Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13
48"15'Królewska Elżbieta1
Łukaszewicz Adam3
38"17'Popko Łukasz3
Daniluk Rafał2
37"32'Michalczuk Paweł3
Królewski Edward1
36"28'Michalczuk Paweł3
Popko Łukasz2
35"34'Busłowski Leszek2
Popko Łukasz3
35"04'Bycul Michał2
Sawicka Anna3
32"48'Busłowski Leszek3
Janowicz Marek1
32"34'Gawryluk Olaf2
Królewski Edward3
31"29'Soszka Stefan1
Michalczuk Paweł3
30"45'Piekarski Michał2
Czaban Igor3
14"43'Sawicka Anna1
Popko Aleksandra2
13"39'Kozak Agata1
Królewska Elżbieta2
13"28'Sawicka Anna1
Popko Kinga2
11"50'Królewska Elżbieta2
Popko Aleksandra0
10"12'Sawicka Anna0
Królewska Elżbieta2
8"56'Kozak Agata2
Popko Aleksandra0
8"31'Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
8"01'Sawicka Anna0
Kozak Agata2
7"52'Kozak Agata2
Popko Kinga0
7"26'Popko Aleksandra0
Popko Kinga2
21"12'Krutul Dawid1
Kaca Bartosz2
19"15'Krutul Dawid1
Janiuk Karol2
18"23'Jatel Filip1
Płoński Artur2
17"05'Janiuk Karol1
Puczko Patryk2
15"51'Krutul Dawid2
Popko Aleksandra1
14"03'Ołtarzewski Jan1
Kaca Bartosz2
10"47'Puczko Patryk2
Rynkowska Magdalena0
10"32'Łukasz Lul0
Krutul Dawid2
10"26'Ołtarzewski Jan0
Rynkowska Magdalena2
10"08'Kaca Bartosz0
Puczko Patryk2
30"47'Okruszko Maksymilian0
Kragiel Cyprian Błażej2
12"13'Antychowicz Michał0
Kragiel Cyprian Błażej2
10"10'Antychowicz Michał0
Puczko Wiktoria2
9"55'Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
8"39'Puczko Wiktoria2
Okruszko Maksymilian0
6"18'Antychowicz Michał2
Okruszko Maksymilian0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13
Łukaszewicz Adam106"24'
Michalczuk Paweł103"08'
Czaban Igor102"47'
Suchowierski Tomasz91"01'
Popko Łukasz90"54'
Soszka Stefan87"59'
Królewska Elżbieta82"51'
Piekarski Michał82"23'
Daniluk Rafał82"14'
Purzewski Mateusz82"01'
Sawicka Anna39"48'
Królewska Elżbieta39"44'
Popko Aleksandra36"51'
Popko Kinga33"16'
Kozak Agata33"11'
Krutul Dawid61"24'
Kaca Bartosz42"29'
Janiuk Karol41"28'
Ołtarzewski Jan40"56'
Puczko Patryk40"53'
Płoński Artur35"00'
Kułakowski Rafał34"52'
Jatel Filip33"56'
Popko Aleksandra33"16'
Rynkowska Magdalena28"38'
Kragiel Cyprian Błażej52"17'
Okruszko Maksymilian45"21'
Antychowicz Michał28"21'
Puczko Wiktoria28"03'

Czas setów: 20 godz. 20 min 47 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

830 min 15 s

27"21'
1 set
Królewska Elżbieta1
Łukaszewicz Adam3
11"57'
3 set
Michalczuk Paweł3
Królewski Edward1
11"27'
2 set
Czaban Igor0
Soszka Stefan3
10"55'
5 set
Michalczuk Paweł3
Popko Łukasz2
9"29'
2 set
Purta Dariusz0
Zdanowicz Adam2
9"12'
1 set
Janowicz Marek0
Daniluk Rafał3
9"02'
5 set
Popko Łukasz3
Daniluk Rafał2
9"02'
2 set
Czaban Igor3
Purta Maciej0
8"51'
1 set
Bycul Michał2
Sawicka Anna3
8"50'
1 set
Piekarski Michał0
Gawryluk Olaf3

91 min 25 s

5"28'
1 set
Królewska Elżbieta2
Popko Aleksandra0
5"12'
2 set
Kozak Agata1
Królewska Elżbieta2
5"07'
1 set
Sawicka Anna0
Królewska Elżbieta2
4"39'
2 set
Sawicka Anna1
Popko Aleksandra2
4"39'
3 set
Sawicka Anna1
Popko Aleksandra2
4"28'
1 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0
4"23'
2 set
Sawicka Anna1
Popko Kinga2
4"13'
2 set
Sawicka Anna0
Królewska Elżbieta2
4"07'
2 set
Królewska Elżbieta2
Popko Aleksandra0
4"00'
2 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga0

222 min 6 s

8"11'
1 set
Krutul Dawid1
Kaca Bartosz2
7"09'
1 set
Jatel Filip1
Płoński Artur2
6"58'
2 set
Krutul Dawid1
Janiuk Karol2
6"02'
1 set
Popko Aleksandra2
Kułakowski Rafał0
6"00'
3 set
Jatel Filip1
Płoński Artur2
5"58'
1 set
Janiuk Karol1
Puczko Patryk2
5"54'
3 set
Krutul Dawid1
Kaca Bartosz2
5"44'
1 set
Krutul Dawid2
Popko Aleksandra1
5"38'
2 set
Krutul Dawid1
Kaca Bartosz2
5"35'
1 set
Krutul Dawid1
Janiuk Karol2

77 min 1 s

26"49'
1 set
Okruszko Maksymilian0
Kragiel Cyprian Błażej2
7"18'
1 set
Antychowicz Michał0
Kragiel Cyprian Błażej2
5"59'
1 set
Antychowicz Michał0
Puczko Wiktoria2
5"51'
1 set
Puczko Wiktoria2
Okruszko Maksymilian0
5"34'
1 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"46'
2 set
Antychowicz Michał0
Kragiel Cyprian Błażej2
4"08'
2 set
Antychowicz Michał0
Puczko Wiktoria2
3"55'
2 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
3"55'
2 set
Okruszko Maksymilian0
Kragiel Cyprian Błażej2
3"44'
1 set
Antychowicz Michał2
Okruszko Maksymilian0

Małych punktów: 4221

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

2784

Suchowierski Tomasz179
Czaban Igor177
Łukaszewicz Adam167
Purzewski Mateusz159
Piekarski Michał159
Michalczuk Paweł158
Busłowski Leszek153
Gawryluk Olaf148
Popko Łukasz144
Daniluk Rafał139

403

Królewska Elżbieta101
Kozak Agata90
Sawicka Anna74
Popko Kinga73
Popko Aleksandra65

840

Krutul Dawid108
Puczko Patryk103
Janiuk Karol81
Ołtarzewski Jan73
Kaca Bartosz72
Popko Aleksandra67
Kułakowski Rafał64
Płoński Artur61
Rynkowska Magdalena61
Łukasz Lul59

194

Kragiel Cyprian Błażej66
Puczko Wiktoria59
Antychowicz Michał50
Okruszko Maksymilian19

Wszystkich rozegranych setów: 243

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

160

25

46

12


Wszystkich rozegranych meczów: 80

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13

44

10

20

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU17JUNIORSKA OU13
0.45'
4 set
Królewski Edward1
Busłowski Leszek3
10.45'
2 set
Sawicka Anna0
Purta Maciej3
11.55'
2 set
Królewski Edward1
Busłowski Leszek3
11.82'
1 set
Popko Kinga0
Purta Maciej3
12.09'
3 set
Sawicka Anna0
Purta Maciej3
13.64'
3 set
Purzewski Mateusz0
Janowicz Marek3
14.82'
2 set
Popko Kinga0
Purta Maciej3
15.55'
3 set
Piekarski Michał3
Zdanowicz Adam0
15.91'
1 set
Bycul Michał0
Królewska Elżbieta3
16.18'
2 set
Łukaszewicz Adam0
Królewski Edward3
15.55'
3 set
Sawicka Anna1
Popko Kinga2
17.27'
2 set
Kozak Agata2
Popko Kinga0
17.27'
2 set
Sawicka Anna0
Kozak Agata2
17.82'
1 set
Sawicka Anna1
Popko Kinga2
18.09'
1 set
Kozak Agata2
Popko Aleksandra0
18.18'
3 set
Kozak Agata1
Królewska Elżbieta2
18.45'
2 set
Kozak Agata2
Popko Aleksandra0
19.36'
1 set
Sawicka Anna1
Popko Aleksandra2
19.36'
1 set
Popko Aleksandra0
Popko Kinga2
20.00'
1 set
Kozak Agata1
Królewska Elżbieta2
15.64'
2 set
Kułakowski Rafał2
Jatel Filip0
17.00'
1 set
Kułakowski Rafał2
Jatel Filip0
17.82'
3 set
Ołtarzewski Jan1
Kaca Bartosz2
18.45'
1 set
Łukasz Lul2
Sawicka Katarzyna0
18.82'
1 set
Płoński Artur0
Puczko Patryk2
19.64'
2 set
Popko Aleksandra2
Kułakowski Rafał0
19.73'
2 set
Łukasz Lul2
Sawicka Katarzyna0
19.91'
2 set
Sawicka Katarzyna0
Ołtarzewski Jan2
20.64'
2 set
Płoński Artur0
Puczko Patryk2
22.55'
2 set
Kułakowski Rafał0
Janiuk Karol2
13.27'
2 set
Antychowicz Michał2
Okruszko Maksymilian0
14.18'
2 set
Puczko Wiktoria2
Okruszko Maksymilian0
20.36'
1 set
Antychowicz Michał2
Okruszko Maksymilian0
21.36'
2 set
Okruszko Maksymilian0
Kragiel Cyprian Błażej2
21.36'
2 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
22.55'
2 set
Antychowicz Michał0
Puczko Wiktoria2
26.00'
2 set
Antychowicz Michał0
Kragiel Cyprian Błażej2
30.36'
1 set
Puczko Wiktoria0
Kragiel Cyprian Błażej2
31.91'
1 set
Puczko Wiktoria2
Okruszko Maksymilian0
32.64'
1 set
Antychowicz Michał0
Puczko Wiktoria2

Decyzji sędziowskich: 6 (0,1%)

Stroke 1
16,7%
Let 5
83,3%
Nolet 0
0%

OPEN
2 2,2%
0-2-0
Gawryluk Olaf2
Królewski Edward3
1 1,1%
0-1-0
Królewska Elżbieta1
Łukaszewicz Adam3
1 1,3%
1-0-0
Gawryluk Olaf1
Soszka Stefan3
1 1,1%
0-1-0
Suchowierski Tomasz2
Popko Kinga3
1 2%
0-1-0
Gawryluk Olaf3
Janowicz Marek0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0