Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
27"32'Felbór Tytus1
Godula Maciej3
26"28'Marcinkowski Jan3
Godula Maciej1
24"37'Śliwiński Piotr2
Kocieł Paweł0
23"41'Stefański Mikołaj1
Marcinkowski Jan2
23"13'Cendal Szymon0
Felbór Tytus2
22"59'Paczesny Hubert1
Śliwiński Piotr2
22"35'Kocieł Paweł1
Cendal Szymon2
18"51'Ludwiczak Paweł2
Szkudlarczyk Michał1
18"50'Michalak Radosław1
Śliwiński Piotr2
18"09'Kaliński Wojciech2
Teinert Katarzyna1
22"30'Marcinkowski Jakub1
Maciej Kłosowicz2
16"37'Michalewski Radosław2
Kotlarek Marcin1
13"30'Kotlarek Marcin0
Maciej Kłosowicz2
10"25'Szkudlarczyk Michał2
Marcinkowski Jakub0
9"53'Kotlarek Marcin2
Marcinkowski Jakub0
7"33'Rękoś Jakub2
Maciej Kłosowicz0
6"35'Marcinkowski Jan2
Roszkowski Maciej0
'Maciej Kłosowicz2
Roszkowski MaciejW
'Kotlarek Marcin2
Roszkowski MaciejW
'Marcinkowski Jakub2
Roszkowski MaciejW

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Śliwiński Piotr81"21'
Kocieł Paweł81"18'
Felbór Tytus74"45'
Godula Maciej72"50'
Paczesny Hubert70"02'
Marcinkowski Jan65"50'
Cendal Szymon64"45'
Ludwiczak Paweł61"49'
Michalak Radosław61"23'
Błogowski Przemysław59"12'
Maciej Kłosowicz40"20'
Marcinkowski Jakub40"01'
Kotlarek Marcin35"32'
Michalewski Radosław14"43'
Szkudlarczyk Michał9"49'
Rękoś Jakub6"53'
Marcinkowski Jan6"12'
Roszkowski Maciej6"12'

Czas setów: 15 godz. 21 min 2 s

OPENOPEN - Eliminacje

841 min 11 s

16"53'
1 set
Cendal Szymon0
Felbór Tytus2
16"28'
1 set
Śliwiński Piotr2
Kocieł Paweł0
11"00'
3 set
Paczesny Hubert1
Śliwiński Piotr2
10"02'
1 set
Kocieł Paweł2
Błogowski Przemysław0
8"45'
3 set
Stefański Mikołaj1
Marcinkowski Jan2
8"28'
2 set
Paczesny Hubert0
Felbór Tytus2
8"18'
1 set
Szarafiński Mikołaj0
Kocieł Paweł2
8"02'
1 set
Firfas Rafał2
Błogowski Przemysław0
7"59'
2 set
Śliwiński Piotr2
Kocieł Paweł0
7"56'
1 set
Godula Maciej2
Stępień Arkadiusz0

79 min 51 s

11"01'
1 set
Marcinkowski Jakub1
Maciej Kłosowicz2
6"11'
2 set
Kotlarek Marcin0
Maciej Kłosowicz2
5"56'
1 set
Szkudlarczyk Michał2
Marcinkowski Jakub0
5"53'
2 set
Marcinkowski Jakub1
Maciej Kłosowicz2
5"51'
1 set
Kotlarek Marcin0
Maciej Kłosowicz2
5"22'
1 set
Michalewski Radosław2
Kotlarek Marcin1
4"42'
2 set
Michalewski Radosław2
Kotlarek Marcin1
4"39'
3 set
Michalewski Radosław2
Kotlarek Marcin1
4"31'
3 set
Marcinkowski Jakub1
Maciej Kłosowicz2
4"27'
2 set
Kotlarek Marcin2
Marcinkowski Jakub0

Małych punktów: 3328

OPENOPEN - Eliminacje

3031

Marcinkowski Jan151
Godula Maciej136
Paczesny Hubert134
Felbór Tytus131
Śliwiński Piotr124
Michalak Radosław123
Magdziarz Paweł115
Kaliński Wojciech114
Ludwiczak Paweł104
Kocieł Paweł103

297

Kotlarek Marcin69
Maciej Kłosowicz65
Marcinkowski Jakub58
Michalewski Radosław31
Szkudlarczyk Michał23
Marcinkowski Jan22
Rękoś Jakub22
Roszkowski Maciej7

Wszystkich rozegranych setów: 189

OPENOPEN - Eliminacje

173

16


Wszystkich rozegranych meczów: 83

OPENOPEN - Eliminacje

76

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.36'
2 set
Michalewski Radosław2
Bok Jakub0
0.45'
1 set
Michalewski Radosław2
Bok Jakub0
1.00'
1 set
Marcinkowski Jan2
Teinert Katarzyna0
11.27'
1 set
Szarafiński Mikołaj0
Teinert Katarzyna2
12.82'
1 set
Pawłowski Hubert0
Magdziarz Paweł2
12.82'
3 set
Rękoś Jakub0
Felbór Tytus3
13.09'
2 set
Stępień Arkadiusz2
Siąkowski Sławomir0
14.00'
1 set
Kroll Wojciech0
Stępień Arkadiusz2
15.09'
2 set
Cendal Szymon2
Flisikowski Ryszard0
15.18'
1 set
Michalewski Radosław1
Magdziarz Paweł2
14.91'
2 set
Rękoś Jakub2
Maciej Kłosowicz0
14.91'
2 set
Marcinkowski Jan2
Roszkowski Maciej0
18.91'
1 set
Marcinkowski Jan2
Roszkowski Maciej0
21.18'
2 set
Szkudlarczyk Michał2
Marcinkowski Jakub0
22.64'
1 set
Rękoś Jakub2
Maciej Kłosowicz0
23.64'
1 set
Kotlarek Marcin2
Marcinkowski Jakub0
24.27'
2 set
Kotlarek Marcin2
Marcinkowski Jakub0
24.64'
3 set
Marcinkowski Jakub1
Maciej Kłosowicz2
25.36'
3 set
Michalewski Radosław2
Kotlarek Marcin1
25.64'
2 set
Michalewski Radosław2
Kotlarek Marcin1

Decyzji sędziowskich: 15 (0,4%)

Stroke 2
13,3%
Let 13
86,7%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4,9%
0-3-0
Michalak Radosław1
Śliwiński Piotr2
2 5,4%
0-2-0
Kocieł Paweł2
Błogowski Przemysław0
2 4,7%
1-1-0
Cendal Szymon0
Felbór Tytus2
2 5,6%
1-1-0
Kałmuczak Monika2
Jabłoński Andrzej0
2 4,5%
0-2-0
Ludwiczak Paweł0
Błogowski Przemysław2
1 3,1%
0-1-0
Szymaczek Michał2
Szarafiński Mikołaj0
1 1,5%
0-1-0
Pawłosik Jakub1
Flisikowski Ryszard2
1 2,3%
0-1-0
Rękoś Jakub2
Magdziarz Paweł0
1 1,8%
0-1-0
Kolasiński Mikołaj2
Michalewski Radosław1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0