3
31"09'Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
29"21'Grzechowiak Natasza2
Gałwa Aleksandra3
27"48'Gałwa Aleksandra3
Breczko Joanna2
26"58'Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
19"40'Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3
19"39'Grzechowiak Natasza0
Tomczyk Aleksandra3
17"24'Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
15"46'Grzechowiak Natasza0
Breczko Joanna3
14"44'Breczko Joanna0
Góra Jagoda3

Najdłużej na korcie

OU 11OU 13OU 15OU 17G 11G 13
Campbell Bruno55"39'
Stawarski Michał49"01'
Kazanowski Nikodem45"54'
Michalski Mikołaj40"49'
Krysiak Karol36"45'
Sieradzan Wojciech69"41'
Kazanowski Nikodem59"03'
Krysiak Leon58"55'
Krysiak Karol56"42'
Kozik Aleksander56"40'
Hernas Nataniel53"22'
Wiechecki Mikołaj50"28'
Fordoński Aleksander49"53'
Kuc Krzysztof48"05'
Binasik Antoni46"17'
Dyczkowski Jakub94"30'
Janasiewicz Robert72"13'
Pol Kamil70"59'
Krysiak Leon67"49'
Felbór Tytus63"59'
Pol Jakub60"40'
Dobrzyński Wojciech55"37'
Sikorski Marcin54"35'
Lipski Kajetan46"01'
Pytlowany Jakub41"50'
Fordoński Jakub68"14'
Hrycaj Marcin51"18'
Wróblewski Jakub47"34'
Sienkiewicz Piotr41"59'
Giemza Mikołaj41"50'
Ostrowski Jakub31"03'
Dyczkowski Jakub29"58'
Tomczyk Aleksandra40"45'
Zimecka Weronika39"40'
Dykcik Nell37"59'
Góra Zuzanna37"39'
Ziąbska Melania37"37'
Gałwa Aleksandra93"44'
Tomczyk Aleksandra89"39'
Góra Jagoda88"21'
Grzechowiak Natasza87"43'
Breczko Joanna68"16'
Wilk Joanna50"35'

Czas setów: 22 godz. 33 min 23 s

OU 11OU 13OU 15OU 17G 11G 13

114 min 4 s

6"05'
1 set
Stawarski Michał3
Campbell Bruno0
6"02'
3 set
Michalski Mikołaj1
Campbell Bruno3
5"42'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno0
5"41'
3 set
Krysiak Karol3
Stawarski Michał0
5"34'
3 set
Kazanowski Nikodem3
Stawarski Michał0
5"14'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Campbell Bruno0
5"11'
3 set
Stawarski Michał3
Campbell Bruno0
4"50'
2 set
Michalski Mikołaj1
Campbell Bruno3
4"50'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Stawarski Michał0
4"47'
4 set
Michalski Mikołaj1
Campbell Bruno3

361 min 20 s

8"30'
1 set
Sieradzan Wojciech3
Kazanowski Nikodem2
7"11'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Winter Alex0
7"02'
1 set
Hernas Nataniel3
Fordoński Aleksander1
6"49'
4 set
Hernas Nataniel3
Fordoński Aleksander1
6"29'
5 set
Sieradzan Wojciech3
Kazanowski Nikodem2
6"28'
2 set
Sieradzan Wojciech3
Kazanowski Nikodem2
6"21'
1 set
Krysiak Karol1
Binasik Antoni3
6"14'
3 set
Hernas Nataniel3
Fordoński Aleksander1
6"10'
5 set
Sieradzan Wojciech3
Filipiak Filip2
6"02'
2 set
Kozik Aleksander1
Wiechecki Mikołaj3

386 min 2 s

10"30'
4 set
Dyczkowski Jakub3
Pol Jakub1
8"48'
4 set
Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub2
8"21'
2 set
Felbór Tytus3
Lipski Kajetan0
7"55'
1 set
Pol Kamil3
Dyczkowski Jakub2
7"39'
1 set
Pytlowany Jakub3
Sikorski Marcin0
7"04'
1 set
Janasiewicz Robert0
Felbór Tytus3
6"48'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Pol Jakub1
6"25'
5 set
Pol Kamil3
Dyczkowski Jakub2
6"25'
3 set
Dobrzyński Wojciech3
Dyczkowski Jakub2
6"17'
3 set
Janasiewicz Robert3
Krysiak Leon2

155 min 58 s

11"35'
1 set
Fordoński Jakub2
Hrycaj Marcin3
8"10'
5 set
Fordoński Jakub2
Hrycaj Marcin3
7"17'
2 set
Fordoński Jakub2
Hrycaj Marcin3
6"54'
2 set
Wróblewski Jakub3
Ostrowski Jakub0
6"34'
2 set
Wróblewski Jakub0
Giemza Mikołaj3
6"26'
3 set
Fordoński Jakub2
Hrycaj Marcin3
6"17'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Wróblewski Jakub3
6"11'
3 set
Sienkiewicz Piotr3
Dyczkowski Jakub0
5"47'
4 set
Fordoński Jakub2
Hrycaj Marcin3
5"43'
3 set
Wróblewski Jakub0
Giemza Mikołaj3

96 min 50 s

5"12'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
5"12'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
4"20'
3 set
Dykcik Nell0
Góra Zuzanna3
4"15'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Zimecka Weronika0
4"01'
1 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
3"52'
1 set
Dykcik Nell0
Góra Zuzanna3
3"48'
1 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
3"47'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Dykcik Nell0
3"38'
3 set
Góra Zuzanna0
Ziąbska Melania3
3"25'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0

239 min 9 s

9"09'
1 set
Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
7"17'
4 set
Tomczyk Aleksandra2
Góra Jagoda3
6"47'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
6"41'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
6"28'
5 set
Gałwa Aleksandra3
Breczko Joanna2
6"24'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
6"00'
2 set
Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
5"58'
5 set
Tomczyk Aleksandra2
Góra Jagoda3
5"57'
4 set
Grzechowiak Natasza1
Góra Jagoda3
5"52'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Góra Jagoda3

Małych punktów: 5158

OU 11OU 13OU 15OU 17G 11G 13

491

Krysiak Karol133
Kazanowski Nikodem126
Stawarski Michał105
Campbell Bruno81
Michalski Mikołaj46

1405

Krysiak Leon139
Krysiak Karol124
Kozik Aleksander123
Wiechecki Mikołaj116
Sienkiewicz Michał112
Hernas Nataniel109
Binasik Antoni108
Sieradzan Wojciech105
Fordoński Aleksander102
Kuc Krzysztof92

1429

Dyczkowski Jakub144
Janasiewicz Robert134
Krysiak Leon130
Pol Kamil130
Sikorski Marcin123
Felbór Tytus121
Dobrzyński Wojciech121
Pol Jakub110
Pytlowany Jakub101
Moncznik Mikołaj80

489

Fordoński Jakub109
Giemza Mikołaj99
Wróblewski Jakub88
Hrycaj Marcin64
Sienkiewicz Piotr63
Ostrowski Jakub41
Dyczkowski Jakub25

439

Tomczyk Aleksandra134
Zimecka Weronika126
Ziąbska Melania86
Góra Zuzanna60
Dykcik Nell33

905

Góra Jagoda192
Tomczyk Aleksandra184
Gałwa Aleksandra182
Grzechowiak Natasza149
Breczko Joanna148
Wilk Joanna50

Wszystkich rozegranych setów: 313

OU 11OU 13OU 15OU 17G 11G 13

31

87

83

29

30

53


Wszystkich rozegranych meczów: 94

OU 11OU 13OU 15OU 17G 11G 13

10

25

25

9

10

15


Szybkość zdobycia punktów

OU 11OU 13OU 15OU 17G 11G 13
10.73'
3 set
Michalski Mikołaj0
Krysiak Karol3
11.00'
3 set
Michalski Mikołaj0
Kazanowski Nikodem3
11.45'
2 set
Michalski Mikołaj0
Kazanowski Nikodem3
11.64'
1 set
Michalski Mikołaj0
Krysiak Karol3
12.18'
1 set
Krysiak Karol3
Campbell Bruno0
12.27'
2 set
Michalski Mikołaj0
Krysiak Karol3
12.73'
3 set
Krysiak Karol3
Campbell Bruno0
13.45'
1 set
Michalski Mikołaj0
Kazanowski Nikodem3
13.55'
2 set
Michalski Mikołaj0
Stawarski Michał3
13.73'
2 set
Krysiak Karol3
Campbell Bruno0
11.64'
3 set
Sieradzan Wojciech0
Sienkiewicz Michał3
12.55'
1 set
Sienkiewicz Michał3
Breczko Bartłomiej0
12.64'
1 set
Sieradzan Wojciech0
Binasik Antoni3
13.09'
1 set
Krysiak Karol3
Winter Alex0
13.18'
3 set
Krysiak Karol3
Winter Alex0
13.27'
1 set
Breczko Bartłomiej0
Hernas Nataniel3
13.55'
2 set
Sieradzan Wojciech0
Sienkiewicz Michał3
14.55'
3 set
Kuc Krzysztof3
Kazanowski Nikodem0
14.73'
3 set
Breczko Bartłomiej0
Wiechecki Mikołaj3
15.55'
1 set
Breczko Bartłomiej0
Wiechecki Mikołaj3
12.09'
2 set
Słowik Maciej0
Dobrzyński Wojciech3
12.55'
3 set
Słowik Maciej0
Dobrzyński Wojciech3
13.00'
1 set
Słowik Maciej0
Dobrzyński Wojciech3
13.18'
1 set
Dobrzyński Wojciech0
Pytlowany Jakub3
13.55'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Sikorski Marcin3
14.27'
3 set
Moncznik Mikołaj3
Pol Jakub0
14.73'
2 set
Dobrzyński Wojciech0
Pytlowany Jakub3
14.82'
3 set
Dobrzyński Wojciech0
Pytlowany Jakub3
15.64'
2 set
Pol Jakub3
Słowik Maciej0
16.09'
1 set
Pol Jakub3
Słowik Maciej0
19.45'
1 set
Hrycaj Marcin0
Giemza Mikołaj3
19.45'
3 set
Hrycaj Marcin0
Giemza Mikołaj3
19.73'
1 set
Fordoński Jakub3
Sienkiewicz Piotr0
20.27'
2 set
Sienkiewicz Piotr0
Giemza Mikołaj3
20.27'
1 set
Wróblewski Jakub3
Ostrowski Jakub0
21.36'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Wróblewski Jakub3
22.64'
1 set
Sienkiewicz Piotr3
Dyczkowski Jakub0
24.00'
3 set
Ostrowski Jakub0
Fordoński Jakub3
24.27'
3 set
Sienkiewicz Piotr0
Giemza Mikołaj3
24.45'
1 set
Wróblewski Jakub0
Giemza Mikołaj3
11.09'
1 set
Zimecka Weronika3
Dykcik Nell0
12.36'
3 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
12.64'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Zuzanna0
12.73'
2 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
13.27'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Ziąbska Melania0
13.45'
3 set
Dykcik Nell0
Ziąbska Melania3
13.91'
2 set
Zimecka Weronika3
Góra Zuzanna0
14.09'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Góra Zuzanna0
14.55'
3 set
Zimecka Weronika3
Ziąbska Melania0
14.64'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Dykcik Nell0
11.00'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
12.18'
1 set
Wilk Joanna0
Góra Jagoda3
12.82'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
13.64'
2 set
Wilk Joanna0
Góra Jagoda3
14.45'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
15.18'
3 set
Wilk Joanna0
Góra Jagoda3
15.45'
1 set
Wilk Joanna0
Breczko Joanna3
16.55'
4 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
16.73'
3 set
Wilk Joanna0
Breczko Joanna3
17.27'
3 set
Grzechowiak Natasza3
Wilk Joanna0

Decyzji sędziowskich: 398 (7,2%)

Stroke 3
0,8%
Let 392
98,5%
Nolet 3
0,8%

OU 11OU 13OU 15OU 17G 13
1 2,7%
0-1-0
Krysiak Karol3
Campbell Bruno0
385 80,9%
0-385-0
Sieradzan Wojciech3
Kazanowski Nikodem2
3 3,8%
1-2-0
Dyczkowski Jakub3
Pol Jakub1
1 1,1%
0-0-1
Pol Kamil3
Dyczkowski Jakub2
2 4%
0-1-1
Sienkiewicz Piotr3
Dyczkowski Jakub0
2 3,8%
2-0-0
Grzechowiak Natasza0
Breczko Joanna3
2 2,1%
0-2-0
Gałwa Aleksandra3
Breczko Joanna2
1 1,9%
0-0-1
Breczko Joanna0
Góra Jagoda3
1 2,2%
0-1-0
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0