Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU13 ELIMINACJE
44"06'Dutka Dariusz1
Duraj Wojciech2
31"58'Maciejewski Adam3
Szotek Jakub1
29"22'Winiarczyk Paweł1
Braun Jan2
27"54'Krzyżaniak Mikołaj2
Rygielski Rafał1
25"20'Mazurkiewicz Filip3
Giemza Mikołaj0
25"06'Rygielski Rafał2
Brożek Grzegorz1
25"06'Braun Jan2
Hawrylak Maciej1
23"40'Maciejewski Adam2
Krzyżaniak Mikołaj1
22"02'Beymart Artem1
Kralka Wiktor2
21"51'Wiszowaty Adam0
Godula Maciej2
29"55'Holewa Karolina1
Janiec- Madejska Justyna3
27"28'O'Donnel Katarzyna0
Jęsiek Marta3
24"08'Radwańska Klaudia3
Rusek Alicja1
21"05'Radwańska Klaudia3
O'Donnel Katarzyna1
19"34'Janiec- Madejska Justyna3
Jęsiek Marta0
14"29'Radwańska Klaudia0
Holewa Karolina3
11"48'Janiec- Madejska Justyna3
Rusek Alicja0
42"31'Sałata Artur2
Burmer Roch3
24"40'Dzido Tymoteusz0
Góra Jagoda3
22"53'Mazurkiewicz Jan3
Burmer Roch1
20"43'Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3
18"33'Mazurkiewicz Jan0
Góra Jagoda3
14"39'Sałata Artur3
Janik Stanisław0
14"18'Dzido Tymoteusz3
Brożek Marta0
13"56'Brożek Marta0
Mazurkiewicz Jan3
13"38'Góra Jagoda3
Góra Zuzanna0
11"38'Burmer Roch3
Góra Zuzanna0
19"31'Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU13 ELIMINACJE
Rygielski Rafał88"14'
Mazurkiewicz Filip79"47'
Godula Maciej78"49'
Krzyżaniak Mikołaj78"12'
Winiarczyk Paweł73"22'
Maciejewski Adam73"06'
Beymart Artem71"45'
Duraj Wojciech71"26'
Macheta Adam70"35'
Szotek Jakub69"48'
Janiec- Madejska Justyna52"53'
Radwańska Klaudia47"56'
Jęsiek Marta42"32'
O'Donnel Katarzyna41"31'
Holewa Karolina38"10'
Rusek Alicja29"28'
Sałata Artur70"31'
Burmer Roch69"55'
Dzido Tymoteusz52"55'
Góra Jagoda48"40'
Mazurkiewicz Jan47"56'
Brożek Marta33"56'
Janik Stanisław33"26'
Góra Zuzanna32"33'
Marczewski Oliwer16"31'
Sałata Artur16"31'

Czas setów: 20 godz. 6 min 10 s

OPENDAMSKAOU13OU13 ELIMINACJE

868 min 28 s

28"40'
1 set
Dutka Dariusz1
Duraj Wojciech2
12"21'
2 set
Wiszowaty Adam0
Godula Maciej2
9"37'
2 set
Brożek Grzegorz0
Hawrylak Maciej2
9"35'
1 set
Godula Maciej2
Krzyżaniak Mikołaj0
9"29'
1 set
Winiarczyk Paweł2
Więcław Paweł0
9"23'
1 set
Tałach Krzysztof0
Mizak Tomasz2
9"20'
1 set
Krzyżaniak Mikołaj2
Rygielski Rafał1
9"17'
1 set
Winiarczyk Paweł1
Braun Jan2
9"07'
1 set
Maciejewski Adam3
Szotek Jakub1
9"06'
1 set
Rygielski Rafał2
Brożek Grzegorz1

126 min 15 s

16"33'
1 set
O'Donnel Katarzyna0
Jęsiek Marta3
8"07'
1 set
Radwańska Klaudia3
Rusek Alicja1
7"26'
4 set
Holewa Karolina1
Janiec- Madejska Justyna3
6"48'
3 set
Holewa Karolina1
Janiec- Madejska Justyna3
6"33'
1 set
Holewa Karolina1
Janiec- Madejska Justyna3
5"57'
3 set
Janiec- Madejska Justyna3
Jęsiek Marta0
5"41'
2 set
Janiec- Madejska Justyna3
Jęsiek Marta0
5"28'
1 set
Janiec- Madejska Justyna3
Jęsiek Marta0
5"24'
3 set
Radwańska Klaudia0
Holewa Karolina3
5"09'
2 set
Radwańska Klaudia3
Rusek Alicja1

194 min 56 s

18"24'
1 set
Sałata Artur2
Burmer Roch3
10"18'
1 set
Dzido Tymoteusz0
Góra Jagoda3
8"38'
1 set
Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3
8"33'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Burmer Roch1
7"44'
1 set
Mazurkiewicz Jan0
Góra Jagoda3
7"29'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Góra Jagoda3
6"29'
4 set
Sałata Artur2
Burmer Roch3
6"01'
1 set
Dzido Tymoteusz3
Brożek Marta0
5"59'
1 set
Góra Jagoda3
Góra Zuzanna0
5"22'
3 set
Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3

16 min 31 s

4"56'
2 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3
4"46'
1 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3
4"07'
3 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3
2"42'
4 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3

Małych punktów: 3712

OPENDAMSKAOU13OU13 ELIMINACJE

2523

Mazurkiewicz Filip126
Szotek Jakub123
Rygielski Rafał120
Godula Maciej118
Rewilak Bartosz112
Kotra Mateusz110
Beymart Artem105
Macheta Adam104
Maciejewski Adam101
Giemza Mikołaj98

448

Radwańska Klaudia109
Janiec- Madejska Justyna108
Holewa Karolina75
Jęsiek Marta59
O'Donnel Katarzyna54
Rusek Alicja43

674

Burmer Roch115
Góra Jagoda103
Sałata Artur101
Mazurkiewicz Jan98
Dzido Tymoteusz92
Janik Stanisław70
Brożek Marta63
Góra Zuzanna32

67

Sałata Artur42
Marczewski Oliwer25

Wszystkich rozegranych setów: 210

OPENDAMSKAOU13OU13 ELIMINACJE

143

24

39

4


Wszystkich rozegranych meczów: 79

OPENDAMSKAOU13OU13 ELIMINACJE

59

7

12

1


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU13 ELIMINACJE
0.45'
3 set
Brożek Grzegorz1
Tarach Radosław2
14.91'
2 set
Kotra Mateusz2
Stypa Maciej0
15.27'
2 set
Kaleta Grzegorz3
Kaleta Bogusław1
15.82'
2 set
Kaleta Bogusław0
Rewilak Bartosz2
16.18'
3 set
Kotra Mateusz3
Rewilak Bartosz0
16.64'
2 set
Maciejewski Adam3
Szotek Jakub1
17.18'
1 set
Kotra Mateusz2
Stypa Maciej0
18.73'
1 set
Kocoń Paweł0
Stypa Maciej2
19.27'
1 set
Kaleta Bogusław0
Rewilak Bartosz2
19.36'
1 set
Giemza Mikołaj2
Hawrylak Maciej0
14.09'
2 set
Janiec- Madejska Justyna3
Rusek Alicja0
14.36'
1 set
Radwańska Klaudia0
Holewa Karolina3
16.09'
4 set
Radwańska Klaudia3
Rusek Alicja1
16.64'
3 set
Radwańska Klaudia3
Rusek Alicja1
18.45'
1 set
Janiec- Madejska Justyna3
Rusek Alicja0
19.36'
2 set
Radwańska Klaudia3
O'Donnel Katarzyna1
22.07'
2 set
Radwańska Klaudia3
Rusek Alicja1
22.27'
1 set
Radwańska Klaudia3
O'Donnel Katarzyna1
22.75'
2 set
Radwańska Klaudia0
Holewa Karolina3
22.91'
3 set
Radwańska Klaudia3
O'Donnel Katarzyna1
11.82'
3 set
Góra Jagoda3
Góra Zuzanna0
12.45'
3 set
Dzido Tymoteusz3
Brożek Marta0
13.82'
2 set
Brożek Marta0
Mazurkiewicz Jan3
14.09'
2 set
Góra Jagoda3
Góra Zuzanna0
14.27'
3 set
Janik Stanisław3
Góra Zuzanna0
16.45'
1 set
Brożek Marta3
Janik Stanisław0
18.00'
3 set
Brożek Marta3
Janik Stanisław0
18.27'
2 set
Burmer Roch3
Góra Zuzanna0
18.27'
3 set
Burmer Roch3
Góra Zuzanna0
18.55'
4 set
Mazurkiewicz Jan3
Burmer Roch1
14.73'
4 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3
22.45'
3 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3
26.00'
1 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3
26.91'
2 set
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3

Decyzji sędziowskich: 20 (0,5%)

Stroke 4
20%
Let 15
75%
Nolet 1
5%

OPENOU13OU13 ELIMINACJE
7 10,9%
2-5-0
Winiarczyk Paweł1
Braun Jan2
2 3,5%
1-1-0
Macheta Adam2
Kralka Wiktor1
2 5,6%
0-2-0
Godula Maciej2
Dutka Dariusz0
2 6,1%
0-2-0
Giemza Mikołaj2
Dutka Dariusz0
1 2,9%
0-1-0
Tałach Krzysztof0
Maciejewski Adam2
1 1,8%
0-1-0
Beymart Artem1
Kralka Wiktor2
1 3,8%
0-0-1
Kotra Mateusz2
Stypa Maciej0
1 2,6%
0-1-0
Macheta Adam0
Tarach Radosław2
1 3,3%
1-0-0
Beymart Artem0
Więcław Paweł2
1 1,8%
0-1-0
Sałata Artur0
Dzido Tymoteusz3
1 1,5%
0-1-0
Marczewski Oliwer1
Sałata Artur3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0