Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU11 - FinałyOU15OU15 - Finały
45"06'Wilas Dawid2
Podgórski Bartłomiej3
33"45'Czajczyński Daniel1
Przybysz Grzegorz3
26"49'Kozłowski Łukasz3
Młyński Oskar1
24"29'Płaczek Maciej2
Pierzgalski Marcin1
23"55'Chlebowicz Piotr3
Żak Marcin0
23"54'Kostevich Aleksandr3
Mróz Jacek0
23"24'Wójcik Marcin2
Żak Marcin3
23"01'Draus Alan1
Wilas Dawid3
22"30'Szkuta Łukasz3
Gotówko Damian0
22"19'Zalewski Jakub0
Wilas Dawid3
24"54'Bryś Ewelina1
Maskiewicz Małgorzata2
22"56'Sielska Paulina1
Owcarz Katarzyna3
18"03'Bryś Ewelina1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
17"38'Rohleder Katarzyna2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka1
11"38'Maskiewicz Małgorzata0
Sielska Paulina2
10"33'Sielska Paulina2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
10"21'Maskiewicz Małgorzata2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
10"13'Rohleder Katarzyna0
Sielska Paulina2
10"07'Bryś Ewelina0
Sielska Paulina2
9"06'Rohleder Katarzyna0
Owcarz Katarzyna2
27"28'Graboń Lena0
Opalski Grzegorz2
25"16'Opalski Grzegorz0
Poniatowski Mateusz2
12"47'Mierzejewska Natalia1
Nogawka Maciej2
12"34'Mierzejewska Natalia1
Niedbalski Nikodem2
11"02'Olearnik Jan0
Graboń Lena2
10"25'Niedbalski Nikodem0
Nogawka Maciej2
8"15'Graboń Lena0
Poniatowski Mateusz2
6"10'Malon Jakub0
Nogawka Maciej2
6"00'Mierzejewska Natalia2
Malon Jakub0
5"25'Olearnik Jan0
Opalski Grzegorz2
7"47'Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
6"51'Mierzejewska Natalia2
Graboń Lena0
6"16'Niedbalski Nikodem2
Opalski Grzegorz0
6"12'Malon Jakub2
Olearnik Jan0
11"12'Lewkowicz Igor1
Filipkowska Alicja2
10"25'Bilewicz Michał2
Lewkowicz Igor0
10"17'Mulawa Jan0
Czajkowski Aleksy2
9"56'Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał2
9"46'Korczyński Tomasz2
Mulawa Jan0
9"46'Czajkowski Aleksy0
Durkalec Michał2
9"38'Jankowski Maksymilian2
Filipkowska Alicja0
9"16'Woziwodzki Jakub2
Lewkowicz Igor0
9"13'Korczyński Tomasz0
Durkalec Michał2
8"18'Korczyński Tomasz0
Czajkowski Aleksy2
20"12'Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3
16"12'Czajkowski Aleksy1
Bilewicz Michał2
8"22'Korczyński Tomasz2
Lewkowicz Igor0
8"04'Mulawa Jan0
Jankowski Maksymilian2
'Witasik FilipW
Filipkowska Alicja2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU11 - FinałyOU15OU15 - Finały
Kozłowski Łukasz84"03'
Wilas Dawid82"43'
Zalewski Jakub73"04'
Płaczek Maciej71"21'
Żak Marcin70"29'
Czajczyński Daniel70"12'
Szkuta Łukasz69"00'
Chlebowicz Piotr66"21'
Draus Alan65"44'
Kostevich Aleksandr60"26'
Bryś Ewelina57"56'
Sielska Paulina54"14'
Maskiewicz Małgorzata53"40'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka52"29'
Owcarz Katarzyna46"22'
Rohleder Katarzyna45"17'
Opalski Grzegorz57"29'
Graboń Lena46"00'
Poniatowski Mateusz36"39'
Mierzejewska Natalia29"16'
Nogawka Maciej28"09'
Niedbalski Nikodem26"53'
Olearnik Jan19"50'
Malon Jakub17"04'
Poniatowski Mateusz7"40'
Nogawka Maciej7"40'
Graboń Lena6"43'
Mierzejewska Natalia6"43'
Opalski Grzegorz6"11'
Niedbalski Nikodem6"11'
Malon Jakub6"07'
Olearnik Jan6"07'
Lewkowicz Igor35"08'
Filipkowska Alicja31"53'
Bilewicz Michał31"45'
Jankowski Maksymilian30"28'
Woziwodzki Jakub24"18'
Czajkowski Aleksy23"51'
Mulawa Jan23"34'
Korczyński Tomasz23"30'
Durkalec Michał20"27'
Woziwodzki Jakub16"00'
Durkalec Michał16"00'
Czajkowski Aleksy14"20'
Bilewicz Michał14"20'
Lewkowicz Igor7"34'
Korczyński Tomasz7"34'
Mulawa Jan6"24'
Jankowski Maksymilian6"24'

Czas setów: 20 godz. 19 min 26 s

OPENDAMSKAOU11OU11 - FinałyOU15OU15 - Finały

740 min 21 s

11"22'
5 set
Wilas Dawid2
Podgórski Bartłomiej3
11"00'
2 set
Kostevich Aleksandr3
Mróz Jacek0
9"49'
4 set
Czajczyński Daniel1
Przybysz Grzegorz3
9"44'
2 set
Kozłowski Łukasz2
Woziwodzki Jakub0
8"48'
2 set
Wasilewski Jan0
Żak Marcin2
8"37'
2 set
Zalewski Jakub2
Chlebowicz Piotr0
8"37'
2 set
Kozłowski Łukasz0
Draus Alan2
8"31'
1 set
Kozłowski Łukasz0
Draus Alan2
8"09'
4 set
Wilas Dawid2
Podgórski Bartłomiej3
7"56'
2 set
Płaczek Maciej2
Pierzgalski Marcin1

154 min 59 s

8"07'
2 set
Bryś Ewelina1
Maskiewicz Małgorzata2
8"04'
1 set
Bryś Ewelina1
Maskiewicz Małgorzata2
5"27'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Sielska Paulina2
5"24'
1 set
Sielska Paulina1
Owcarz Katarzyna3
5"22'
2 set
Bryś Ewelina1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
5"16'
2 set
Rohleder Katarzyna2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka1
5"02'
1 set
Bryś Ewelina1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
4"58'
1 set
Sielska Paulina2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
4"57'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Sielska Paulina2
4"45'
1 set
Rohleder Katarzyna0
Sielska Paulina2

130 min 40 s

27"20'
1 set
Graboń Lena0
Opalski Grzegorz2
21"26'
1 set
Opalski Grzegorz0
Poniatowski Mateusz2
7"07'
2 set
Niedbalski Nikodem0
Nogawka Maciej2
6"43'
2 set
Olearnik Jan0
Graboń Lena2
4"48'
2 set
Mierzejewska Natalia1
Niedbalski Nikodem2
4"26'
1 set
Mierzejewska Natalia1
Nogawka Maciej2
4"14'
1 set
Olearnik Jan0
Graboń Lena2
4"02'
2 set
Graboń Lena0
Poniatowski Mateusz2
3"48'
2 set
Mierzejewska Natalia1
Nogawka Maciej2
3"40'
2 set
Opalski Grzegorz0
Poniatowski Mateusz2

26 min 41 s

4"05'
1 set
Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
3"35'
2 set
Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
3"34'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Graboń Lena0
3"31'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Opalski Grzegorz0
3"19'
1 set
Malon Jakub2
Olearnik Jan0
3"09'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Graboń Lena0
2"48'
2 set
Malon Jakub2
Olearnik Jan0
2"40'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Opalski Grzegorz0

122 min 27 s

7"32'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Lewkowicz Igor0
7"15'
2 set
Jankowski Maksymilian2
Filipkowska Alicja0
6"13'
1 set
Korczyński Tomasz2
Mulawa Jan0
5"30'
2 set
Bilewicz Michał2
Lewkowicz Igor0
5"28'
1 set
Mulawa Jan0
Czajkowski Aleksy2
5"27'
1 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał2
4"56'
2 set
Czajkowski Aleksy0
Durkalec Michał2
4"18'
2 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał2
4"04'
1 set
Lewkowicz Igor1
Filipkowska Alicja2
3"56'
2 set
Jankowski Maksymilian0
Lewkowicz Igor2

44 min 18 s

5"52'
1 set
Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3
5"51'
3 set
Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3
5"05'
1 set
Czajkowski Aleksy1
Bilewicz Michał2
4"50'
3 set
Czajkowski Aleksy1
Bilewicz Michał2
4"25'
2 set
Czajkowski Aleksy1
Bilewicz Michał2
4"17'
2 set
Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3
4"15'
1 set
Korczyński Tomasz2
Lewkowicz Igor0
3"25'
1 set
Mulawa Jan0
Jankowski Maksymilian2
3"19'
2 set
Korczyński Tomasz2
Lewkowicz Igor0
2"59'
2 set
Mulawa Jan0
Jankowski Maksymilian2

Małych punktów: 4505

OPENDAMSKAOU11OU11 - FinałyOU15OU15 - Finały

2658

Kostevich Aleksandr158
Przybysz Grzegorz148
Czajczyński Daniel147
Wilas Dawid134
Szkuta Łukasz132
Podgórski Bartłomiej130
Draus Alan128
Kozłowski Łukasz128
Zalewski Jakub128
Żak Marcin119

619

Owcarz Katarzyna130
Sielska Paulina114
Rohleder Katarzyna101
Czarzasta-Gotówko Agnieszka99
Maskiewicz Małgorzata92
Bryś Ewelina83

436

Nogawka Maciej75
Mierzejewska Natalia73
Niedbalski Nikodem70
Poniatowski Mateusz66
Opalski Grzegorz55
Graboń Lena49
Malon Jakub27
Olearnik Jan21

133

Nogawka Maciej23
Niedbalski Nikodem22
Mierzejewska Natalia22
Malon Jakub22
Poniatowski Mateusz17
Olearnik Jan11
Opalski Grzegorz9
Graboń Lena7

484

Woziwodzki Jakub88
Bilewicz Michał70
Durkalec Michał66
Filipkowska Alicja56
Lewkowicz Igor50
Czajkowski Aleksy49
Jankowski Maksymilian49
Korczyński Tomasz40
Mulawa Jan16

175

Woziwodzki Jakub33
Bilewicz Michał32
Czajkowski Aleksy30
Korczyński Tomasz22
Jankowski Maksymilian22
Durkalec Michał16
Lewkowicz Igor10
Mulawa Jan10

Wszystkich rozegranych setów: 264

OPENDAMSKAOU11OU11 - FinałyOU15OU15 - Finały

152

35

26

8

33

10


Wszystkich rozegranych meczów: 105

OPENDAMSKAOU11OU11 - FinałyOU15OU15 - Finały

54

15

12

4

16

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU11 - FinałyOU15OU15 - Finały
0.45'
1 set
Szkuta Łukasz2
Chlebowicz Piotr0
0.45'
3 set
Wójcik Marcin2
Żak Marcin3
0.91'
1 set
Czajczyński Daniel2
Zalewski Jakub0
1.36'
1 set
Kozłowski Łukasz2
Gotówko Damian1
2.91'
1 set
Wójcik Marcin2
Żak Marcin3
5.27'
1 set
Podgórski Bartłomiej1
Przybysz Grzegorz3
11.09'
2 set
Czajkowski Mariusz0
Czajczyński Daniel3
11.36'
1 set
Czajkowski Mariusz0
Czajczyński Daniel3
12.36'
2 set
Iwaniec Marcin0
Młyński Oskar2
13.18'
2 set
Popiołek Piotr0
Bernat Bartłomiej2
16.45'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Owcarz Katarzyna2
16.73'
1 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Owcarz Katarzyna2
16.73'
1 set
Rohleder Katarzyna2
Bryś Ewelina0
17.73'
2 set
Rohleder Katarzyna2
Maskiewicz Małgorzata0
17.91'
1 set
Bryś Ewelina0
Owcarz Katarzyna2
18.45'
2 set
Rohleder Katarzyna0
Owcarz Katarzyna2
20.18'
2 set
Sielska Paulina2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
20.27'
4 set
Sielska Paulina1
Owcarz Katarzyna3
20.55'
2 set
Bryś Ewelina0
Owcarz Katarzyna2
21.18'
2 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Owcarz Katarzyna2
0.64'
2 set
Graboń Lena0
Opalski Grzegorz2
7.45'
1 set
Olearnik Jan0
Poniatowski Mateusz2
11.18'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Malon Jakub0
11.55'
1 set
Olearnik Jan0
Opalski Grzegorz2
14.00'
2 set
Malon Jakub0
Nogawka Maciej2
14.09'
2 set
Olearnik Jan0
Poniatowski Mateusz2
15.00'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Malon Jakub0
15.36'
2 set
Olearnik Jan0
Opalski Grzegorz2
16.27'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Malon Jakub0
17.27'
1 set
Niedbalski Nikodem0
Nogawka Maciej2
14.55'
1 set
Niedbalski Nikodem2
Opalski Grzegorz0
15.27'
2 set
Malon Jakub2
Olearnik Jan0
17.18'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Graboń Lena0
18.09'
1 set
Malon Jakub2
Olearnik Jan0
19.18'
2 set
Niedbalski Nikodem2
Opalski Grzegorz0
19.45'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Graboń Lena0
19.55'
2 set
Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
20.42'
1 set
Nogawka Maciej2
Poniatowski Mateusz0
8.36'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Lewkowicz Igor0
11.18'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Filipkowska Alicja0
11.91'
1 set
Jankowski Maksymilian2
Filipkowska Alicja0
11.91'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Jankowski Maksymilian0
12.09'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Jankowski Maksymilian0
14.00'
2 set
Mulawa Jan0
Durkalec Michał2
14.73'
1 set
Mulawa Jan0
Durkalec Michał2
15.36'
1 set
Woziwodzki Jakub2
Bilewicz Michał0
15.45'
2 set
Woziwodzki Jakub2
Filipkowska Alicja0
16.09'
1 set
Jankowski Maksymilian0
Lewkowicz Igor2
16.27'
2 set
Mulawa Jan0
Jankowski Maksymilian2
18.09'
2 set
Korczyński Tomasz2
Lewkowicz Igor0
18.64'
1 set
Mulawa Jan0
Jankowski Maksymilian2
23.18'
1 set
Korczyński Tomasz2
Lewkowicz Igor0
23.36'
2 set
Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3
24.09'
2 set
Czajkowski Aleksy1
Bilewicz Michał2
25.42'
1 set
Czajkowski Aleksy1
Bilewicz Michał2
26.36'
3 set
Czajkowski Aleksy1
Bilewicz Michał2
31.91'
3 set
Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3
32.00'
1 set
Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3

Decyzji sędziowskich: 19 (0.4%)

Stroke 6
31.6%
Let 13
68.4%
Nolet 0
0%

OPENOU15 - Finały
5 9.4%
0-5-0
Kozłowski Łukasz0
Czajczyński Daniel3
4 10.5%
4-0-0
Zalewski Jakub2
Chlebowicz Piotr0
2 3.4%
0-2-0
Szkuta Łukasz3
Gotówko Damian0
2 3%
1-1-0
Kostevich Aleksandr3
Mróz Jacek0
1 1.6%
0-1-0
Szkuta Łukasz0
Kostevich Aleksandr3
1 1.3%
0-1-0
Podgórski Bartłomiej1
Przybysz Grzegorz3
1 2.3%
1-0-0
Chlebowicz Piotr3
Antonik Adam0
1 2.3%
0-1-0
Wasilewski Jan0
Żak Marcin2
1 1.7%
0-1-0
Młyński Oskar2
Bernat Bartłomiej1
1 2%
0-1-0
Durkalec Michał0
Woziwodzki Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0