Zabierzów Squash Open B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
24 Głowacki MichałNieobecny Staszów 286
39 Legras MaximeBrak informacji Kraków 1254
40 Domański KamilNieobecny Wołkowyja 1306
3 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 28 1
2 Mazurkiewicz FilipBrak informacji Kraków 22 2
9 Machno ArturBrak informacji Kraków 49 3
1 Atras PrzemysławBrak informacji Kraków/Krasnystaw 3 4
11 Macałka MateuszBrak informacji Zabierzów 84 5
8 Kapral DawidBrak informacji Myszków 47 6
5 Dróżdż Przemysław Brak informacji Sanok 44 7
7 Wilczyński TomaszWalkover Kraków 46 8
13 Laszuk MarcinBrak informacji Bytom 103 9
16 Pytlowany JakubBrak informacji Kraków 146 10
12 Stachowiak JarosławBrak informacji Sosnowiec 92 11
21 Krzyżaniak MikołajPotwierdzony Kraków 244 12
14 Pilch MichałBrak informacji Skawina 104 13
22 Więcław PawełWalkover Kraków 253 14
6 Pietras KrzysztofWalkover Kraków 45 16
10 Brzezicki JakubWalkover 56 16
19 Politański MaciejBrak informacji Kraków 176 17
27 Sas PawełBrak informacji Liszki 365 18
4 Bolechała TomaszBrak informacji Kraków 40 19
18 Kędzierski MichałWalkover Bielsko-Biała 175 20
20 Stypa MaciejPotwierdzony Kraków 228 21
23 Krzywak SławomirPotwierdzony Kraków 265 22
25 Winiarczyk PawełBrak informacji Kraków 294 23
30 Zimny MarcinBrak informacji 631 24
38 Tarach RadosławBrak informacji Kraków 1193 25
32 Batko AdrianBrak informacji Kraków 814 26
29 Tałach KrzysztofBrak informacji Kraków 525 27
28 Traczyk MikołajBrak informacji Kraków 435 28
36 Wagner MichałWalkover Kraków 1161 32
15 Kaleta BogusławWalkover Zabierzów 117 32
17 Cichocki JakubWalkover Zabierzów 171 32
31 Kozłowski WojciechWalkover Kraków 754 32
26 Rewera KarolBrak informacji Kraków 324 33
37 Rotnicki KamilBrak informacji Kochanów 1172 34
33 Cholewa KrzysztofBrak informacji Tenczynek 905 35
42 Gawlik MichałWalkover 36
35 Mansuis ChristopheBrak informacji 1093 37
41 Grabowski PiotrBrak informacji Kraków 2854 38
34 Engelman JanWalkover 1012 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 03-10-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Atras Przemysław
Bye
Bye
Zimny Marcin
Więcław Paweł
3
  11:1  4:11  13:11  11:8
Gawlik Michał
1
Bye
Kaleta Bogusław
Stachowiak Jarosław
Bye
Bye
Traczyk Mikołaj
Sas Paweł
3
WALKOVER
Domański Kamil
W
Bye
Dróżdż Przemysław
Kapral Dawid
Bye
Bye
Batko Adrian
Krzywak Sławomir
3
  11:3  8:11  11:3  11:2
Mansuis Christophe
1
Bye
Brzezicki Jakub
Pytlowany Jakub
Bye
Rotnicki Kamil
2
  11:6  11:7  4:11  3:11  4:11
Kędzierski Michał
3
Głowacki Michał
W
WALKOVER
Wagner Michał
3
Bye
Marszał Adrian
Bolechała Tomasz
Bye
Legras Maxime
0
  3:11  9:11  12:14
Krzyżaniak Mikołaj
3
Rewera Karol
0
  5:11  10:12  3:11
Tarach Radosław
3
Bye
Machno Artur
Macałka Mateusz
Bye
Grabowski Piotr
0
  5:11  6:11  6:11
Stypa Maciej
3
Kozłowski Wojciech
Bye
Bye
Pietras Krzysztof
Wilczyński Tomasz
Bye
Cholewa Krzysztof
0
  8:11  3:11  3:11
Winiarczyk Paweł
3
Cichocki Jakub
Bye
Bye
Laszuk Marcin
Pilch Michał
Bye
Engelman Jan
0
  6:11  7:11  3:11
Politański Maciej
3
Tałach Krzysztof
Bye
Bye
Mazurkiewicz Filip
Atras Przemysław
3
  10:12  11:5  11:3  11:5
Zimny Marcin
1
Więcław Paweł
3
  11:5  11:9  6:11  11:7
Kaleta Bogusław
1
Stachowiak Jarosław
3
  11:7  11:5  11:2
Traczyk Mikołaj
0
Sas Paweł
0
  1:11  2:11  5:11
Dróżdż Przemysław
3
Kapral Dawid
3
  11:7  11:7  11:8
Batko Adrian
0
Krzywak Sławomir
1
  1:11  11:6  10:12  2:11
Brzezicki Jakub
3
Pytlowany Jakub
3
  11:4  11:9  11:13  12:10
Kędzierski Michał
1
Wagner Michał
0
  6:11  4:11  3:11
Marszał Adrian
3
Bolechała Tomasz
2
  12:10  9:11  8:11  11:7  11:13
Krzyżaniak Mikołaj
3
Tarach Radosław
0
  7:11  10:12  10:12
Machno Artur
3
Macałka Mateusz
3
  11:5  13:11  12:10
Stypa Maciej
0
Kozłowski Wojciech
0
  8:11  3:11  7:11
Pietras Krzysztof
3
Wilczyński Tomasz
3
  4:11  11:4  11:9  11:3
Winiarczyk Paweł
1
Cichocki Jakub
2
  13:11  7:11  4:11  11:8  6:11
Laszuk Marcin
3
Pilch Michał
3
  8:11  11:6  11:8  12:10
Politański Maciej
1
Tałach Krzysztof
0
  9:11  4:11  8:11
Mazurkiewicz Filip
3
Atras Przemysław
3
  11:6  11:1  11:5
Więcław Paweł
0
Stachowiak Jarosław
1
  9:11  11:8  5:11  12:14
Dróżdż Przemysław
3
Kapral Dawid
3
  11:4  11:9  10:12  6:11  11:6
Brzezicki Jakub
2
Pytlowany Jakub
0
  6:11  5:11  7:11
Marszał Adrian
3
Krzyżaniak Mikołaj
0
  1:11  1:11  8:11
Machno Artur
3
Macałka Mateusz
3
  11:8  11:8  7:11  6:11  11:8
Pietras Krzysztof
2
Wilczyński Tomasz
3
  13:15  8:11  11:6  14:12  11:8
Laszuk Marcin
2
Pilch Michał
2
  8:11  7:11  11:7  12:10  6:11
Mazurkiewicz Filip
3
Atras Przemysław
3
  14:12  11:9  12:10
Dróżdż Przemysław
0
Kapral Dawid
0
  4:11  8:11  3:11
Marszał Adrian
3
Machno Artur
3
  11:5  9:11  11:6  11:3
Macałka Mateusz
1
Wilczyński Tomasz
0
  4:11  6:11  7:11
Mazurkiewicz Filip
3
Atras Przemysław
2
  1:11  11:2  11:6  11:13  19:21
Marszał Adrian
3
Machno Artur
0
  4:11  8:11  9:11
Mazurkiewicz Filip
3
Marszał Adrian
3
  11:4  11:6  11:4
Mazurkiewicz Filip
0
Marszał Adrian
Miejsca 3 - 4
Atras Przemysław
W
WALKOVER
Machno Artur
3
Machno Artur
Miejsca 5 - 8
Dróżdż Przemysław
0
  10:12  7:11
Kapral Dawid
2
Macałka Mateusz
2
WALKOVER
Wilczyński Tomasz
W
Kapral Dawid
1
  12:10  5:11  3:11
Macałka Mateusz
2
Macałka Mateusz
Miejsca 7 - 8
Dróżdż Przemysław
Bye
Dróżdż Przemysław
Miejsca 9 - 16
Więcław Paweł
0
  4:11  7:11
Stachowiak Jarosław
2
Brzezicki Jakub
W
WALKOVER
Pytlowany Jakub
2
Krzyżaniak Mikołaj
2
WALKOVER
Pietras Krzysztof
W
Laszuk Marcin
2
  11:3  15:13
Pilch Michał
0
Stachowiak Jarosław
1
  11:13  11:7  7:7
Pytlowany Jakub
1
Krzyżaniak Mikołaj
1
  11:9  9:11  6:11
Laszuk Marcin
2
Pytlowany Jakub
0
  10:12  7:11
Laszuk Marcin
2
Laszuk Marcin
Miejsca 11 - 12
Stachowiak Jarosław
2
  11:6  11:7
Krzyżaniak Mikołaj
0
Stachowiak Jarosław
Miejsca 13 - 16
Więcław Paweł
Bye
Bye
Pilch Michał
Więcław Paweł
W
WALKOVER
Pilch Michał
2
Pilch Michał
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Zimny Marcin
2
WALKOVER
Kaleta Bogusław
W
Traczyk Mikołaj
1
  11:6  6:11  9:11
Sas Paweł
2
Batko Adrian
1
  12:14  11:9  15:17
Krzywak Sławomir
2
Kędzierski Michał
3
  11:5  11:3  11:8
Wagner Michał
0
Bolechała Tomasz
2
  11:9  11:7
Tarach Radosław
0
Stypa Maciej
2
  15:13  11:7
Kozłowski Wojciech
0
Winiarczyk Paweł
2
WALKOVER
Cichocki Jakub
W
Politański Maciej
2
  11:9  11:7
Tałach Krzysztof
0
Zimny Marcin
0
  4:11  8:11
Sas Paweł
2
Krzywak Sławomir
0
  7:11  10:12
Kędzierski Michał
2
Bolechała Tomasz
2
  12:10  9:11  11:9
Stypa Maciej
1
Winiarczyk Paweł
0
  11:13  5:11
Politański Maciej
2
Sas Paweł
2
WALKOVER
Kędzierski Michał
W
Bolechała Tomasz
W
WALKOVER
Politański Maciej
2
Sas Paweł
0
  10:12  9:11
Politański Maciej
2
Politański Maciej
Miejsca 19 - 20
Bye
Bolechała Tomasz
Bolechała Tomasz
Miejsca 21 - 24
Zimny Marcin
0
  4:11  9:11
Krzywak Sławomir
2
Stypa Maciej
2
  11:8  11:8
Winiarczyk Paweł
0
Krzywak Sławomir
W
WALKOVER
Stypa Maciej
2
Stypa Maciej
Miejsca 23 - 24
Zimny Marcin
0
  4:11  6:11
Winiarczyk Paweł
2
Winiarczyk Paweł
Miejsca 25 - 32
Bye
Traczyk Mikołaj
Batko Adrian
2
WALKOVER
Wagner Michał
W
Tarach Radosław
2
WALKOVER
Kozłowski Wojciech
W
Bye
Tałach Krzysztof
Traczyk Mikołaj
0
  1:11  8:11
Batko Adrian
2
Tarach Radosław
2
  12:10  11:7
Tałach Krzysztof
0
Batko Adrian
1
  7:11  11:7  12:14
Tarach Radosław
2
Tarach Radosław
Miejsca 27 - 28
Traczyk Mikołaj
1
  4:11  11:9  9:11
Tałach Krzysztof
2
Tałach Krzysztof
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Gawlik Michał
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Mansuis Christophe
Bye
Bye
Rotnicki Kamil
Bye
Bye
Bye
Legras Maxime
Rewera Karol
Bye
Bye
Grabowski Piotr
Bye
Bye
Bye
Cholewa Krzysztof
Bye
Bye
Bye
Engelman Jan
Bye
Bye
Bye
Gawlik Michał
Bye
Bye
Bye
Mansuis Christophe
Rotnicki Kamil
Bye
Legras Maxime
0
  5:11  2:11
Rewera Karol
2
Grabowski Piotr
Bye
Cholewa Krzysztof
Bye
Engelman Jan
Bye
Gawlik Michał
Bye
Mansuis Christophe
1
  1:11  12:10  9:11
Rotnicki Kamil
2
Rewera Karol
2
  11:7  11:8
Grabowski Piotr
0
Cholewa Krzysztof
2
WALKOVER
Engelman Jan
W
Gawlik Michał
W
WALKOVER
Rotnicki Kamil
2
Rewera Karol
2
WALKOVER
Cholewa Krzysztof
W
Rotnicki Kamil
0
  7:11  5:11
Rewera Karol
2
Rewera Karol
Miejsca 35 - 36
Bye
Cholewa Krzysztof
Cholewa Krzysztof
Miejsca 37 - 40
Bye
Mansuis Christophe
Grabowski Piotr
Bye
Mansuis Christophe
2
  11:5  11:6
Grabowski Piotr
0
Mansuis Christophe
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Legras Maxime
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 11:10:27 25-02-2018