Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
28"55'Olkuski Sławomir1
Bernat Bartłomiej2
25"36'Clegg Jamie2
Teleńczuk Tomasz1
24"40'Tycholiz Michał0
Olkuski Sławomir2
22"09'Olkuski Sławomir1
Clegg Jamie2
20"09'Botor Paweł2
Siciński Michał1
18"33'Krysiak Przemysław0
Olkuski Sławomir2
18"10'Janik Konrad2
Staroń Zbigniew1
17"58'Regulski Michał2
Jamrozy Tomasz1
17"48'Krysiak Przemysław1
Howorko Bartosz2
17"30'Kotowski Paweł0
Jagodziński Marek2
19"31'Małecka Aleksandra1
Zielińska Magdalena2
17"44'Zielińska Magdalena1
Zaręba Anita2
14"44'Małecka Aleksandra0
Wilanowska Barbara2
13"11'Lichterowicz Anna0
Szal Małgorzata2
13"00'Zaręba Anita2
Wilanowska Barbara0
10"08'Węgrzyńska Nina2
Kochmańska Karolina0
9"46'Lichterowicz Anna2
Węgrzyńska Nina0
9"01'Małecka Aleksandra2
Węgrzyńska Nina0
8"36'Zielińska Magdalena2
Brzozowska Ewa0
7"43'Lichterowicz Anna2
Brzozowska Ewa0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Olkuski Sławomir91"09'
Clegg Jamie69"41'
Janik Konrad67"49'
Teleńczuk Tomasz60"18'
Krysiak Przemysław59"26'
Tycholiz Michał59"12'
Jamrozy Tomasz58"20'
Siciński Michał52"40'
Kotowski Paweł50"40'
Regulski Michał50"29'
Małecka Aleksandra41"24'
Zielińska Magdalena39"43'
Wilanowska Barbara36"46'
Lichterowicz Anna34"38'
Węgrzyńska Nina28"28'
Zaręba Anita25"19'
Szal Małgorzata17"21'
Brzozowska Ewa16"02'
Kochmańska Karolina15"27'
Olszanowska Aleksandra7"40'

Czas setów: 13 godz. 42 min 32 s

OPENDAMSKI

687 min 26 s

12"46'
1 set
Siciński Michał0
Wąsowski Paweł2
12"33'
1 set
Tycholiz Michał0
Olkuski Sławomir2
11"58'
1 set
Kotowski Paweł0
Jagodziński Marek2
10"22'
1 set
Clegg Jamie2
Teleńczuk Tomasz1
9"38'
2 set
Tycholiz Michał0
Olkuski Sławomir2
9"10'
2 set
Regulski Michał2
Jamrozy Tomasz1
8"49'
1 set
Małecka Aleksandra0
Howorko Bartosz2
8"30'
2 set
Olkuski Sławomir1
Bernat Bartłomiej2
8"13'
1 set
Olkuski Sławomir1
Clegg Jamie2
8"05'
2 set
Krysiak Przemysław0
Olkuski Sławomir2

135 min 6 s

10"45'
1 set
Małecka Aleksandra1
Zielińska Magdalena2
10"18'
1 set
Małecka Aleksandra0
Wilanowska Barbara2
9"20'
1 set
Lichterowicz Anna0
Szal Małgorzata2
9"18'
1 set
Zaręba Anita2
Wilanowska Barbara0
6"55'
1 set
Węgrzyńska Nina2
Kochmańska Karolina0
6"34'
1 set
Lichterowicz Anna2
Węgrzyńska Nina0
5"32'
1 set
Zielińska Magdalena2
Brzozowska Ewa0
4"51'
1 set
Lichterowicz Anna2
Brzozowska Ewa0
4"39'
1 set
Małecka Aleksandra2
Węgrzyńska Nina0
4"28'
3 set
Małecka Aleksandra1
Zielińska Magdalena2

Małych punktów: 3698

OPENDAMSKI

3004

Krysiak Przemysław126
Clegg Jamie121
Jamrozy Tomasz121
Olkuski Sławomir120
Janik Konrad119
Teleńczuk Tomasz117
Małecka Aleksandra117
Howorko Bartosz116
Botor Paweł113
Wąsowski Paweł110

694

Zielińska Magdalena102
Zaręba Anita100
Małecka Aleksandra85
Szal Małgorzata80
Lichterowicz Anna79
Wilanowska Barbara78
Węgrzyńska Nina51
Puetz Justyna32
Olszanowska Aleksandra28
Kochmańska Karolina25

Wszystkich rozegranych setów: 227

OPENDAMSKI

181

46


Wszystkich rozegranych meczów: 102

OPENDAMSKI

80

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
9.82'
1 set
Kułaga Karol0
Botor Paweł2
10.45'
2 set
Teleńczuk Tomasz2
Kułaga Karol0
12.18'
1 set
Teleńczuk Tomasz2
Kułaga Karol0
12.73'
2 set
Kozłowski Roman0
Gref Radosław2
12.91'
1 set
Jagodziński Marek0
Przybysz Grzegorz2
13.73'
2 set
Kotowski Paweł0
Wilas Dawid2
13.91'
2 set
Węgrzyńska Nina1
Otulski Mariusz2
13.91'
2 set
Kozłowski Roman0
Teleńczuk Tomasz2
14.09'
2 set
Małecka Aleksandra2
Otulski Mariusz1
14.27'
2 set
Wilas Dawid2
Otulski Mariusz0
11.91'
1 set
Szal Małgorzata2
Olszanowska Aleksandra0
12.64'
1 set
Wilanowska Barbara2
Olszanowska Aleksandra0
13.09'
2 set
Wilanowska Barbara2
Olszanowska Aleksandra0
13.09'
2 set
Kochmańska Karolina0
Wilanowska Barbara2
13.64'
2 set
Lichterowicz Anna2
Puetz Justyna0
14.82'
1 set
Lichterowicz Anna2
Puetz Justyna0
14.91'
2 set
Lichterowicz Anna2
Brzozowska Ewa0
15.73'
2 set
Lichterowicz Anna0
Szal Małgorzata2
15.91'
2 set
Zielińska Magdalena2
Brzozowska Ewa0
16.09'
2 set
Szal Małgorzata2
Olszanowska Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 8 (0,3%)

Stroke 5
62,5%
Let 3
37,5%
Nolet 0
0%

OPEN
2 3,5%
2-0-0
Wilas Dawid2
Clegg Jamie1
2 5,4%
0-2-0
Zaręba Anita0
Wąsowski Paweł2
2 7,7%
1-1-0
Jagodziński Marek0
Przybysz Grzegorz2
1 2,2%
1-0-0
Olkuski Sławomir1
Clegg Jamie2
1 2,7%
1-0-0
Hyżyk Sławomir2
Wilas Dawid0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0