Najdłuższy mecz

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016 - Finały
36"45'Łuczak Radosław2
Lasota Andrzej3
30"04'Greczka Dariusz1
Brożyński Mariusz2
29"47'Sikorski Marcin1
Konopka Mikołaj2
25"45'Chyła Michał1
Sikorski Marcin2
25"10'Kania Piotr0
Kowalski Dominik3
24"43'Cichosz Jan2
Kowalski Hubert1
24"39'Malinowski Tomasz2
Cichosz Jan1
24"02'Bulgakov Olexandr2
Dubrowski Jacek0
22"56'Paczesny Bartosz0
Łuczak Radosław2
22"45'Kozikowska Paulina2
Malicki Krzysztof1
80"43'Kralewska Olga1
Kozikowska Paulina3
32"41'Kosińska Agnieszka2
Kralewska Olga3
32"36'Szumska Aleksandra3
Morawska Anna0
29"07'Kalicka Agnieszka3
Kucharska Sara0
29"07'Wierzbowska Dorota1
Kalicka Agnieszka3
27"55'Stefanowska Aleksandra0
Wierzbowska Dorota3
24"25'Łukasik Małgorzata3
Kalicka Agnieszka1
23"30'Stefanowska Aleksandra3
Morawska Anna1
22"22'Szumska Aleksandra1
Kaszyńska Ewa3
20"25'Łukasik Małgorzata0
Kozikowska Paulina3
15"41'Czucha Michał1
Witkowski Tomasz2
15"19'Czucha Michał2
Lewański Daniel0
14"00'Kędzierski Franciszek2
Misztal Mateusz1
11"47'Jagiełka Łukasz2
Misztal Mateusz0
10"14'Daszkiewicz Maciej0
Jagiełka Łukasz2
10"03'Daszkiewicz Maciej2
Misztal Mateusz0
9"22'Makowski Maksymilian2
Witkowski Tomasz0
9"04'Kędzierski Franciszek0
Jagiełka Łukasz2
8"24'Makowski Maksymilian2
Lewański Daniel0
7"46'Makowski Maksymilian2
Czucha Michał0
13"05'Makowski Maksymilian0
Jagiełka Łukasz2
11"43'Czucha Michał2
Kędzierski Franciszek0
10"52'Witkowski Tomasz2
Daszkiewicz Maciej0
13'Lewański Daniel2
Misztal Mateusz0

Najdłużej na korcie

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016 - Finały
Cichosz Jan84"43'
Łuczak Radosław84"12'
Sikorski Marcin82"22'
Chyła Michał81"55'
Rogaczewska Paulina77"51'
Rogaczewski Filip76"16'
Kowalski Dominik76"16'
Bulgakov Olexandr73"59'
Lasota Andrzej72"29'
Kowalski Hubert67"07'
Kralewska Olga112"43'
Rogaczewska Paulina107"47'
Kalicka Agnieszka85"05'
Wierzbowska Dorota79"16'
Szumska Aleksandra76"43'
Stefanowska Aleksandra61"49'
Kosińska Agnieszka52"44'
Morawska Anna52"03'
Łukasik Małgorzata50"30'
Kaszyńska Ewa46"51'
Misztal Mateusz34"54'
Czucha Michał33"16'
Jagiełka Łukasz29"57'
Kędzierski Franciszek28"26'
Lewański Daniel27"42'
Witkowski Tomasz27"04'
Daszkiewicz Maciej26"38'
Makowski Maksymilian23"24'
Suliga Leon1"51'
Makowski Maksymilian12"28'
Jagiełka Łukasz12"28'
Czucha Michał11"05'
Kędzierski Franciszek11"05'
Witkowski Tomasz9"38'
Daszkiewicz Maciej9"38'
Lewański Daniel13'
Misztal Mateusz13'

Czas setów: 21 godz. 12 min 0 s

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016 - Finały

737 min 52 s

15"36'
1 set
Rogaczewski Filip0
Cichosz Jan2
13"40'
1 set
Paczesny Bartosz0
Łuczak Radosław2
13"14'
1 set
Chyła Michał0
Kowalski Dominik2
12"43'
2 set
Bulgakov Olexandr2
Dubrowski Jacek0
11"43'
1 set
Sikorski Marcin1
Konopka Mikołaj2
11"38'
2 set
Kowalski Hubert0
Paczesny Bartosz2
11"01'
1 set
Greczka Dariusz1
Brożyński Mariusz2
10"42'
1 set
Wójcik Artur0
Łuczak Radosław2
10"39'
3 set
Chyła Michał1
Sikorski Marcin2
10"36'
2 set
Kania Piotr0
Kowalski Dominik3

384 min 8 s

57"53'
1 set
Kralewska Olga1
Kozikowska Paulina3
25"25'
1 set
Szumska Aleksandra3
Morawska Anna0
20"34'
1 set
Kalicka Agnieszka3
Kucharska Sara0
12"19'
1 set
Stefanowska Aleksandra0
Wierzbowska Dorota3
9"41'
1 set
Wierzbowska Dorota1
Kalicka Agnieszka3
7"44'
1 set
Łukasik Małgorzata0
Kozikowska Paulina3
7"35'
2 set
Stefanowska Aleksandra0
Wierzbowska Dorota3
6"33'
4 set
Kralewska Olga1
Kozikowska Paulina3
6"19'
4 set
Kosińska Agnieszka2
Kralewska Olga3
6"16'
2 set
Stefanowska Aleksandra3
Morawska Anna1

116 min 36 s

7"55'
1 set
Jagiełka Łukasz2
Misztal Mateusz0
7"40'
1 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel0
5"42'
1 set
Kędzierski Franciszek0
Jagiełka Łukasz2
5"27'
2 set
Daszkiewicz Maciej2
Misztal Mateusz0
5"20'
2 set
Makowski Maksymilian2
Witkowski Tomasz0
5"18'
2 set
Czucha Michał2
Lewański Daniel0
5"10'
1 set
Makowski Maksymilian2
Lewański Daniel0
5"06'
1 set
Czucha Michał1
Witkowski Tomasz2
5"05'
1 set
Daszkiewicz Maciej0
Jagiełka Łukasz2
4"55'
3 set
Kędzierski Franciszek2
Misztal Mateusz1

33 min 24 s

8"34'
1 set
Makowski Maksymilian0
Jagiełka Łukasz2
6"38'
1 set
Czucha Michał2
Kędzierski Franciszek0
5"00'
1 set
Witkowski Tomasz2
Daszkiewicz Maciej0
4"38'
2 set
Witkowski Tomasz2
Daszkiewicz Maciej0
4"27'
2 set
Czucha Michał2
Kędzierski Franciszek0
3"54'
2 set
Makowski Maksymilian0
Jagiełka Łukasz2
9'
1 set
Lewański Daniel2
Misztal Mateusz0
4'
2 set
Lewański Daniel2
Misztal Mateusz0

Małych punktów: 3978

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016 - Finały

2285

Sikorski Marcin139
Kowalski Dominik137
Lasota Andrzej133
Cichosz Jan129
Chyła Michał128
Łuczak Radosław116
Kowalski Hubert115
Rogaczewski Filip114
Bulgakov Olexandr113
Rogaczewska Paulina109

1033

Wierzbowska Dorota130
Kalicka Agnieszka123
Kralewska Olga116
Kosińska Agnieszka108
Stefanowska Aleksandra107
Rogaczewska Paulina103
Szumska Aleksandra103
Łukasik Małgorzata89
Kaszyńska Ewa65
Morawska Anna45

521

Jagiełka Łukasz88
Daszkiewicz Maciej73
Misztal Mateusz71
Makowski Maksymilian66
Witkowski Tomasz64
Kędzierski Franciszek56
Czucha Michał49
Suliga Leon28
Lewański Daniel26

139

Witkowski Tomasz23
Czucha Michał22
Lewański Daniel22
Jagiełka Łukasz22
Daszkiewicz Maciej15
Makowski Maksymilian13
Kędzierski Franciszek12
Misztal Mateusz10

Wszystkich rozegranych setów: 227

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016 - Finały

125

60

34

8


Wszystkich rozegranych meczów: 86

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016 - Finały

49

17

16

4


Szybkość zdobycia punktów

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016JUNIORSKA 11.11.2016 - Finały
3.91'
2 set
Kowalski Hubert2
Firfas Rafał0
12.00'
1 set
Kowalski Hubert2
Firfas Rafał0
13.73'
1 set
Kania Piotr3
Łuczak Radosław0
16.00'
2 set
Brożyński Mariusz0
Lasota Andrzej2
16.27'
1 set
Brożyński Mariusz0
Lasota Andrzej2
16.36'
1 set
Stawiski Krzysztof0
Cichosz Jan2
16.82'
3 set
Kowalski Dominik2
Konopka Mikołaj1
18.82'
1 set
Rogaczewski Filip2
Wójcik Artur1
18.91'
3 set
Rogaczewski Filip2
Wójcik Artur1
19.00'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Greczka Dariusz2
13.00'
2 set
Szumska Aleksandra3
Morawska Anna0
14.64'
1 set
Szumska Aleksandra1
Kaszyńska Ewa3
16.09'
3 set
Kalicka Agnieszka3
Kucharska Sara0
17.00'
2 set
Stefanowska Aleksandra3
Kucharska Sara1
17.36'
2 set
Łukasik Małgorzata3
Szumska Aleksandra0
17.45'
4 set
Szumska Aleksandra1
Wierzbowska Dorota3
17.82'
2 set
Kalicka Agnieszka0
Kralewska Olga3
18.09'
2 set
Kalicka Agnieszka3
Kucharska Sara0
18.45'
3 set
Szumska Aleksandra1
Wierzbowska Dorota3
18.64'
3 set
Szumska Aleksandra3
Morawska Anna0
0.55'
2 set
Suliga Leon0
Misztal Mateusz2
0.55'
1 set
Kędzierski Franciszek2
Suliga Leon0
0.64'
2 set
Daszkiewicz Maciej2
Suliga Leon0
0.64'
1 set
Suliga Leon0
Misztal Mateusz2
0.64'
1 set
Suliga Leon0
Jagiełka Łukasz2
0.73'
2 set
Kędzierski Franciszek2
Suliga Leon0
0.73'
2 set
Suliga Leon0
Jagiełka Łukasz2
5.64'
1 set
Daszkiewicz Maciej2
Suliga Leon0
13.00'
1 set
Makowski Maksymilian2
Witkowski Tomasz0
14.82'
2 set
Lewański Daniel0
Witkowski Tomasz2
0.36'
2 set
Lewański Daniel2
Misztal Mateusz0
0.82'
1 set
Lewański Daniel2
Misztal Mateusz0
21.27'
2 set
Makowski Maksymilian0
Jagiełka Łukasz2
24.27'
2 set
Czucha Michał2
Kędzierski Franciszek0
25.00'
1 set
Witkowski Tomasz2
Daszkiewicz Maciej0
25.27'
2 set
Witkowski Tomasz2
Daszkiewicz Maciej0
36.18'
1 set
Czucha Michał2
Kędzierski Franciszek0
46.73'
1 set
Makowski Maksymilian0
Jagiełka Łukasz2

Decyzji sędziowskich: 10 (0,3%)

Stroke 5
50%
Let 5
50%
Nolet 0
0%

OPEN 12.11.2016DAMSKA 12.11.2016
4 8%
3-1-0
Kozikowska Paulina2
Malicki Krzysztof1
1 1,9%
0-1-0
Greczka Dariusz1
Brożyński Mariusz2
1 3,3%
0-1-0
Konopka Mikołaj0
Bulgakov Olexandr2
1 1,7%
0-1-0
Gidziński Andrzej1
Rogaczewski Filip2
1 2,2%
0-1-0
Wilski Marcin1
Wójcik Artur2
1 1,7%
1-0-0
Stefanowska Aleksandra0
Wierzbowska Dorota3
1 2,2%
1-0-0
Kosińska Agnieszka3
Kaszyńska Ewa0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0