Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
47"18'Janikowski Jakub2
Dudek Kamil1
34"30'Janik Adrian3
Góra Przemysław1
30"55'Janikowski Jakub1
Kordzikowski Mateusz2
28"00'Kordzikowski Mateusz1
Góra Przemysław3
26"51'Kordzikowski Mateusz1
Brzozowski Tomasz3
23"15'Dudek Kamil1
Zawartka Anna2
22"32'Janikowski Jakub1
Świeca Bartosz2
21"27'Janikowski Jakub2
Jędrasik Mariusz1
19"43'Zawartka Anna1
Świeca Bartosz2
19"29'Dudek Kamil1
Kopeć Michał2
'Marcyniuk Beata0
Łuczko Katarzyna0
'Widerska Barbara0
Marcyniuk Beata0
'Widerska Barbara0
Łuczko Katarzyna0
'Sobolewska Katarzyna0
Marcyniuk Beata0
'Sobolewska Katarzyna0
Łuczko Katarzyna0
'Sobolewska Katarzyna0
Widerska Barbara0

Najdłużej na korcie

OPEN
Janikowski Jakub114"54'
Dudek Kamil86"34'
Kordzikowski Mateusz77"59'
Zawartka Anna74"43'
Góra Przemysław72"58'
Świeca Bartosz70"53'
Jaskólski Krzysztof67"32'
Jędrasik Mariusz65"42'
Janik Adrian64"19'
Kopeć Michał62"42'

Czas setów: 12 godz 22 min 28 s

OPEN

742 min 28 s

15"35'
2 set
Janikowski Jakub2
Dudek Kamil1
15"18'
3 set
Janikowski Jakub2
Dudek Kamil1
10"30'
2 set
Janikowski Jakub1
Kordzikowski Mateusz2
9"38'
1 set
Janikowski Jakub2
Dudek Kamil1
9"21'
1 set
Dudek Kamil1
Zawartka Anna2
8"41'
3 set
Janikowski Jakub1
Świeca Bartosz2
8"39'
2 set
Jędrasik Mariusz0
Brzozowski Tomasz2
8"29'
3 set
Janikowski Jakub1
Kordzikowski Mateusz2
8"24'
1 set
Widerska Barbara0
Jaskólski Krzysztof2
8"00'
1 set
Gorczycki Wojciech1
Jaskólski Krzysztof2

Małych punktów: 2626

OPEN

2626

Janikowski Jakub148
Zawartka Anna127
Świeca Bartosz122
Kordzikowski Mateusz121
Góra Przemysław121
Jaskólski Krzysztof118
Brzozowski Tomasz118
Kopeć Michał118
Widerski Marcin116
Dudek Kamil113

Wszystkich rozegranych setów: 144

OPEN

144


Wszystkich rozegranych meczów: 66

OPENDAMSKA

60

6


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
12.91'
1 set
Zawartka Anna2
Widera Rafał0
15.00'
1 set
Widerska Barbara0
Brzozowski Tomasz2
16.00'
2 set
Kopeć Michał2
Aleksandrowicz Tomasz0
16.55'
2 set
Widerski Marcin1
Raczkowski Denis2
16.55'
1 set
Kopeć Michał2
Aleksandrowicz Tomasz0
17.55'
2 set
Dudek Kamil2
Rakoszek Jacek0
17.73'
1 set
Widerski Marcin1
Raczkowski Denis2
17.82'
2 set
Lisowicz Mariusz2
Raczkowski Denis0
18.27'
2 set
Kopeć Michał2
Widerska Barbara1
18.36'
1 set
Rakoszek Jacek0
Kordzikowski Mateusz2

Decyzji sędziowskich: 11 (0.4%)

Stroke 3
27.3%
Let 8
72.7%
Nolet 0
0%

OPEN
5 11.6%
3-2-0
Kopeć Michał0
Lisowicz Mariusz2
1 3.6%
0-1-0
Kopeć Michał2
Aleksandrowicz Tomasz0
1 2.8%
0-1-0
Widera Rafał2
Sobolewska Katarzyna0
1 2.6%
0-1-0
Wydmański Tomasz2
Widerski Marcin0
1 1.8%
0-1-0
Lisowicz Mariusz2
Zawartka Anna1
1 2.2%
0-1-0
Jędrasik Mariusz2
Kopeć Michał0
1 1.8%
0-1-0
Dudek Kamil1
Zawartka Anna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0