Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
74"44'Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz2
69"40'Khan Kaleemullah2
Matejski Tomasz3
67"19'Shinnie Chris3
Khan Faizan2
65"50'Przybysz Grzegorz3
Spoljar Domagoj2
52"25'Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1
48"25'Khan Faizan3
Rykowski Rafał2
45"05'Dominiak Kamil2
Osojca Mateusz3
44"03'Shinnie Chris3
Pyda Andrzej2
43"49'Shinnie Chris3
Nowisz Wojciech1
43"18'Wasilewski Jakub1
Wojnarski Marek3
45"08'Wróbel Michał3
Giemza Mikołaj2
41"56'Stasiak Wojciech3
Kieruzal Piotr2
38"19'Roguski Jakub2
Giemza Mikołaj3
36"49'Kieruzal Piotr2
Żak Marcin3
36"07'Wilas Dawid3
Michalczuk Paweł1
35"03'Lasota Andrzej3
Roguski Jakub2
33"06'Rohun Peter3
Żak Marcin2
32"49'Rohun Peter3
Bakuła Wojciech2
31"15'Giemza Mikołaj3
Rohun Peter1
29"42'Stasiak Wojciech3
Maliński Damian2
58"34'Buczkowska Ewa2
Mohamed Nazia3
57"26'Pawlak Iwona3
Bogdanowicz Katarzyna0
46"12'Kozikowska Paulina3
Bogdanowicz Katarzyna2
44"57'Kornowska Małgorzata3
Szymaniak Kinga2
42"28'Sypniewska Małgorzata2
Sielska Paulina3
40"38'Kornowska Małgorzata3
Zarówna Klaudyna2
40"20'Sypniewska Małgorzata3
Surdziel Aleksandra2
37"36'Pawlak Iwona3
Sonik Julia2
36"44'Chomicka Magda1
Kozikowska Paulina3
36"07'Sawicka Agnieszka1
Bogdanowicz Katarzyna3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Nowisz Wojciech205"16'
Shinnie Chris179"02'
Khan Faizan162"36'
Wojnarski Marek141"05'
Matejski Tomasz133"34'
Atras Przemysław132"46'
Khan Tahir129"17'
Przybysz Grzegorz121"45'
Pyda Andrzej119"53'
Khan Kaleemullah116"12'
Giemza Mikołaj121"23'
Roguski Jakub109"39'
Lasota Andrzej103"22'
Stasiak Wojciech100"53'
Rohun Peter97"38'
Wróbel Michał82"04'
Kieruzal Piotr78"23'
Żak Marcin76"14'
Maliński Damian57"23'
Michalczuk Paweł57"01'
Bogdanowicz Katarzyna156"02'
Rogaczewska Paulina133"48'
Chomicka Magda118"04'
Szymaniak Kinga117"04'
Kornowska Małgorzata113"50'
Pawlak Iwona109"05'
Mohamed Nazia106"35'
Rzeszutko Małgorzata105"46'
Zawartka Anna101"40'
Nowak Joanna101"16'

Czas setów: 61 godz. 55 min 46 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1604 min 32 s

25"00'
5 set
Khan Kaleemullah2
Matejski Tomasz3
19"26'
4 set
Przybysz Grzegorz3
Spoljar Domagoj2
16"47'
5 set
Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz2
16"02'
4 set
Shinnie Chris3
Khan Faizan2
15"25'
1 set
Wojnarski Marek0
Atras Przemysław3
15"20'
3 set
Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1
14"24'
1 set
Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz2
13"46'
3 set
Wasilewski Jakub1
Wojnarski Marek3
13"34'
1 set
Przybysz Grzegorz3
Spoljar Domagoj2
13"19'
4 set
Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1

658 min 29 s

11"44'
3 set
Kleszcz Piotr0
Peukert Tomasz3
9"39'
3 set
Rohun Peter3
Żak Marcin2
9"35'
3 set
Wilas Dawid3
Michalczuk Paweł1
9"34'
2 set
Kleszcz Piotr0
Peukert Tomasz3
8"45'
1 set
Wilas Dawid3
Michalczuk Paweł1
8"44'
1 set
Stasiak Wojciech0
Gnitecki Przemysław3
8"43'
2 set
Giemza Mikołaj0
Jarota Filip3
8"43'
1 set
Giemza Mikołaj3
Rohun Peter1
8"38'
1 set
Giemza Mikołaj0
Jarota Filip3
8"15'
2 set
Stasiak Wojciech1
Lasota Andrzej3

1452 min 45 s

39"34'
1 set
Pawlak Iwona3
Bogdanowicz Katarzyna0
16"15'
5 set
Buczkowska Ewa2
Mohamed Nazia3
11"33'
2 set
Zawartka Anna0
Zarówna Klaudyna3
10"51'
5 set
Kornowska Małgorzata3
Szymaniak Kinga2
10"42'
3 set
Kornowska Małgorzata3
Szymaniak Kinga2
10"35'
1 set
Kozikowska Paulina3
Bogdanowicz Katarzyna2
10"26'
2 set
Buczkowska Ewa2
Mohamed Nazia3
9"57'
4 set
Sypniewska Małgorzata2
Sielska Paulina3
9"40'
2 set
Sawicka Agnieszka1
Bogdanowicz Katarzyna3
9"38'
2 set
Nowak Joanna2
Huseynova Anna3

Małych punktów: 10564

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

3954

Khan Faizan206
Nowisz Wojciech203
Shinnie Chris201
Matejski Tomasz169
Pyda Andrzej168
Khan Tahir167
Atras Przemysław163
Chomicki Piotr159
Kowalski Dominik156
Wojnarski Marek154

2033

Roguski Jakub197
Lasota Andrzej193
Giemza Mikołaj152
Rohun Peter147
Stasiak Wojciech135
Michalczuk Paweł131
Wróbel Michał110
Żak Marcin107
Kieruzal Piotr94
Maliński Damian84

4577

Szymaniak Kinga198
Huseynova Anna189
Rogaczewska Paulina186
Kornowska Małgorzata181
Nowak Joanna177
Michnowska Katarzyna171
Krzywicka Paulina168
Surdziel Aleksandra167
Dominiak Zuzanna166
Witkowska Dominika166

Wszystkich rozegranych setów: 608

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

226

117

265


Wszystkich rozegranych meczów: 167

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

62

31

74


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
13.82'
3 set
Przybysz Grzegorz0
Atras Przemysław3
14.64'
2 set
Stachowski Łukasz3
Peukert Tomasz0
15.00'
2 set
Khan Faizan3
Matejski Tomasz1
15.64'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Atras Przemysław3
15.64'
3 set
Stachowski Łukasz3
Peukert Tomasz0
16.73'
1 set
Stachowski Łukasz3
Peukert Tomasz0
16.82'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Atras Przemysław3
18.45'
2 set
Dominiak Kamil3
Wilas Dawid0
18.55'
4 set
Wasilewski Jakub3
Wilas Dawid1
18.55'
3 set
Khan Faizan3
Kurek Michał0
0.55'
2 set
Michalczuk Paweł3
Cygan Marek0
0.82'
1 set
Michalczuk Paweł3
Cygan Marek0
0.91'
3 set
Michalczuk Paweł3
Cygan Marek0
13.09'
1 set
Śmiałek Maciej2
Macałka Mateusz3
15.45'
1 set
Michalczuk Paweł3
Rohun Peter0
16.09'
1 set
Roguski Jakub3
Cygan Marek0
16.36'
1 set
Lasota Andrzej1
Osojca Mateusz3
16.64'
1 set
Stasiak Wojciech3
Maliński Damian2
17.27'
1 set
Maliński Damian1
Roguski Jakub3
18.09'
2 set
Michalczuk Paweł3
Kieruzal Piotr0
14.18'
1 set
Rak Sonia0
Kamińska Magda3
14.36'
3 set
Rak Sonia0
Kamińska Magda3
14.55'
3 set
Sonik Julia3
Michnowska Katarzyna2
14.82'
3 set
Sonik Julia0
Grzechowiak Dorota3
15.27'
2 set
Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna0
15.45'
3 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka0
Tomaszewska Sylwia3
15.82'
1 set
Mohamed Nazia3
Pawlak Iwona0
15.82'
1 set
Zarówna Klaudyna3
Sawicka Agnieszka0
16.09'
3 set
Nowak Joanna2
Huseynova Anna3
16.18'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Szymaniak Kinga3

Decyzji sędziowskich: 96 (0.9%)

Stroke 31
32.3%
Let 62
64.6%
Nolet 3
3.1%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
10 9.4%
5-5-0
Nowisz Wojciech3
Stachowski Łukasz2
6 6.1%
1-5-0
Shinnie Chris3
Khan Faizan2
4 5.4%
2-2-0
Khan Faizan3
Matejski Tomasz1
3 5.8%
0-3-0
Wojnarski Marek0
Atras Przemysław3
3 5.3%
0-3-0
Górzyński Bartosz0
Jaworski Jakub3
3 6.5%
0-3-0
Wojnarski Marek3
Pełczyński Adam0
2 3.6%
2-0-0
Kurek Michał3
Gnitecki Przemysław0
1 1.3%
0-1-0
Chomicki Piotr1
Wojnarski Marek3
1 1.4%
0-1-0
Popko Łukasz1
Khan Tahir3
1 2.4%
0-1-0
Dominiak Kamil3
Wilas Dawid0
11 14.3%
6-4-1
Giemza Mikołaj3
Rohun Peter1
1 2.4%
1-0-0
Michalczuk Paweł3
Rohun Peter0
1 0.9%
0-1-0
Lasota Andrzej3
Roguski Jakub2
17 27%
8-8-1
Pawlak Iwona3
Bogdanowicz Katarzyna0
9 9.7%
0-9-0
Sypniewska Małgorzata2
Sielska Paulina3
6 10.2%
0-6-0
Dominiak Zuzanna3
Mohamed Nazia0
5 7.9%
5-0-0
Dominiak Zuzanna3
Grzechowiak Dorota1
3 2.9%
0-3-0
Buczkowska Ewa2
Mohamed Nazia3
2 2.3%
1-1-0
Dominiak Zuzanna2
Witkowska Dominika3
2 4.7%
0-2-0
Bogdanowicz Katarzyna0
Sielska Paulina3
2 2.4%
0-2-0
Sypniewska Małgorzata2
Kaniewska Emilia3
1 2.4%
0-1-0
Kaniewska Emilia3
Wilińska Joanna0
1 2.1%
0-0-1
Kamińska Magda3
Krzywicka Paulina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0