Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
52"14'Marszał Adrian3
Rewilak Bartosz2
44"17'Machno Artur2
Rohun Patrick3
42"27'Dziurzyński Paweł3
Żukrowski Jakub2
38"49'Mazurkiewicz Filip2
Marszał Adrian3
36"38'Macałka Mateusz3
Kapral Dawid2
33"20'Dziurzyński Paweł2
Korostyński Damian3
33"4'Pilch Michał3
Mizak Tomasz1
32"59'Jachimowicz Michał3
Stachowiak Jarosław1
32"48'Traczyk Mikołaj1
Miśkowiec Bartłomiej2
29"48'Mizak Tomasz2
Janora Radosław1
30"7'Tarkowska Julia3
Błach Katarzyna2
29"31'Kurek Małgorzata3
Boroń Emilia2
28"54'Kozłowska Łucja3
Baran Anna2
19"26'Mnichowska Katarzyna1
Jaroń Weronika2
16"45'Mnichowska Katarzyna0
Stojko Oksana3
16"10'Tarkowska Julia0
Ślipczyńska Alicja3
15"49'Baran Anna2
Jaroń Weronika1
14"41'Sylwia Kryń0
Ślipczyńska Alicja3
14"41'Stojko Oksana0
Holewa Karolina3
14"31'Holewa Karolina0
Ślipczyńska Alicja3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Marszał Adrian115"41'
Mazurkiewicz Filip107"47'
Pytlowany Jakub93"36'
Korostyński Damian90"35'
Macałka Mateusz90"24'
Rohun Patrick86"52'
Jachimowicz Michał84"50'
Mazur Dawid76"55'
Głowacki Michał67"38'
Dziurzyński Paweł62"16'
Tarkowska Julia58"40'
Stojko Oksana50"31'
Kurek Małgorzata50"14'
Baran Anna48"54'
Boroń Emilia46"20'
Holewa Karolina46"4'
Sylwia Kryń42"52'
Kozłowska Łucja42"1'
Mnichowska Katarzyna40"0'
Jaroń Weronika38"51'

Czas setów

ВСІOPENDAMSKA

1418 min
6 s



23 h 38 min 6 s

1127 min 1 s

21"2'
4 set
Marszał Adrian3
Rewilak Bartosz2
15"48'
3 set
Traczyk Mikołaj1
Miśkowiec Bartłomiej2
13"27'
1 set
Pilch Michał3
Mizak Tomasz1
11"26'
5 set
Machno Artur2
Rohun Patrick3
10"55'
1 set
Jachimowicz Michał3
Stachowiak Jarosław1
10"18'
3 set
Głowacki Michał2
Bała Paweł1
10"10'
1 set
Pilch Michał0
Mazurkiewicz Filip3
9"56'
4 set
Mazurkiewicz Filip2
Marszał Adrian3
9"54'
2 set
Mizak Tomasz2
Janora Radosław1
9"50'
5 set
Mazurkiewicz Filip2
Marszał Adrian3

291 min 5 s

6"58'
1 set
Boroń Emilia2
Mnichowska Katarzyna0
6"49'
1 set
Stojko Oksana0
Holewa Karolina3
5"49'
2 set
Mnichowska Katarzyna1
Jaroń Weronika2
5"41'
3 set
Kozłowska Łucja3
Baran Anna2
5"37'
3 set
Mnichowska Katarzyna0
Stojko Oksana3
5"26'
1 set
Tarkowska Julia0
Ślipczyńska Alicja3
5"11'
2 set
Kurek Małgorzata0
Stojko Oksana3
5"9'
5 set
Kozłowska Łucja3
Baran Anna2
5"8'
2 set
Mnichowska Katarzyna0
Stojko Oksana3
5"7'
3 set
Mnichowska Katarzyna1
Jaroń Weronika2

małych punktów

ВСІOPENDAMSKA

6605

5392

Marszał Adrian231
Macałka Mateusz221
Pytlowany Jakub213
Rohun Patrick190
Mazurkiewicz Filip183
Korostyński Damian179
Jachimowicz Michał175
Kaleta Bogusław154
Mazur Dawid150
Głowacki Michał147

1213

Tarkowska Julia136
Holewa Karolina114
Baran Anna108
Boroń Emilia105
Kurek Małgorzata101
Ślipczyńska Alicja99
Stojko Oksana98
Sylwia Kryń87
Kozłowska Łucja86
Jaroń Weronika66

Wszystkich rozegranych meczów

ВСІOPENDAMSKA

123

99

24

Wszystkich rozegranych setów

ВСІOPENDAMSKA

380

307

73

Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
5 set
Kaleta Bogusław3
Brzezicki Jakub2
1.09'
1 set
Marszał Adrian3
Godula Maciej0
12.55'
2 set
Filas Karol3
Gajda Łukasz1
14.55'
1 set
Pryga Piotr0
Pytlowany Jakub3
15.73'
3 set
Marszał Adrian3
Macałka Mateusz0
16.27'
4 set
Kaleta Bogusław3
Brzezicki Jakub2
16.45'
1 set
Filas Karol2
Pryga Piotr0
16.73'
1 set
Rewera Karol0
Krzyżaniak Mikołaj2
16.91'
3 set
Macałka Mateusz3
Kaleta Bogusław0
17.09'
2 set
Korostyński Damian1
Mazurkiewicz Filip3
12.09'
2 set
Kozłowska Łucja2
Sylwia Kryń1
12.18'
2 set
Baran Anna2
Gibek Anna0
12.64'
1 set
Tarkowska Julia3
Socha Małgorzata0
13.82'
2 set
Boroń Emilia1
Socha Małgorzata2
14.82'
2 set
Stojko Oksana0
Holewa Karolina3
15.18'
3 set
Kozłowska Łucja2
Sylwia Kryń1
15.18'
1 set
Mnichowska Katarzyna0
Stojko Oksana3
15.55'
2 set
Socha Małgorzata2
Baran Anna0
15.91'
2 set
Boroń Emilia2
Gibek Anna0
16.73'
1 set
Kozłowska Łucja2
Sylwia Kryń1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0