Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR GU17
1281"05'Stachowiak Jarosław2
Jachimowicz Michał1
50"45'Mazurkiewicz Filip1
Rohun Patrick3
39"50'Giemza Mikołaj1
Mazurkiewicz Filip3
33"07'Wronkowski Mateusz2
Politański Maciej3
30"00'Stypa Maciej3
Pietras Krzysztof1
29"54'Jachimowicz Michał2
Rewilak Bartosz1
29"04'Kaleta Bogusław0
Jachimowicz Michał3
25"09'Dróżdż Przemysław1
Rohun Patrick3
24"27'Krzanik Jakub1
Rewilak Bartosz3
23"53'Mazurkiewicz Filip3
Juzwa Łukasz0
16"10'Mnichowska Katarzyna1
Jęsiek Marta2
10"53'Mnichowska Katarzyna0
Świetlik Martyna2
10"35'Tarkowska Julia2
Jęsiek Marta0
10"22'Świetlik Martyna2
Gibek Anna0
10"21'Gasentzer Anna2
Mnichowska Katarzyna0
10"06'Gasentzer Anna0
Tarkowska Julia2
10"03'Tarkowska Julia2
Mnichowska Katarzyna0
8"46'Tarkowska Julia2
Gibek Anna0
8"16'Mnichowska Katarzyna2
Gibek Anna0
7"46'Gasentzer Anna2
Świetlik Martyna0
25"30'Wanat Andrzej3
Solik Szymon2
22"17'Solik Szymon1
Dzido Tymoteusz3
14"39'Wanat Andrzej0
Dzido Tymoteusz3
14"35'Wypychowski Bartek0
Solik Szymon3
14"00'Wanat Andrzej3
Wypychowski Bartek0
12"27'Wypychowski Bartek0
Dzido Tymoteusz3
11"59'Breczko Bartłomiej3
Dzido Tymoteusz0
11"06'Wanat Andrzej0
Breczko Bartłomiej3
9"59'Wypychowski Bartek0
Breczko Bartłomiej3
8"24'Solik Szymon0
Breczko Bartłomiej3
15"29'Brzozowski Maciej3
Widomski Igor0
15"02'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
12"09'Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj3
10"37'Widomski Igor3
Juszkiewicz Karol0
10"32'Brzozowski Maciej3
Juszkiewicz Karol0
9"57'Wiechecki Mikołaj3
Juszkiewicz Karol0
32"40'Sęk Wiktoria2
Breczko Joanna3
16"43'Janik Julia0
Breczko Joanna3
15"40'Janik Julia3
Wielgus Emilia0
13"58'Sęk Wiktoria3
Wielgus Emilia0
13"31'Wielgus Emilia0
Breczko Joanna3
12"10'Sęk Wiktoria3
Janik Julia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR GU17
Jachimowicz Michał1360"11'
Stachowiak Jarosław1335"38'
Mazurkiewicz Filip98"39'
Rohun Patrick98"15'
Rewilak Bartosz87"11'
Giemza Mikołaj78"54'
Wronkowski Mateusz74"43'
Kaleta Bogusław73"00'
Pytlowany Jakub72"20'
Jelonek Grzegorz72"14'
Mnichowska Katarzyna49"20'
Tarkowska Julia41"17'
Jęsiek Marta40"39'
Gasentzer Anna38"22'
Świetlik Martyna38"20'
Gibek Anna38"08'
Solik Szymon57"59'
Wanat Andrzej51"56'
Dzido Tymoteusz50"44'
Wypychowski Bartek41"17'
Breczko Bartłomiej32"36'
Widomski Igor33"50'
Brzozowski Maciej33"42'
Wiechecki Mikołaj29"47'
Juszkiewicz Karol27"35'
Breczko Joanna49"53'
Sęk Wiktoria46"37'
Janik Julia36"10'
Wielgus Emilia35"04'

Czas setów: 41 godz. 39 min 25 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR GU17

2112 min 47 s

1263"52'
3 set
Stachowiak Jarosław2
Jachimowicz Michał1
16"57'
4 set
Mazurkiewicz Filip1
Rohun Patrick3
13"28'
2 set
Mazurkiewicz Filip1
Rohun Patrick3
12"20'
2 set
Giemza Mikołaj1
Mazurkiewicz Filip3
12"08'
4 set
Stypa Maciej3
Pietras Krzysztof1
11"15'
1 set
Kaleta Bogusław0
Jachimowicz Michał3
10"44'
2 set
Jachimowicz Michał2
Rewilak Bartosz1
9"34'
2 set
Kaleta Bogusław2
Krzanik Jakub1
8"58'
4 set
Giemza Mikołaj1
Mazurkiewicz Filip3
8"54'
3 set
Jachimowicz Michał2
Rewilak Bartosz1

123 min 3 s

5"57'
1 set
Tarkowska Julia2
Gibek Anna0
5"53'
2 set
Mnichowska Katarzyna0
Świetlik Martyna2
5"44'
1 set
Świetlik Martyna2
Gibek Anna0
5"04'
2 set
Tarkowska Julia2
Mnichowska Katarzyna0
4"54'
1 set
Gasentzer Anna2
Mnichowska Katarzyna0
4"50'
1 set
Tarkowska Julia2
Jęsiek Marta0
4"45'
3 set
Mnichowska Katarzyna1
Jęsiek Marta2
4"37'
1 set
Mnichowska Katarzyna2
Gibek Anna0
4"35'
2 set
Tarkowska Julia2
Jęsiek Marta0
4"32'
2 set
Mnichowska Katarzyna1
Jęsiek Marta2

117 min 16 s

5"22'
1 set
Wanat Andrzej0
Dzido Tymoteusz3
5"22'
2 set
Wypychowski Bartek0
Solik Szymon3
5"14'
1 set
Solik Szymon1
Dzido Tymoteusz3
5"11'
4 set
Solik Szymon1
Dzido Tymoteusz3
4"44'
3 set
Wanat Andrzej3
Wypychowski Bartek0
4"37'
2 set
Solik Szymon1
Dzido Tymoteusz3
4"33'
3 set
Solik Szymon1
Dzido Tymoteusz3
4"24'
3 set
Wanat Andrzej3
Solik Szymon2
4"16'
5 set
Wanat Andrzej3
Solik Szymon2
4"11'
1 set
Wanat Andrzej0
Breczko Bartłomiej3

62 min 27 s

5"22'
1 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
4"36'
1 set
Brzozowski Maciej3
Widomski Igor0
4"27'
2 set
Brzozowski Maciej3
Widomski Igor0
4"27'
3 set
Brzozowski Maciej3
Widomski Igor0
4"02'
3 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj3
4"00'
1 set
Widomski Igor3
Juszkiewicz Karol0
3"42'
2 set
Widomski Igor3
Juszkiewicz Karol0
3"33'
2 set
Brzozowski Maciej3
Juszkiewicz Karol0
3"19'
3 set
Wiechecki Mikołaj3
Juszkiewicz Karol0
3"10'
2 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3

83 min 52 s

10"19'
1 set
Sęk Wiktoria2
Breczko Joanna3
8"06'
1 set
Janik Julia3
Wielgus Emilia0
5"21'
3 set
Janik Julia0
Breczko Joanna3
4"49'
5 set
Sęk Wiktoria2
Breczko Joanna3
4"24'
4 set
Sęk Wiktoria2
Breczko Joanna3
4"10'
1 set
Sęk Wiktoria3
Wielgus Emilia0
4"09'
2 set
Janik Julia0
Breczko Joanna3
3"50'
2 set
Sęk Wiktoria3
Janik Julia0
3"46'
1 set
Wielgus Emilia0
Breczko Joanna3
3"44'
1 set
Janik Julia0
Breczko Joanna3

Małych punktów: 4327

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR GU17

2741

Rohun Patrick164
Jachimowicz Michał147
Stachowiak Jarosław145
Wronkowski Mateusz139
Kotra Mateusz133
Jelonek Grzegorz128
Rewilak Bartosz127
Juzwa Łukasz120
Laszuk Marcin118
Giemza Mikołaj116

484

Tarkowska Julia110
Gasentzer Anna97
Jęsiek Marta94
Mnichowska Katarzyna81
Świetlik Martyna60
Gibek Anna42

508

Breczko Bartłomiej132
Dzido Tymoteusz115
Solik Szymon109
Wanat Andrzej105
Wypychowski Bartek47

278

Wiechecki Mikołaj99
Brzozowski Maciej77
Widomski Igor72
Juszkiewicz Karol30

316

Sęk Wiktoria116
Breczko Joanna109
Janik Julia56
Wielgus Emilia35

Wszystkich rozegranych setów: 256

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR GU17

154

31

33

18

20


Wszystkich rozegranych meczów: 92

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR GU17

55

15

10

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU13JUNIOR OU15JUNIOR GU17
11.18'
2 set
Rohun Patrick0
Kotra Mateusz3
13.64'
2 set
Traczyk Mikołaj0
Rohun Patrick3
14.55'
1 set
Traczyk Mikołaj0
Rohun Patrick3
16.27'
3 set
Wronkowski Mateusz1
Leżuch Grzegorz2
16.27'
1 set
Hawrylak Maciej0
Pytlowany Jakub3
17.00'
1 set
Stypa Maciej3
Pietras Krzysztof1
17.09'
2 set
Laszuk Marcin3
Różycki Grzegorz0
17.55'
1 set
Laszuk Marcin3
Różycki Grzegorz0
17.73'
3 set
Juzwa Łukasz3
Obara Adam0
17.91'
3 set
Politański Maciej0
Juzwa Łukasz3
10.45'
2 set
Jęsiek Marta2
Gibek Anna0
14.09'
2 set
Jęsiek Marta2
Świetlik Martyna0
14.36'
2 set
Gasentzer Anna2
Gibek Anna0
14.82'
2 set
Tarkowska Julia2
Gibek Anna0
15.18'
1 set
Gasentzer Anna2
Jęsiek Marta0
15.64'
2 set
Tarkowska Julia2
Świetlik Martyna0
16.73'
1 set
Jęsiek Marta2
Świetlik Martyna0
16.91'
1 set
Tarkowska Julia2
Świetlik Martyna0
18.18'
1 set
Jęsiek Marta2
Gibek Anna0
18.91'
2 set
Świetlik Martyna2
Gibek Anna0
11.45'
2 set
Wypychowski Bartek0
Breczko Bartłomiej3
11.73'
1 set
Solik Szymon0
Breczko Bartłomiej3
11.73'
3 set
Wypychowski Bartek0
Breczko Bartłomiej3
11.82'
3 set
Wanat Andrzej0
Breczko Bartłomiej3
12.00'
2 set
Solik Szymon0
Breczko Bartłomiej3
13.45'
3 set
Breczko Bartłomiej3
Dzido Tymoteusz0
13.64'
3 set
Solik Szymon0
Breczko Bartłomiej3
15.00'
1 set
Wanat Andrzej3
Wypychowski Bartek0
15.27'
2 set
Wanat Andrzej0
Breczko Bartłomiej3
15.91'
1 set
Breczko Bartłomiej3
Dzido Tymoteusz0
13.36'
1 set
Wiechecki Mikołaj3
Juszkiewicz Karol0
13.55'
1 set
Brzozowski Maciej3
Juszkiewicz Karol0
14.45'
2 set
Wiechecki Mikołaj3
Juszkiewicz Karol0
14.55'
3 set
Widomski Igor3
Juszkiewicz Karol0
15.09'
3 set
Brzozowski Maciej3
Juszkiewicz Karol0
15.64'
3 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
15.73'
2 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj3
16.64'
1 set
Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj3
17.27'
2 set
Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj3
18.09'
3 set
Wiechecki Mikołaj3
Juszkiewicz Karol0
13.91'
2 set
Janik Julia3
Wielgus Emilia0
14.55'
3 set
Sęk Wiktoria3
Janik Julia0
15.45'
1 set
Sęk Wiktoria3
Janik Julia0
16.09'
2 set
Wielgus Emilia0
Breczko Joanna3
16.09'
3 set
Janik Julia3
Wielgus Emilia0
17.18'
2 set
Sęk Wiktoria2
Breczko Joanna3
18.27'
2 set
Sęk Wiktoria3
Wielgus Emilia0
19.27'
3 set
Sęk Wiktoria3
Wielgus Emilia0
19.36'
3 set
Sęk Wiktoria2
Breczko Joanna3
20.18'
3 set
Wielgus Emilia0
Breczko Joanna3

Decyzji sędziowskich: 17 (0,4%)

Stroke 8
47,1%
Let 9
52,9%
Nolet 0
0%

OPENJUNIOR OU13
3 5,4%
2-1-0
Stachowiak Jarosław3
Jelonek Grzegorz0
3 5,7%
1-2-0
Mazurkiewicz Filip3
Juzwa Łukasz0
3 7,1%
1-2-0
Pytlowany Jakub2
Laszuk Marcin0
2 3,7%
1-1-0
Rewilak Bartosz3
Leżuch Grzegorz0
1 3,1%
1-0-0
Michałek Tomasz0
Różycki Grzegorz2
1 1,9%
1-0-0
Jachimowicz Michał0
Kotra Mateusz3
1 1,7%
0-1-0
Kaleta Bogusław3
Michałek Tomasz0
1 2,7%
0-1-0
Juzwa Łukasz0
Stachowiak Jarosław2
1 2%
0-1-0
Wanat Andrzej3
Wypychowski Bartek0
1 1,1%
1-0-0
Wanat Andrzej3
Solik Szymon2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0